Usługi "akwarystyczne"?

Jeśli chcesz porozmawiać o akwarium i jego mieszkańcach, powymieniać się doświadczeniami, opisać swoje przygody, PISZ! Wszystko o akwarystyce.
ODPOWIEDZ

Autor
fdski
Gość
Posty: 1
Rejestracja: pt lis 04, 2011 10:16 am
Lokalizacja:
Płeć:

Usługi "akwarystyczne"?

#1

Post autor: fdski »

Witam,

Nie jestem zapalonym akwarystą, lubię akwarium ale nie mogę mu poświęcić za dużo czasu. Dodatkowo wytrąca to dzieciom argument o nie posiadaniu "zwierzątka".
Moja wiedza akwarystyczna jest dosyć nikła, i ze względu na czas, raczej nie będę jej zgłębiał. Za to chętnie zatrudniłbym kogoś kto mógłby wpaść okazjonalnie do mnie i wykonać prace pielęgnacyjne. Wymianę wody mogę robić sam, ale kwestia balansu chemicznego, dbania o rośliny, itd jest daleko poza mną :)

Czy istnieją takie usługi ? Możecie kogoś polecić ? Mieszkam w Warszawie na Bemowie (Obrońców Tobruku).

Dziękuję, i przepraszam z góry za mój brak poświęcenia temu wspaniałemu hobby.
Awatar użytkownika

kfabisiak1
Uzależniony
Posty: 545
Rejestracja: pt maja 01, 2009 3:26 pm
Lokalizacja:
Płeć:

Re: Usługi "akwarystyczne"?

#2

Post autor: kfabisiak1 »

Polecić nikogo nie mogę, bo zawsze sam zajmuję się swoimi zbiornikami i tak samo robią wszyscy moi znajomi. Natomiast w Google po wpisaniu hasła „Usługi akwarystyczne”, wyskoczyło mmi dość sporo wyników i co najmniej kilkanaście z terenu Warszawy.
Jestem tylko człowiekiem. Czy to nie jest zarozumialstwo?
Awatar użytkownika

tomekm
Zapaleniec
Posty: 439
Rejestracja: śr kwie 14, 2010 9:01 pm
Lokalizacja:
Płeć:

Re: Usługi "akwarystyczne"?

#3

Post autor: tomekm »

Witam, ogolnie wlasnie ja zajmuje sie z zawodu takimi uslugami, zapraszam do stronki w opisie gdzie sa fotki akwarii. Jesli bys byl chetny to zapraszam tmalachowski@gmail.com lub tel 503476732
Pozdrawiam
TomekM
Awatar użytkownika

etna
Fanatyk
Posty: 1458
Rejestracja: śr sty 14, 2009 8:06 am
Lokalizacja: Warszawa - Praga
Płeć:

Re: Usługi "akwarystyczne"?

#4

Post autor: etna »

wiedziałam że ktoś z forum się tym zajmuje tylko nie pamiętałam kto :wink:
tomekm, może wpisz się tu http://www.fawa.pl/forum31.htm
Ostatnio zmieniony sob lis 05, 2011 6:04 am przez etna, łącznie zmieniany 1 raz.
Adriana

Uczen
Uczestnik
Posty: 45
Rejestracja: sob wrz 24, 2011 6:08 pm
Lokalizacja:
Płeć:

serwis akwarystyczny

#5

Post autor: Uczen »

Napewno Slawek z AKWARIUM HOBBY z UL.Solidarnosci zajmuje sie serwisowaniem, i z tego co wiem jest w tym naprawed dobry. tel i adres w autoreklamie sklepu.
ODPOWIEDZ