A. barlowi WF- mamuśka z maluchami

Nasze doświadczenia z rozmnażaniem podopiecznych, czyli jak zostać ojcem/matką :) Masz pytania na temat rozmnażania swoich ryb? Sprawdź tu!
ODPOWIEDZ

Autor
jerrymagu

A. barlowi WF- mamuśka z maluchami

#1

Post autor: jerrymagu »

jw. w temacie
Z ciekawostek - Samica notorycznie inkubuje w pysku maluchy. Potrafi pływać z nimi godzinę trzymając je w pysku, dzięki temu uśmiech nie znika z jej twarzy.
Niesamowity gatunek Apisto do podpatrywania. Samiec tymczasowo odłowiony bo notorycznie dostawał bęcki od Mamuśki i trochę mi zmarniał.
Narybku sztuk ok 15-20

Warunki
KH-4
PH-5,5
GH-3
temp 25st.

Obrazek

Obrazek

Jola75
Maniak
Posty: 777
Rejestracja: śr kwie 07, 2010 8:02 pm
Lokalizacja:
Płeć:

Re: A. barlowi WF- mamuśka z maluchami

#2

Post autor: Jola75 »

Super rybcia maluszki też przecudne, zastanawiam się tylko jakim cudem masz gh niższe od kh ? to chyba raczej nierealne, no chyba że mineralizujesz wodę, wtedy takie cuda się zdarzają.
Ostatnio zmieniony czw wrz 16, 2010 10:42 pm przez Jola75, łącznie zmieniany 1 raz.

Autor
jerrymagu

Re: A. barlowi WF- mamuśka z maluchami

#3

Post autor: jerrymagu »

..... Też mnie to zdziwiło, ale to chyba zasługa Aqua Plant który dodaje do RO

Jola75
Maniak
Posty: 777
Rejestracja: śr kwie 07, 2010 8:02 pm
Lokalizacja:
Płeć:

Re: A. barlowi WF- mamuśka z maluchami

#4

Post autor: Jola75 »

Mineralizatory jakimś cudem, dokładnie nie wiem jakim powodują czasem takie cuda, z tego co mi wiadomo raczej tak być nie powinno, muszę podpytać, dlatego ja wole mieszać z kranówą, wtedy prawidłowe zależności są jednak zachowane. Ale nie o tym wątek :D rybcie super :D
Ostatnio zmieniony czw wrz 16, 2010 10:58 pm przez Jola75, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ