Ostatni post z poprzedniej strony:
KrolicWygląda tak samo jak na ostatnim zdjęciu w sumie. Po weekendzie jakieś fotki zrobię.
Te neony już z 5 lat mają...mam nadzieję że mi się nie trafiły jakieś okazy zdrowia:)
30l i 60l stoją i czekają, chyba w końcu chociaż jedno muszę wystartować żeby się coś nowego zaczęło dziać u mnie...






