Wiosna w akwarium pełną gębą...

Jeśli chcesz porozmawiać o akwarium i jego mieszkańcach, powymieniać się doświadczeniami, opisać swoje przygody, PISZ! Wszystko o akwarystyce.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika

Autor
falco
Maniak
Posty: 996
Rejestracja: czw sty 24, 2013 9:55 am
Lokalizacja: K-J
Płeć:

Wiosna w akwarium pełną gębą...

#1

Post autor: falco »

Nie wiem czy to zasługa Pani Wiosny czy wielkiej Juki a właściwie jej pokaźnych korzeni, które od ponad tygodnia... hmm... spuszczają się do Barwnej, ale od tego czasu (niemal non-stop) moje Brzanki oszalały i trą się na potęgę jak nigdy dotąd żadne z ryb (a szkiełka "trochę" lat mam...). :x

Kamasutra rozlała się na całą okolicę, bo Sterbaiki (chyba) nie chcąc zostać w tyle również mają się ku sobie, tyle, że one przewalają się na piachu, jednak, to co wyrabiają Brzanki, to istny kosmos. :shock:

W życiu nie widziałem tak intensywanego i tak długo trwającego tarła w akwarium, nie proszą nawet o żarcie, choć wcześniej (dosłownie) wyskakiwały gdy tylko pojawiałem się w pokoju.

Na miejsce wszelkiej rozpusty Brzanki zdecydowanie obrały zatopione korzenie Juki, choć czasem widuję je też w kokosie, gdzie jakimś cudem mieszczą się, tworząc zmysłowy trójkącik...
Zaloty są tak intensywne, że choć Juka ma ok. pół metra, to... cała podskakuje od podwodnych "trąceń"...

Się dzieje... :twisted:
Dodano po przerwie do tego postu:
Ruja trwa kolejny tydzień bez przerwy... :x
Ostatnio zmieniony wt kwie 04, 2017 4:19 pm przez falco, łącznie zmieniany 2 razy.
Pozdr!falco
Pustkowie. MO...
Awatar użytkownika

Autor
falco
Maniak
Posty: 996
Rejestracja: czw sty 24, 2013 9:55 am
Lokalizacja: K-J
Płeć:

Wiosna w akwarium pełną gębą...

#2

Post autor: falco »

Brzanki się uspokoiły, za to pałeczkę przejęły Kiryski. :twisted:

A poniżej miejsce grupowej kamasutry (fotki analogowe)...

Obrazek
Obrazek
Pozdr!falco
Pustkowie. MO...
ODPOWIEDZ