Solidny producent akwarii OW

Jeśli chcesz porozmawiać o akwarium i jego mieszkańcach, powymieniać się doświadczeniami, opisać swoje przygody, PISZ! Wszystko o akwarystyce.
ODPOWIEDZ

Autor
pi3cho82
Początkujący
Posty: 19
Rejestracja: wt sty 04, 2011 10:29 pm
Lokalizacja: Piastów
Płeć:

Solidny producent akwarii OW

#1

Post autor: pi3cho82 »

Witam
Jak w temacie poszukuję solidnego producenta/sprzedawcy akwarii OW. Słyszałem, że nie tylko samo szkło się liczy ale również sposób jego połączenia, szlify itp. Dlatego mógłbym trochę dopłacić w imię jakości wykonania.
Możecie coś polecić?
Pozdrawiam

Zielony
Zapaleniec
Posty: 333
Rejestracja: pt lut 04, 2011 8:49 pm
Lokalizacja:
Płeć:

Solidny producent akwarii OW

#2

Post autor: Zielony »

Ja swój zbiornik kleiłem na zamówienie p.Marka na ul.Janowskiego 13 szlif elegancki i klejenie też. To moje zdanie.
Warszawa ja tu nie przyjechałem,ja się tu urodziłem.

dziuniek31
Gaduła
Posty: 126
Rejestracja: ndz sty 22, 2012 8:10 pm
Lokalizacja:

Solidny producent akwarii OW

#3

Post autor: dziuniek31 »

Mowisz o bliznym?

ralf77
Gość
Posty: 5
Rejestracja: ndz lis 06, 2011 8:23 am
Lokalizacja:
Płeć:

Re: Solidny producent akwarii OW

#4

Post autor: ralf77 »

Napisz do Przemka Wieczorka z forum dyskowce.info zajmujesię profesjonalnym klejeniem akwa. Wiele osób od niego kupuje i są mega zadowoleni. Ja swoje 600 l także zamówie u Przemka. Wysyłka na cały kraj to 200 zł. Zdaje się, że także wystawia na allegro, sprzedający wieczorek221986
Polecam.

a tu masz link:
http://dyskowce.info/technika/kacik-por ... -zwiazana/" onclick="window.open(this.href);return false;

Autor
pi3cho82
Początkujący
Posty: 19
Rejestracja: wt sty 04, 2011 10:29 pm
Lokalizacja: Piastów
Płeć:

Re: Solidny producent akwarii OW

#5

Post autor: pi3cho82 »

Dzięki za odpowiedzi. Sprawdzę ofertę p. Marka chociaż Przemek Wieczorek wydaje się również bardzo solidny. Niestety koszt przesyłki znacznie podnosi ogólne koszta zakupu akwarium a ja potrzebuje standardowej 112L.
A czy ktoś ma jakieś doświadczenie ze sklepem Iquitos? Oferują akwarium OW 112 (80x35x40) za około 315 pln przy grubości ścian 6mm. To bardzo dobra cena, czy nie za dobra?
Pozdrawiam

EpiC
Gaduła
Posty: 112
Rejestracja: wt lut 22, 2011 11:01 am
Lokalizacja:
Płeć:

Solidny producent akwarii OW

#6

Post autor: EpiC »

Branie akwarium 6mm z OW to bezsens, naprawdę przy tak cienkim szkle raczej będziesz żałował ,że wywaliłeś tyle kasy na samo szkoło. Lepiej kup sobie z Guardiana i zainwestuj w lepszy filtr albo Oświetlenie. Ja mam 72l z OW i drugi raz bym nie kupił tak małego akwarium z OW, według mnie OW tylko od 10mm.

Jakbyś jednak dalej chciał OW to ja kupowałem w akwarlux.pl i jestem bardzo zadowolony z zakupu.
ODPOWIEDZ