Czy te forum żyje? + Tragiczna funkcjonalność?

Jeśli chcesz porozmawiać o akwarium i jego mieszkańcach, powymieniać się doświadczeniami, opisać swoje przygody, PISZ! Wszystko o akwarystyce.
ODPOWIEDZ

Autor
WedkarzStoLica
Gość
Posty: 8
Rejestracja: czw cze 01, 2017 6:43 pm
Lokalizacja: Warszawa
Na imię mam: Krzysztof
Płeć:

Czy te forum żyje? + Tragiczna funkcjonalność?

#1

Post autor: WedkarzStoLica »

Powitać :wink:
Przeglądam forum od kilku dni i za cholerę nie mogę się połapać i przyzwyczaić.
Moje uwagi:.
Wchodzę po dłuższym czasie i mi wyświetla ciągle te same posty jako nowe.
Na 2 stronie, ciągle jest mój temat z przywitalni.
Mam 3strony rzekomo nieprzeczytanych postów? Przecież to jakaś patologia internetowa jest.
Jak mam wyłapać nowe posty? Nie ogarniam tego za cholerę. Odznacz fora jako przeczytane, zrobiłem to, ale widzę, że nic się nie zmieniło.
Ktoś w ogóle panuje nad tym bałaganem? Czy może to wynik śladowej ilości postów i stare ciągle widnieją jako nowe?
Widzę, że jest tu dużo userów, ile nowych postów dziennie pojawia się na forum? Kilka, czy kilkadziesiąt?

Mam jeszcze dużo uwag i przyznam szczerze, że gorszej funkcjonalności/intuicyjności jeszcze w internecie nie spotkałem, a jestem/byłem zarej. na wielu forach. Sorry, że ja szczyl się czepiam, ale mocno mi to przeszkadza i pojawia się kolejne pytanie.
Czy wam to nie przeszkadza, przyzwyczailiście się? Nie widzę w ogóle 'przycisku' nowe posty :/
Sorry, ale straszny tu prdlnik.

Aktualne wątki: i tu cały dzień wisi mój temat, a nad nim zaledwie 4 tematy. Czy to jest wynik jakiegoś bałaganu, czy życie na tym forum nie istnieje?
Dochodzi kwestia wstawiania obrazków :razz: Skoro coś nie działa, zesrało się, to wypadałoby o tym poinformować w instruktarzu forumowym :)
Nie jestem żadnym bucem ani krzykaczem, nie przyszedłem tu żeby handlować i czerpać jakieś zyski, nie przyszedłem tu, żeby mówić jak ma być.
Jeśli już się zarejestrowałem, to niech to będzie forum z jakimś życiem i w miarę do ogarnięcia.
Ode mnie możecie liczyć na absolutnie bezinteresowną pomoc w przeróżnych dziedzinach, również materialną. Nie jestem typem który próbuje różne śmieci sprzedać, jak coś jest mi niepotrzebne, to z przyjemnością oddam za free.

Nie jest to autoreklama - absolutnie nie. Napisałem to po to, żeby nie zostać potraktowany jak jakiś szczyl który tu przyszedł i się wymądrza.
Po prostu, albo tu nie ma życia, albo przerasta moje możliwości forma tego forum, a co za tym idzie, nie widzę sensu pozostania tutaj na dłużej.
Ostatnio zmieniony ndz cze 04, 2017 3:32 am przez WedkarzStoLica, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika

Kenross
Zapaleniec
Posty: 416
Rejestracja: czw maja 04, 2017 3:35 am
Lokalizacja: W-wa Mokotów
Na imię mam: Krzysztof
Płeć:

Czy te forum żyje? + Tragiczna funkcjonalność?

#2

Post autor: Kenross »

Forum żyje i to bardzo prężnie. Jak widzisz nawet o czwartej w nocy w sobotę ktoś ci odpisuje.
Jeżeli chodzi o twoje zażalenia co do forum i małej aktywności to wydaje mi się że raczej u ciebie są jakieś błędy. Ja nie spotkałem się z żadnym wymienionym przez ciebie problemem. Dla porównania jak napiszę w jakimś poście to ląduje poza 3 stroną w kolejce nieprzeczytanych postów po 2-12h (zależy jaki dzień i jakie godziny). Więc twoje problemy są raczej spowodowane jakimiś błędami a nie kiepską funkcjonalnością forum.
Ostatnio zmieniony ndz cze 04, 2017 4:24 am przez Kenross, łącznie zmieniany 2 razy.

krasnal
Guru
Posty: 2602
Rejestracja: czw sty 08, 2009 4:30 pm
Telefon: 537543206
Lokalizacja: Urlychów
Płeć:

Czy te forum żyje? + Tragiczna funkcjonalność?

#3

Post autor: krasnal »

WedkarzStoLica pisze: Mam 3strony rzekomo nieprzeczytanych postów? Przecież to jakaś patologia internetowa jest.
=> za rzadko zaglądasz => wizyta na forum uczy systematyczności
WedkarzStoLica pisze: czy życie na tym forum nie istnieje?
Coś się dzieje od czasu do czasu ;(
Awatar użytkownika

fajerka
Fanatyk
Posty: 1770
Rejestracja: wt gru 01, 2009 9:52 pm
Lokalizacja: Warszawa Rembertów
Na imię mam: Asia
Płeć:

Czy te forum żyje? + Tragiczna funkcjonalność?

#4

Post autor: fajerka »

Ja korzystam z telefonu i przegladarki. Po odswieżeniu strony zawsze czeka na mnie pakiet świeżych tematów :-)

A forum dziala prężnie. Aczkolwiek w taka pogodę liczę się z mniejszą liczbą tematów gdyź ludzie korzystaja z tych pięknych okolicznosci przyrody i korzystaja z życia pozanetowego. I to jest zdrowe :-)

Co do zdjec to bez komentarza :x
Come back :oklaski:
Awatar użytkownika

qpnix
Uzależniony
Posty: 654
Rejestracja: pn gru 21, 2015 9:44 pm
Lokalizacja: Piaseczno
Na imię mam: Lukasz
Płeć:

Czy te forum żyje? + Tragiczna funkcjonalność?

#5

Post autor: qpnix »

Forum to nie tylko strona....99% to są wartościowi ludzie ! Zrób jak chcesz

Wysłane z mojego LG-H850 przy użyciu Tapatalka

marcelku1
Gaduła
Posty: 166
Rejestracja: śr mar 12, 2014 3:01 pm
Lokalizacja: Warszawa Bemowo
Na imię mam: Marcin
Płeć:

Czy te forum żyje? + Tragiczna funkcjonalność?

#6

Post autor: marcelku1 »

W weekend wszyscy siedzą z piwskiem w łapie, a nie z laptopem na kolanach czy telefonem w ręku. Trza trochę odetchnąć powietrzem świeżym. :viva:
Szkiełko 120x50x50 = 300l;

17 x rasbora hengeli;
20 x barbus pentazona;
3 x Crossocheilus oblongus;
??? x neocaridina heteropoda RC;
Awatar użytkownika

Marka
Zapaleniec
Posty: 497
Rejestracja: sob maja 28, 2016 2:31 pm
Lokalizacja: Piaseczno
Na imię mam: Marzena
Płeć:

Czy te forum żyje? + Tragiczna funkcjonalność?

#7

Post autor: Marka »

Bardzo dziwne podejście, po 3 dniach od rejestracji fala pretensji ?
Czy zawsze tak się przedstawiasz na forum ?
Awatar użytkownika

marcinzabki29
Cesarz
Posty: 10975
Rejestracja: pn kwie 13, 2015 9:15 pm
Lokalizacja: Ząbki
Na imię mam: Marcin
Płeć:

Czy te forum żyje? + Tragiczna funkcjonalność?

#8

Post autor: marcinzabki29 »

Nie bardzo rozumiem Twoje zażalenia.
To forum żyje bardzo intensywnie, zarówno tu na forum, jaki po za nim.
Z ilością nowych postów danego dnia, to jest różnie, jednego dnia jest ich kilkadziesiąt, innego kilka. Zawsze wchodząc na forum klikam w - nieprzeczytane posty i mam listę nowych.
A, że Twój temat - powitanie - jest w nowych, no cóż, on jest nowym tematem to jest jego miejsce. Dopóki będą Forumowicze w nim pisać, będzie nowy. Nie myl tematów z postami. Z pewnością po jakimś czasie ogarniesz i przyzwyczaisz się do tego. A co do zdjęć, to nie jest zależne od forum, chodzi o Tynipic. Można wklejać zdjęcia przy pomocy innych aplikacji / programów. Sam kiedyś używałem Imgura, a Fotosik jest w miarę popularny tutaj. Powodzenia :)

Ps. Jesteś pierwszym Forumowiczem, który ma takie "pretensje" do forum.
Pozdrawiam Marcin
Awatar użytkownika

Lech-u
Admin
Posty: 21841
Rejestracja: ndz paź 30, 2011 10:22 pm
Lokalizacja: Warszawa-Piaseczno
Na imię mam: Lech-u
Płeć:

Czy te forum żyje? + Tragiczna funkcjonalność?

#9

Post autor: Lech-u »

WedkarzStoLica pisze: tu nie ma życia
Huuuuraaaa!!!
Nareszcie coś się dzieje!!!
Jest zadyma!
Ktoś coś w końcu napisał.
Forum ożyło!
AKTYWNOŚĆ FAWA (OSTATNIE 24 GODZINY)
Nowe posty 69 • Nowe wątki 6 • Nowi użytkownicy 1
109 użytkownicy and 1210 goście aktywni w ostanich 24 godzinach:
Pozdrawiam serdecznie
Lech-u


Business Card

DrRymsza
Awatar użytkownika

rupert
Uzależniony
Posty: 630
Rejestracja: sob sty 17, 2015 11:47 am
Lokalizacja: Warszawa, Tarchomin
Na imię mam: Hubert
Płeć:

Czy te forum żyje? + Tragiczna funkcjonalność?

#10

Post autor: rupert »

WedkarzStoLica pisze: Napisałem to po to, żeby nie zostać potraktowany jak jakiś szczyl który tu przyszedł i się wymądrza.
A w moim odczuciu uzyskałeś odwrotny efekt ObrazekObrazek
WedkarzStoLica pisze: nie widzę sensu pozostania tutaj na dłużej.
Nikt Cię tu przecież siłą nie ściągał (chyba) to i nie będzie Cie trzymał na siłę.

Aczkolwiek uważam, że to forum cały czas prężnie się rozwija. Oczywiście w weekendy przy takiej pogodzie może troszkę słabiej ale to chyba zrozumiałe Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika

mariom222
Moderator
Posty: 1208
Rejestracja: pn lis 14, 2016 4:58 pm
Lokalizacja: Warszawa Włochy
Na imię mam: Mariusz
Płeć:

Czy te forum żyje? + Tragiczna funkcjonalność?

#11

Post autor: mariom222 »

o bosze !
Ostatnio zmieniony pn cze 05, 2017 7:09 pm przez mariom222, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ