[Warszawa Wola] Zestaw 200l - obniżka cen dostępnych elementów! - aktualizacja: wszystkie elementy na ten moment zajęte

Ogłoszenia i wątki archiwalne
Zablokowany

Autor
airness
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: sob wrz 10, 2016 3:17 pm
Lokalizacja: Warszawa, Wola
Na imię mam: Kamil

[Warszawa Wola] Zestaw 200l - obniżka cen dostępnych elementów! - aktualizacja: wszystkie elementy na ten moment zajęte

#1

Post autor: airness »

Na tą chwilę wszystko zarezerwowane

Witam,

w związku z wyprowadzką sprzedam:

1. Akwarium 200 litrów (dł 100 wys 50 sz 40) - przód, boki i dno optiwhite, tył float, 10 mm, bez wzmocnień, przezroczysty silikon - w dobrym stanie, porządnie wykonane na zamówienie przez: http://akwaria.biz/
450 350 250 PLN (gratis mata Aquael i samoprzylepna czarna folia na tło)

2. Pokrywa aluminiowa biała z otworem na karmnik automatyczny
- Lampa LED 100 WHITE + Oświetlenie Dzienne (Do akwarium: 100 cm)
- Lampa LED 100 PLANT + RED Akwarium Roślinne (Do akwarium: 100 cm)
Przykład tu (ale moja ma poszerzone otwory z tyłu i prostokątny otwór na karmnik - i żeby sprawdzić sobie cenę w sklepie trzeba ustawić odpowiedni rozmiar):
https://zoolight.iai-shop.com/pol_m_Pok ... D-180.html
Pokrywa sprawuje się fajnie, nie zacieka. Oświetlenie wystarczające dla średniowymagających roślin (zainteresowanym mogę napisać, co u mnie dobrze rosło, a z czym był problem).
700 550 400 PLN

3. Automatyczny karmnik Juvel - mało używany (przez rok może w sumie 4 tygodnie)
https://zoolight.iai-shop.com/product-p ... Juwel.html
70 50 30 PLN

4. AQUAEL Filtr Unimax 500
Cena: 350 250 200 PLN

5. Grzałka Easyheater 150W
Cena: 40 30 20 PLN
Rezerwacja inerkoma

6. Zestaw CO2: https://www.plantagarden.pl/z-butla-21- ... a-21l.html
UWAGA: elektrozawór nie działa, prawdopobnie podeszła kiedyś woda. Zaworek zwrotny inny niż w zestawie (ten z zestawu był do niczego). Ostatnio dość szybko schodził mi gaz - być może trzeba gdzieś na łączach uszczelnić.
Cena: 200 PLN
Rezerwacja Wojtekxxx9

7. Filtr FRO4 K3 osmoza akwarystyczna 100GPD waterpure + wkład węglowy + wkład polipropylen 1 mikron + wkład polipropylen 5 mikronów
- coś w stym stylu, ale chyba nie dokładnie: http://waterpure.pl/osmoza-akwarystyczn ... p-258.html
Cena: 125 PLN
Rezerwacja poza forum

8. Szafka pod akwarium
- wymiary: dł 101 cm, sz 41 cm, wys 75 cm
- 2 drzwi, zamykane na click (bez uchwytów)
- środkowa płyta 3cm w lewo od środka (patrząc od przodu) - ale oba drzwi równe
- z każdej strony po 1 polce
- pionowy otwór w "plecach" (na przewody, węże itp.) - na prawo od środkowego słupka, 20 cm szeroki
- lakierowana kolorem S6000-N (wg palety NCS 1950 - odcień szarości)
- lakierowane fronty, blat, widoczne ranty i rogi
Robiona na zamówienie przez stolarza, solidna
Cena: 800 650 500 PLN

9. 2 nożyce (proste zagięte) i 3 pensety (dwie proste, jedna - najdłuższa - zagięta)
Cena 50 PLN
Rezerwacja falcon1111

Wszystkie elementy poza nr 9 kupowane nowe najdalej we wrześniu 2016. Zdjęcia 1, 8 (jeszcze przed zalaniem) i 9 załączam.

Komuś, kto weźmie całość albo większość dorzucę jeszcze drobiazgi typu silikon akwarystyczny, żyłka, siatka, czyściki do szyb, napoczęte testy (w wielu zostało jeszcze sporo odczynników, a daty ważności są 2018-2020).

Odbiór osobisty Warszawa Wola w pierwszej połowie stycznia. Nabywca będzie musiał sam wytargać zakupy z mieszkania (jest winda, można wjechać do garażu, więc noszenia nie jest aż tak dużo, ale jednak), bo jestem kontuzjowany...

Będę w miarę możliwości na bieżąco dopisywał do poszczególnych punktów, dla kogo rezerwuję (w kolejności wpływu zgłoszeń). Najlepiej piszcie wszyscy w wątku, co kto chce, będzie łatwiej ogarnąć mi i innym użytkownikom.

Jak wspominałem, odbiór będzie na początku stycznia (najlepiej w pierwszym tygodniu po Nowym Roku). Odezwę się do poszczególnych osób na priv, żeby ustalić szczegóły.

Uwaga: Jeśli znajdzie się ktoś, kto będzie chciał wziąć cały zestaw (albo jego większość), to będzie miał pierwszeństwo przed rezerwacjami pojedynczych elementów (sorry, ale tak będzie mi dużo łatwiej).


ObrazekObrazek
Ostatnio zmieniony pn sty 01, 2018 9:59 am przez airness, łącznie zmieniany 9 razy.

falcon1111
Bywalec
Posty: 82
Rejestracja: wt lis 24, 2015 11:49 am
Lokalizacja: warszawa, białołęka
Na imię mam: Jarek
Płeć:

[Warszawa Wola] Zestaw 200l

#2

Post autor: falcon1111 »

pw

Wojtekxxx9

[Warszawa Wola] Zestaw 200l

#3

Post autor: Wojtekxxx9 »

Nozyczki pesety i co2 chetnie kupie

Autor
airness
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: sob wrz 10, 2016 3:17 pm
Lokalizacja: Warszawa, Wola
Na imię mam: Kamil

[Warszawa Wola] Zestaw 200l

#4

Post autor: airness »

Dopisuję rezerwacje i dodatkowo jeszcze jeden update w pierwszym wpisie - kolorowymi czcionkami.
Dodano do tego postu po 6 dniach 5 godzinach 15 minutach
[Warszawa Wola] Zestaw 200l - obniżka cen dostępnych elementów!
Kolejny update: zarezerwowana osmoza + obniżka cen!
Awatar użytkownika

SHARK
Gaduła
Posty: 184
Rejestracja: ndz gru 03, 2017 9:39 pm
Lokalizacja: Warszawa, Bemowo
Na imię mam: Borys
Płeć:

[Warszawa Wola] Zestaw 200l - obniżka cen dostępnych elementów!

#5

Post autor: SHARK »

pw

Autor
airness
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: sob wrz 10, 2016 3:17 pm
Lokalizacja: Warszawa, Wola
Na imię mam: Kamil

[Warszawa Wola] Zestaw 200l - obniżka cen dostępnych elementów!

#6

Post autor: airness »

Kolejna obniżka cen i aktualizacja dostępności.

inerkoma
Uzależniony
Posty: 646
Rejestracja: śr cze 18, 2014 11:45 am
Lokalizacja: Warszawa
Płeć:

[Warszawa Wola] Zestaw 200l - obniżka cen dostępnych elementów!

#7

Post autor: inerkoma »

Chętnie wezmę grzałkę Easy heater - poproszę o rezerwację. Szczegóły dogadamy na PW
Awatar użytkownika

Karat
Uzależniony
Posty: 591
Rejestracja: pt lis 14, 2014 11:40 am
Lokalizacja: Warszawa - Zacisze
Na imię mam: Krzysztof
Płeć:

[Warszawa Wola] Zestaw 200l - obniżka cen dostępnych elementów!

#8

Post autor: Karat »

airness pisze: wt gru 19, 2017 9:53 pm3. Automatyczny karmnik Juvel - mało używany (przez rok może w sumie 4 tygodnie)
https://zoolight.iai-shop.com/product-p ... Juwel.html
70 50 30 PLN
Wezmę karmnik. PW

Autor
airness
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: sob wrz 10, 2016 3:17 pm
Lokalizacja: Warszawa, Wola
Na imię mam: Kamil

[Warszawa Wola] Zestaw 200l - obniżka cen dostępnych elementów!

#9

Post autor: airness »

Pojawił się chętny na 1-6 i 8 - w tej sytuacji zgodnie z zastrzeżeniem odwołuję rezerwacje na te elementy (przepraszam zainteresowanych). 7 i 9 też czekają już na odbiór, więc na tą chwilę wszystko rozebrane. Będę dawał znać (w pierwszej kolejności na priv do tych, którzy już się zgłaszali), gdyby coś się zmieniło.

Pozdrawiam
Zablokowany