Witam

Tu się przedstaw (napisz o sobie i swoim zbiorniku)
ODPOWIEDZ

Autor
Hergar
Gaduła
Posty: 140
Rejestracja: wt lip 08, 2014 2:46 pm
Lokalizacja: Warszawa Mokotów
Płeć:

Witam

#1

Post autor: Hergar »

Dzień dobry

trochę sobie poczytałem forum i przyszedł czas się zarejestrować i przywitać

mam na imię Michał mam 36 lat i jestem akwarystą amatorem

... no troche zabrzmiało jak pierwsza wypowiedź na jakiejś grupie wsparcia:) pewnie troche tak jest

mam 11 akwariów różnych wielkości w większości z nich pływają labirynty z naciskiem na bojowniki (aktualnie 5 gatunków betta, ale szukam innych:D)
akwarystyką interesuję się w sumie od zawsze, akwaria były w domu odkąd pamiętam a nawet wcześniej ojciec i dziadkowie również się interesowali :)

no to by chyba bylo na tyle jeśli będę w stanie pomóc to wiadomo :)

Dein

Witam

#2

Post autor: Dein »

Bardzo dobrze, Michale. Prosimy jeszcze więcej Michałów, wtedy mamy szansę rozbić hegemonię Marcinów na forum.
Awatar użytkownika

Drottnar
Arcymistrz
Posty: 4189
Rejestracja: czw paź 23, 2008 9:11 pm
Lokalizacja: Saska Kępa
Płeć:

Witam

#3

Post autor: Drottnar »

Cześć!
Hergar pisze:mam 11 akwariów różnych wielkości
Zdecydowanie wymagasz grupy wsparcia!

Hodujesz może makropody?
Awatar użytkownika

saintpaulia
Arcymistrz
Posty: 4346
Rejestracja: ndz cze 07, 2009 6:12 pm
Lokalizacja: Warszawa -Bielany
Na imię mam: Ilona
Płeć:

Witam

#4

Post autor: saintpaulia »

Witaj Michale,
Dobrze wiedzieć, że więcej osób ma takie świra.
Koniecznie przedstaw swoje bojowniki w odpowiednich działach. Również jestem nimi zafascynowana, chociaż obecnie nieco platonicznie.

Autor
Hergar
Gaduła
Posty: 140
Rejestracja: wt lip 08, 2014 2:46 pm
Lokalizacja: Warszawa Mokotów
Płeć:

Witam

#5

Post autor: Hergar »

Wielkopłetwy posiadałem swego czasu, zarówno wspaniałe jak i czarne, jednak teraz zdecydownie skłaniam sie w stronę mniejszych labiryntów.
Jeśli chodzi o fotki akwariów to od razu mówię, że może byc problem aparat i ja nie żyjemy w tym samym świecie :) ale nie mówie nie.
Awatar użytkownika

Drottnar
Arcymistrz
Posty: 4189
Rejestracja: czw paź 23, 2008 9:11 pm
Lokalizacja: Saska Kępa
Płeć:

Witam

#6

Post autor: Drottnar »

Hergar pisze:Wielkopłetwy posiadałem swego czasu, zarówno wspaniałe jak i czarne, jednak teraz zdecydownie skłaniam sie w stronę mniejszych labiryntów.
To bardzo smutne. Ja niedawno dowiedziałem się o istnieniu tych ryb i aktualnie akwarium szykuje się do przyjęcia przedstawicieli gatunku.
Awatar użytkownika

rafalwienio
Gaduła
Posty: 191
Rejestracja: pn kwie 07, 2014 3:33 pm
Lokalizacja: Warszawa, Ursus
Na imię mam: Rafal

Witam

#7

Post autor: rafalwienio »

Witaj na forum :)
Awatar użytkownika

tkmsledz
Maniak
Posty: 915
Rejestracja: pn cze 11, 2012 1:54 pm
Lokalizacja: Warszaw,Mokotów
Na imię mam: Grzesiek
Płeć:

Witam

#8

Post autor: tkmsledz »

Witamy
Awatar użytkownika

tzw79
Zapaleniec
Posty: 339
Rejestracja: wt maja 21, 2013 8:26 pm
Lokalizacja: Warszawa, Tarchomin
Na imię mam: Maciek
Płeć:

Witam

#9

Post autor: tzw79 »

Cześć
Awatar użytkownika

sylwekw
Maniak
Posty: 926
Rejestracja: śr mar 27, 2013 1:52 pm
Lokalizacja: Okolice Nieporętu
Płeć:

Witam

#10

Post autor: sylwekw »

Witaj. Szkoda, ze tak długo się ukrywałeś .... 11 zbiorników, lata doświadczeń i siedział w cieniu :-) Pewnie nie jeden z nas skorzysta z Twojej wiedzy.

A przy okazji przyznaję, że trochę mnie zaskoczyłeś, bo takiemu laikowi jak ja bojowniki kojarzą się właśnie z rybką kupowaną przez mamusię dla synka, najczęściej do kuli (o zgrozo) i tyle. A tu jest ktoś kogo pasja obraca się wokół tej ryby. Oj dużo muszę się jeszcze uczyć (kurcze nawet nie wiem co to bojownik betta :-) ... to chyba po prostu łacińska nazwa bojownika :-) jeśli dobrze czytam wujka google.
Awatar użytkownika

Lech-u
Admin
Posty: 21847
Rejestracja: ndz paź 30, 2011 10:22 pm
Lokalizacja: Warszawa-Piaseczno
Na imię mam: Lech-u
Płeć:

Witam

#11

Post autor: Lech-u »

Część.
Miło powitać na FAWA.
Jeśli masz 11 akwariów to zapraszam do Kącika Początkującego Akwarysty. Jako ekspert, oczywiście.
Pozdrawiam serdecznie
Lech-u


Business Card

DrRymsza

Autor
Hergar
Gaduła
Posty: 140
Rejestracja: wt lip 08, 2014 2:46 pm
Lokalizacja: Warszawa Mokotów
Płeć:

Re: Witam

#12

Post autor: Hergar »

sylwekw pisze:(...) A przy okazji przyznaję, że trochę mnie zaskoczyłeś, bo takiemu laikowi jak ja bojowniki kojarzą się właśnie z rybką kupowaną przez mamusię dla synka, najczęściej do kuli (o zgrozo) i tyle. A tu jest ktoś kogo pasja obraca się wokół tej ryby. Oj dużo muszę się jeszcze uczyć (kurcze nawet nie wiem co to bojownik betta :-) ... to chyba po prostu łacińska nazwa bojownika :-) jeśli dobrze czytam wujka google.
Betta to łacińska nazwa rodzajowa obejmujące hmmm około 30 gatunków (jesli nie więcej) bojowników.
Niestety w handlu dostępnych jest tylko kilka gatunków. Niektóre w porównaniu z dobrze wszystkim znanym bojownikiem wspaniałem są niepozorne jednak ich zachowanie w 100% rekompensuje wygląd (chociaż dla mnie i tak wszystkie są piekne:)) )

Dziękuję za miłe powitanie :)
ODPOWIEDZ