Profilux @ wifi

Wiesz jak samemu wykonać pokrywy, filtry lub masz inne ciekawe pomysły, to jest dział dla ciebie. Zrób to sam czyli Adam Słodowy radzi :) Zrobiłeś coś ciekawego ? Pochwal się, nie kryj talentu przed światem....
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika

Autor
rhino
Arcymistrz
Posty: 4316
Rejestracja: wt sie 24, 2010 1:57 pm
Lokalizacja: Kraków,Warszawa-Wawer
Płeć:

Profilux @ wifi

#1

Post autor: rhino »

Cześć ,

może komuś przyda się ta informacja ,

Profilux ma co prawda gotowe moduły WLAN (wi-fi) do swoich komputerów ale są "haniebnie" drogie . Zakupiłem więc oryginalną kartę LAN (PLM-LAN) a do niej fajne urządzenie z Chin : Vonets WiFi-Bridge - koszt ok.110 PLN,dosłownie chwila na konfigurację i mój komp jest dostępny przez wifi ;)

Ten most Vonets może być użyty dosłownie do wszystkiego co ma złącze Ethernet (np. odbiorniki satelitarne,telewizory, mediaplayery , dyski sieciowe itp.) jedyna wada np. przy dysku to brak obsługi sieci n więc transfery będą ograniczone do g .
Jeśli ktoś jest zainteresowany zakupem to na PW mogę dać namiar na firmę która to sprzedaje (transakcja przez Allegro trwała 2 dni z dostawą) .

pozdrawiam
Marcin
Ratel
Awatar użytkownika

kfabisiak1
Uzależniony
Posty: 545
Rejestracja: pt maja 01, 2009 3:26 pm
Lokalizacja:
Płeć:

Re: Profilux @ wifi

#2

Post autor: kfabisiak1 »

A czy to jest jakaś tajemnica, albo niedozwolone reklamowanie, że tylko na PW?
Jestem tylko człowiekiem. Czy to nie jest zarozumialstwo?
Awatar użytkownika

Autor
rhino
Arcymistrz
Posty: 4316
Rejestracja: wt sie 24, 2010 1:57 pm
Lokalizacja: Kraków,Warszawa-Wawer
Płeć:

Re: Profilux @ wifi

#3

Post autor: rhino »

Nie jest to tajemnica oczywiście :)

myślałem że linki na Allegro nie są mile widziane ale w sumie niby czemu ?
Ja kupiłem w http://allegro.pl/wifi-bridge-vap11g-op ... 04391.html" onclick="window.open(this.href);return false;
W komplecie nie ma zasilacza ale może być dowolny od 5 do 15 V DC , byle wtyk pasował .

Marcin
Ratel
ODPOWIEDZ