Zapraszamy na comiesięczne spotkania warszawskich akwarystów i użytkowników FAWA.PL.
Szczegóły w wątku: kliknij!. Najbliższe spotkanie już... w sobotę, 18.11.2017.o o godzinie 17:00. Zapraszamy do PUBu Zielona Gęś koło Metro Pole Mokotowskie
UWAGA! Konkurs FAWArium 2. Czytaj na Forum.

Krewetki Amano - odc 1. "Na porodówce"

Nasze doświadczenia z rozmnażaniem podopiecznych, czyli jak zostać ojcem/matką :) Masz pytania na temat rozmnażania swoich ryb? Sprawdź tu!
Awatar użytkownika

Autor
czupurny
Gaduła
Na imię mam: Czupur

Post autor: czupurny » śr gru 30, 2015 11:47 am

Witajcie,

zainspirowany działaniami i dość długimi rozmowami z naszym kolegą od amanek - Symetrycznym, spróbowałem rozmnożyć swoje skorupiaki, które nota-bene są właśnie od Marcina :)
O metodzie i działaniach nie będę się rozpisywał bo wszystko praktycznie idealnie jest napisane i pokazane tutaj, jednak chciałem się z Wami podzielić chwilą, którą udało mi się uchwycić czyli samym momentem porodu :viva:

Matka podczas porodu:
Film 1 - link
Film 2 - link

Odłowione potomstwo:
Film 1 - link
Film 2 - link

Maluchy są już w słonej wodzie, trzymajcie kciuki :D

Korzystając z okazji: Symetryczny - gorąco dziękuję za wszelakie informacje i porady oraz cierpliwość :pada: Mam nadzieję że aż tak Ci się nie uprzykrzam - jeżeli tak to sooorry ;)

Dein
Zasłużeni

Post autor: Dein » śr gru 30, 2015 11:59 am

Super fajnie zobaczyć, jak maciora strzącha nienasycone prosięta wprost w niespokojne odmęty.
"Odór i wodór ! Smród i śmierć!" - R.

symetryczny
Bywalec
Na imię mam: Marcin

Post autor: symetryczny » śr gru 30, 2015 8:33 pm

Haha! :D
Lubię się dzielić wiedzą więc ktokolwiek ma pytania dotyczące krewetek Amano, niech pisze. Odpowiem w miarę możliwości, w porach różnych :)

A i u mnie już rośnie kolejne pokolenie - F2. Chyba będę musiał skądś dokupić inne, dla wymieszania genów :P

Awatar użytkownika

Autor
czupurny
Gaduła
Na imię mam: Czupur
Re: Krewetki Amano - odc 1. "Na porodówce"

Post autor: czupurny » czw gru 31, 2015 1:02 pm

symetryczny pisze:Chyba będę musiał skądś dokupić inne, dla wymieszania genów :P
Pogadaj z kimś - może po prostu się wymieni :)

ODPOWIEDZ