Zapraszamy na comiesięczne spotkania warszawskich akwarystów i użytkowników FAWA.PL.
Szczegóły w wątku: kliknij!. Najbliższe spotkanie już... w sobotę, 18.11.2017.o o godzinie 17:00. Zapraszamy do PUBu Zielona Gęś koło Metro Pole Mokotowskie
UWAGA! Konkurs FAWArium 2. Czytaj na Forum.

Podłoże Ichthyo Trophic PROH2O Opinie

Awatar użytkownika

Autor
PONYX
Zapaleniec
Na imię mam: Paweł

Post autor: PONYX » pn mar 13, 2017 8:49 am

Witam

Czy miał ktoś styczność z tym podłożem ? Wszelkie opinie mile widziane

przeman40
Bywalec
Telefon: 501754534
Na imię mam: przemysław

Post autor: przeman40 » pn mar 13, 2017 11:47 am

Mam u siebie pro h2o ale dopiero od kilku dni.Bardzo ładny kolor podłoża,roślinki i rybki fajnie wyglądają na jego tle.Posiada trochę pyłu,ja nie płukałem.Lekkie podłoże i niewielka część granulek unosiła się na powierzchni ale po jakimś czasie nasiąkły i opadły na dno.Na obecną chwię nic więcej nie mogę stwierdzić.U siebie włożyłem pod roślinki kulki g-t.

Witek
Zapaleniec
Na imię mam: Witek

Post autor: Witek » pn mar 13, 2017 2:29 pm

Ja miałem w 60, rośliny rosły i nie narzekałem. Raczej nie zatwardzało, miałem tam przez pewien czas RO i dało się zbić fajnie twardości. Nie jest mega lekki (jak Manado np.) co jest dużym plusem, nie rozpadało się przy likwidacji zbiornika nie było błota czy czegoś w tym stylu. Obecnie zmieniłem na piach bo bardziej biotopowy ale może jeszcze je wykorzystam...
Stosunek cena jakość jak dla mnie super.
Też nawoziłem kulkami GT

ODPOWIEDZ