Krewetki Amano - odc 1. "Na porodówce"

Nasze doświadczenia z rozmnażaniem podopiecznych, czyli jak zostać ojcem/matką :) Masz pytania na temat rozmnażania swoich ryb? Sprawdź tu!
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika

Autor
czupurny
Gaduła
Posty: 128
Rejestracja: wt sty 31, 2012 11:19 am
Lokalizacja: Kabaty
Na imię mam: Czupur
Płeć:

Krewetki Amano - odc 1. "Na porodówce"

#1

Post autor: czupurny »

Witajcie,

zainspirowany działaniami i dość długimi rozmowami z naszym kolegą od amanek - Symetrycznym, spróbowałem rozmnożyć swoje skorupiaki, które nota-bene są właśnie od Marcina :)
O metodzie i działaniach nie będę się rozpisywał bo wszystko praktycznie idealnie jest napisane i pokazane tutaj, jednak chciałem się z Wami podzielić chwilą, którą udało mi się uchwycić czyli samym momentem porodu :viva:

Matka podczas porodu:
Film 1 - link
Film 2 - link

Odłowione potomstwo:
Film 1 - link
Film 2 - link

Maluchy są już w słonej wodzie, trzymajcie kciuki :D

Korzystając z okazji: Symetryczny - gorąco dziękuję za wszelakie informacje i porady oraz cierpliwość :pada: Mam nadzieję że aż tak Ci się nie uprzykrzam - jeżeli tak to sooorry ;)

Dein

Krewetki Amano - odc 1. "Na porodówce"

#2

Post autor: Dein »

Super fajnie zobaczyć, jak maciora strzącha nienasycone prosięta wprost w niespokojne odmęty.

symetryczny
Bywalec
Posty: 56
Rejestracja: ndz cze 21, 2015 7:58 pm
Lokalizacja: Warszawa Ursynów
Na imię mam: Marcin
Płeć:

Krewetki Amano - odc 1. "Na porodówce"

#3

Post autor: symetryczny »

Haha! :D
Lubię się dzielić wiedzą więc ktokolwiek ma pytania dotyczące krewetek Amano, niech pisze. Odpowiem w miarę możliwości, w porach różnych :)

A i u mnie już rośnie kolejne pokolenie - F2. Chyba będę musiał skądś dokupić inne, dla wymieszania genów :P
Awatar użytkownika

Autor
czupurny
Gaduła
Posty: 128
Rejestracja: wt sty 31, 2012 11:19 am
Lokalizacja: Kabaty
Na imię mam: Czupur
Płeć:

Re: Krewetki Amano - odc 1. "Na porodówce"

#4

Post autor: czupurny »

symetryczny pisze:Chyba będę musiał skądś dokupić inne, dla wymieszania genów :P
Pogadaj z kimś - może po prostu się wymieni :)
ODPOWIEDZ