(Warszawa Bródno) akwarium 72l + pokrywa + filtr kaskadowy + grzałka

Ogłoszenia i wątki archiwalne
Zablokowany

Autor
krzysiekro2
Gość
Posty: 0
Rejestracja: ndz paź 03, 2010 4:32 pm
Lokalizacja:
Płeć:

(Warszawa Bródno) akwarium 72l + pokrywa + filtr kaskadowy + grzałka

#1

Post autor: krzysiekro2 »

Witam
Do sprzedania mam akwarium wraz z pokrywą Juwel, filtrem kaskadowym Aquael FZN-2, oraz grzałką z termostatem Aquael AQ-100. Dokładam też pokarmy w płatkach, termometr, siatkę do łapania ryb i inne drobne rzeczy. Akwarium nie przecieka, ale jest już dość leciwe (ma pewnie coś około 10 lat), nie wiem więc ile czasu mu zostało (z tego co wiem akwaria mają ograniczoną trwałość). Było używane aż do teraz. Około 7 lat temu ukruszony został róg, co zostało sklejone i zabezpieczone (może aż za bardzo) - przez ten czas nic złego się z tym nie działo. Szkło posiada zarysowania, zestaw wymaga doczyszczenia. Ogólnie cały sprzęt jest sprawny. Tło nie jest przyklejone. Wymiary akwarium: długość 60cm, szerokość 30cm, wysokość 40cm, co daje około 72l

Cena za komplet 89zł

Odbiór osobisty w Warszawie, ewentualny transport do uzgodnienia (mogę podwieźć)

Kontakt pod numerem: 796-187-365 lub poprzez forum

Nie wiem jak tu wstawić zdjęcia, więc wstawiam link do mojej aukcji allegro w której są zdjęcia (na dole):
http://allegro.pl/akwarium-72l-pokrywa- ... 14411.html
Ostatnio zmieniony pn lip 24, 2017 10:36 pm przez krzysiekro2, łącznie zmieniany 1 raz.

eratez
Zapaleniec
Posty: 344
Rejestracja: ndz lis 20, 2016 2:42 am
Lokalizacja: Z internetów

(Warszawa Bródno) akwarium 72l + pokrywa + filtr kaskadowy + grzałka

#2

Post autor: eratez »

Nie chcesz czasem samej pokrywy i filtra sprzedać ?

Autor
krzysiekro2
Gość
Posty: 0
Rejestracja: ndz paź 03, 2010 4:32 pm
Lokalizacja:
Płeć:

(Warszawa Bródno) akwarium 72l + pokrywa + filtr kaskadowy + grzałka

#3

Post autor: krzysiekro2 »

Mogę sprzedać, ale to w sumie byłaby prawie taka sama cena
Zablokowany