Pytanie odnośnie sklepu

Jeśli chcesz porozmawiać o akwarium i jego mieszkańcach, powymieniać się doświadczeniami, opisać swoje przygody, PISZ! Wszystko o akwarystyce.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika

Autor
emil
Zapaleniec
Posty: 287
Rejestracja: czw wrz 20, 2012 1:07 pm
Telefon: 793439010
Lokalizacja:
Płeć:

Pytanie odnośnie sklepu

#1

Post autor: emil »

Witam,

Mam pytanie, czy robiliście kiedyś zakupy na tej stronie? Macie jakieś opinie na temat tego sklepu ?

http://allegro.pl/my_page.php?uid=4797548" onclick="window.open(this.href);return false;
Kluczem do sukcesu w akwarystyce jest wiedza, opanowanie, cierpliwość. Tylko wtedy uda się osiągnąć zamierzony cel.
Awatar użytkownika

probielany
Zapaleniec
Posty: 341
Rejestracja: pt wrz 21, 2012 8:23 am
Lokalizacja: Pruszków
Na imię mam: Emil
Płeć:

Re: Pytanie odnośnie sklepu

#2

Post autor: probielany »

Mogę Ci sporo powiedzieć o tej firmie. Niestety ale nic dobrego. Kilka razy u nich kupowałem, a teraz sąna czarnej liście sprzedawców. Reklamowałem u nich kilka rzeczy (tylko sprzęt). Procedura reklamacyjna sprzętu za 5 PLN trwała prawie 2 miesiące. Jako przykład powiem, że reklamowałem 2 odmulacze, które były nieszczelne i zamiast zasysać wodę zasysały powietrze. Po długim wykłócaniu się w końcu przyjechał "szpecjalista" ze sklepiku ze sprzętem sprawdzającym ( tak to zostało opisane w mailu od firmy ) z wiaderkiem wody do sprawdzenia szczelności. Jak się okazało sprzęt rzeczywiście okazał się uszkodzony i w końcu raczyli mi wymienić go na nowy. Pisałem o tym do właściciela firmy, ale ten zlał moją skargę twierdząc, że to ja źle się posługuję odmulaczem. Jak kupujesz to jest OK - spróbuj tylko zgłosić reklamację to dopiero zobaczysz jacy są naprawdę. Skusiły mnie ich niskie ceny, a co widać idzie za nimi gorzej niż mierna obsługa. W skrócie - hamstwo, a właściciel ma kupujących za niedorajdy. Swoją drogą komentarze mówiąsame za siebie.
375 - BW
Więcej na razie nie będzie !

Jerry
Gaduła
Posty: 172
Rejestracja: wt sie 14, 2012 9:04 am
Lokalizacja:
Płeć:

Re: Pytanie odnośnie sklepu

#3

Post autor: Jerry »

Co do wysylki i reklamacji, to sie nie wypowiadam.
Co do samego sklepu - kupowalem u nich podloze aktywne w sumie 40 kg (dobra cena), korzenie (wszystko z nimi ok), filtr kaskadowy (dobrze dziala) testy do wody (testy jak testy), sporo jakichs pierdulek - jak narazie wszystko ok dziala i ma sie dobrze, ceny niskie, mozna odbierac osobiscie, wiec moje oczekiwania zostaly zaspokojone w 100%.
240l - Skalar coast, 54l - Rak i banda redek, 54l - ozdobna nuda
Awatar użytkownika

Autor
emil
Zapaleniec
Posty: 287
Rejestracja: czw wrz 20, 2012 1:07 pm
Telefon: 793439010
Lokalizacja:
Płeć:

Re: Pytanie odnośnie sklepu

#4

Post autor: emil »

Wychodzi na to że należałoby brac od nich towar, który nie wymagał by ewentualnej reklamacji.
Kluczem do sukcesu w akwarystyce jest wiedza, opanowanie, cierpliwość. Tylko wtedy uda się osiągnąć zamierzony cel.

Eljot
Początkujący
Posty: 17
Rejestracja: ndz kwie 10, 2011 7:44 am
Lokalizacja:
Płeć:

Pytanie odnośnie sklepu

#5

Post autor: Eljot »

Kupiłem osobiście podłoże, wszystko ok, tylko lekko zakręceni byli, bo właśnie wysyłali paczki kurierem.
Awatar użytkownika

probielany
Zapaleniec
Posty: 341
Rejestracja: pt wrz 21, 2012 8:23 am
Lokalizacja: Pruszków
Na imię mam: Emil
Płeć:

Re: Pytanie odnośnie sklepu

#6

Post autor: probielany »

Może miałem pecha, a może tacy są. Jakiś czas temu pracowało tam takich dwóch młodych schamiałych chłopaczków. Przychodzę po odbiór, a oni nawet się nie odezwą zanim nie skończą pogaduszek. Czekam czekam aż tu łaskawie "słucham". Moim zdaniem tak nie powinna wyglądać obsługa. Przez tel. podobnie, kupujesz Pan, czy nie? Jak nie to spier***** i mi d***** nie zawracaj.
375 - BW
Więcej na razie nie będzie !
ODPOWIEDZ