Pokrywa do akwarium

Jeśli chcesz porozmawiać o akwarium i jego mieszkańcach, powymieniać się doświadczeniami, opisać swoje przygody, PISZ! Wszystko o akwarystyce.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika

Autor
waldasma
Bywalec
Posty: 50
Rejestracja: czw lis 09, 2017 10:21 am
Lokalizacja: Warszawa/Ursynów/Natolin

Pokrywa do akwarium

#1

Post autor: waldasma »

Gdzie najtaniej mógłbym zamówić pokrywę do akwarium? Pokrywa ma być bez oświetlenia, ale w środku z belką która pozwoli mi przymocować moduły led, z których obecnie jestem bardzo zadowolony.
Awatar użytkownika

marcinzabki29
Cesarz
Posty: 10975
Rejestracja: pn kwie 13, 2015 9:15 pm
Lokalizacja: Ząbki
Na imię mam: Marcin
Płeć:

Pokrywa do akwarium

#2

Post autor: marcinzabki29 »

Skoro szukasz samej pokrywy, to może znany portal.....
albo samoróbka.
Dodano do tego postu po 1 minucie 46 sekundach
Tylko nie polecam pokryw odlewanych - tych całościowych z jednego kawałka.
Ostatnio zmieniony śr lis 15, 2017 8:20 pm przez marcinzabki29, łącznie zmieniany 2 razy.
Pozdrawiam Marcin
Awatar użytkownika

tomi77
Gość
Posty: 5
Rejestracja: wt lis 07, 2017 2:15 pm
Lokalizacja: olsztyn
Płeć:

Pokrywa do akwarium

#3

Post autor: tomi77 »

A jakie konkretnie oświetlenie masz na myśli? Możesz zarzucić? To będzie jakaś samoróbka czy gotowiec jak https://www.plantica.pl/produkty/oswiet ... /lampy/led ? I nie napisałeś z jakiego materiału ma ta pokrywać być.
Ostatnio zmieniony pt lis 24, 2017 9:10 pm przez tomi77, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika

Autor
waldasma
Bywalec
Posty: 50
Rejestracja: czw lis 09, 2017 10:21 am
Lokalizacja: Warszawa/Ursynów/Natolin

Pokrywa do akwarium

#4

Post autor: waldasma »

Obecnie mam moduły led Arena LENS SAMSUNG 6500K i 9500K + czerwone i niebieskie LG City - jak dla mnie rewelacja (chociaż nie mam porównania z innymi ledami) rośliny rosną jak szalone i ładnie się wybarwiają- niestety oryginalne przylepce oraz stosowane przeze mnie kleje na długo nie wystarczały, obecnie są one przykręcone do pokrywy. W związku z tym że łatwo operować tymi modułami (dodawać lub odejmować) + przystępna cena również mam plany co do montażu w nowej pokrywie - zatem przez środek pokrywy miałaby przecinać (najlepiej na prowadnicy) belka do której bym mógł przymocować moduły. Materiał pokrywy oczywiście tutaj pewnie wchodzi czynnik ekonomiczny w zależności od wyceny na taki materiał bym się zdecydował - najlepiej aluminium... i kolor jakiś bym nakleił pasujący do mebli.
Ostatnio zmieniony śr lis 29, 2017 7:46 pm przez waldasma, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ