Dostałem filtr kubełkowy.

Jeśli chcesz porozmawiać o akwarium i jego mieszkańcach, powymieniać się doświadczeniami, opisać swoje przygody, PISZ! Wszystko o akwarystyce.
ODPOWIEDZ

Autor
Stasiekk
Uczestnik
Posty: 27
Rejestracja: ndz gru 07, 2014 9:44 pm
Lokalizacja: wz
Na imię mam: Kamil

Dostałem filtr kubełkowy.

#1

Post autor: Stasiekk »

Cześć, dostałem filtr kubełkowy eheim 2234. Niestety ma on ułamany kawałek plastiku od kubła(zaznaczone na zdjęciu) oraz do wymiany są na pewno klipsy od rączki.
Dzisiaj go uruchomiłem no i naprawdę ładnie i cicho pracuje, niestety trochę się obawiam używanego filtra kubełkowego, co jeszcze powinienem sprawdzić, oraz jakie ewentualnie wkłady kupić do środka? Ktoś wie, gdzie można dokupić do niego części zamienne? Ile może być wart? Może ktoś byłby nim zainteresowany? Czekam na jakieś porady, bo nie wiem co z nim robić :)
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika

marcinzabki29
Cesarz
Posty: 10975
Rejestracja: pn kwie 13, 2015 9:15 pm
Lokalizacja: Ząbki
Na imię mam: Marcin
Płeć:

Dostałem filtr kubełkowy.

#2

Post autor: marcinzabki29 »

Generalnie jest to moja ulubiona firma i nawet używane są naprawdę w porządku. Sam kupuje używane bez obaw.
Co do części, są one dostępne wszędzie.
Sprawdź w Clariasie.
Na stronie Eheima wpisz symbol, pokaże Ci się rysunek z częściami.
Tylko nie wiem czy dobrze kojarzę, ale czy to co się ułamało, to nie jest po prostu na stałe z pojemnikiem?
Jeśli tak, to raczej będzie droga impreza.
Tutaj Masz schemat:
https://aquaprofi.com.pl/component/serv ... ce&id=2234
Dodano do tego postu po 3 godzinach 9 minutach 37 sekundach
Jeszcze jedno, marka Eheim jest jedną z lepszych filtrów, ale akurat ten model Ecco, nie jest zbyt udany. Takie jest moje zdanie.
Ostatnio zmieniony wt sty 16, 2018 11:26 pm przez marcinzabki29, łącznie zmieniany 1 raz.
Pozdrawiam Marcin
ODPOWIEDZ