Się witam i ja!

Tu się przedstaw (napisz o sobie i swoim zbiorniku)
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika

Autor
mieciu
Fanatyk
Posty: 1167
Rejestracja: ndz sty 19, 2014 1:03 pm
Lokalizacja: warszawa-ursynów
Na imię mam: Mietek
Płeć:

Się witam i ja!

#1

Post autor: mieciu »

Cześć!

Nie wiem czemu dopiero teraz tutaj piszę, widziałem wcześniej ten wątek ale najwidoczniej ulotnił się z mojej głowy :)

Kilka słów o sobie .. Mam 31 lat i mieszkam na starym Ursynowie razem z żoną Anną i synem Staśkiem (w listopadzie kończy roczek!).

foto naszej paczki:
obrazek
Kliknij obrazek, aby powiększyć

Akwarystyka u mnie w domu była obecna odkąd pamiętam, tata zawsze miał duże akwaria 200-300 litrów, nawet w kawalerce 23m2, gdzie był jeszcze pies bokser i 4 osobowa rodzina. U taty zawsze pływały duże pielęgnice, o ile pamiętam zebry i pawiookie, to było pod koniec lat 80tych .. wcześniej nie pamiętam. Pamiętam też sklep akwarystyczny u takiego starszego pana na rogu Puławskiej i Woronicza. Potem jak rodzice się wyprowadzili na wieś to taka założył akwarium z rybami złowionymi na wędkę (ok 1998 roku). Był w nim Szczupak i Okonie karmione karaskami i uklejkami. A potem czas było się wyprowadzić z domu po skończeniu szkoły i miałem przerwę w akwarystyce.
Wracając do teraźniejszości - Po rożnych zbiornikach w domu, na stale zagościł zbiornik 240L i aktualnie 54L (obydwa opisane na forum). Synek uwielbia się gapić na rybki i jestem z tego dumny :)

Poza akwarystyka moje hobby to fotografia. Fotografuje wszystko co mi przyjdzie do głowy i robię to po swojemu tak jak lubię, zapraszam na http://www.photomorgana.pl" onclick="window.open(this.href);return false; ;)
Kolejne hobby to grafika 2D (również jest to źródło dodatkowego zasilenia konta .. no bo czemu nie?). Projektuje wszelkie rzeczy, które następnie mogą być wydrukowane - z zawodu jestem poligrafem i w tej branży pracuje, zajmuje się od 10 lat drukiem cyfrowym wszelkiej maści, ale moje ulubione maszyny to plotery wielkoformatowe.
Mógłby się jeszcze rozpisać o turystyce rowerowej długodystansowej (rower, sakwy, kilka dni w podróży, kilkaset kilometrów do zrobieni), motoryzacji .. czynny klubowicz Vectra Klub Polska, książkach .. pochłaniam je non stop, muzyce metalowej i rockowej lat 70-90, Lotnictwie pasażerskim .. echh .. żałuje tylko tego, że doba nie ma 48 godzin! :D
Uff .. Dużo się napisało, Pozdrawiam, Mietek.
Awatar użytkownika

Lech-u
Admin
Posty: 21846
Rejestracja: ndz paź 30, 2011 10:22 pm
Lokalizacja: Warszawa-Piaseczno
Na imię mam: Lech-u
Płeć:

Się witam i ja!

#2

Post autor: Lech-u »

Mietek,
Bardzo ładne przedstawienie się.
Witaj "ponownie".
Pozdrawiam serdecznie
Lech-u


Business Card

DrRymsza
Awatar użytkownika

Autor
mieciu
Fanatyk
Posty: 1167
Rejestracja: ndz sty 19, 2014 1:03 pm
Lokalizacja: warszawa-ursynów
Na imię mam: Mietek
Płeć:

Się witam i ja!

#3

Post autor: mieciu »

Witaj :)
Awatar użytkownika

Lech-u
Admin
Posty: 21846
Rejestracja: ndz paź 30, 2011 10:22 pm
Lokalizacja: Warszawa-Piaseczno
Na imię mam: Lech-u
Płeć:

Się witam i ja!

#4

Post autor: Lech-u »

mieciu pisze:żałuje tylko tego, że doba nie ma 48 godzin!
Zawsze możesz niektóre czynności wykonywać szybciej. Np. może spać szybciej i wtedy masz więcej czasu na inne rozrywki.
Oj, Mieciu, Mieciu. Masz 31 lat i nie wiesz takich podstawowych rzeczy. :D
Pozdrawiam serdecznie
Lech-u


Business Card

DrRymsza

pkucaba
Miszcz
Posty: 3741
Rejestracja: śr gru 01, 2010 9:58 pm
Lokalizacja: Witolin
Na imię mam: Piotr
Płeć:

Się witam i ja!

#5

Post autor: pkucaba »

Witaj,
Rób mnóstwo zdjęć... i pokaż nam jak to robisz...
Cieszymy się, że dołączyłeś do nas.
Kiedy spytają cię, jak się masz, odpowiedz po prostu, że wcale.
Z pszczołami nigdy nic nie wiadomo. Ani z misiami, prosiaczkami, królikami, sowami, kucykami…
Awatar użytkownika

tzw79
Zapaleniec
Posty: 339
Rejestracja: wt maja 21, 2013 8:26 pm
Lokalizacja: Warszawa, Tarchomin
Na imię mam: Maciek
Płeć:

Się witam i ja!

#6

Post autor: tzw79 »

Witaj :-D
Awatar użytkownika

Autor
mieciu
Fanatyk
Posty: 1167
Rejestracja: ndz sty 19, 2014 1:03 pm
Lokalizacja: warszawa-ursynów
Na imię mam: Mietek
Płeć:

Re: Się witam i ja!

#7

Post autor: mieciu »

Lech-u pisze:
mieciu pisze:żałuje tylko tego, że doba nie ma 48 godzin!
Zawsze możesz niektóre czynności wykonywać szybciej. Np. może spać szybciej i wtedy masz więcej czasu na inne rozrywki.
Oj, Mieciu, Mieciu. Masz 31 lat i nie wiesz takich podstawowych rzeczy. :D


o w mordeczkę! Dzięki Lechu, że tez na to nie wpadłem! Gat Demyt .. :shock:
pkucaba pisze:Witaj,
Rób mnóstwo zdjęć... i pokaż nam jak to robisz...
Cieszymy się, że dołączyłeś do nas.


..yyy normalnie, włączam aparat i naciskam taki guzik na górze, serio - tak było w instrukcji :wink:
ODPOWIEDZ