Witam ;-)

Tu się przedstaw (napisz o sobie i swoim zbiorniku)
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika

Autor
Walkingbeer
Bywalec
Posty: 52
Rejestracja: pt lis 14, 2014 7:41 pm
Lokalizacja: Warszawa/Skierniewice
Na imię mam: Mateusz
Płeć:

Witam ;-)

#1

Post autor: Walkingbeer »

Na forum jestem już od jakiegoś czasu, ale dopiero ostatnio zwróciłem uwagę, że zaniedbałem tradycję forum. Tak więc spóźnione- witam Wszystkich! Mam na imię Mateusz i akwarystyką zajmuje się od jakichś 13 lat (pierwsze akwarium założyłem wtedy w wieku 7 lat;-)), przez wszystkie lata przewinęło się u mnie wiele akwariów. Nie jestem nawet w stanie zliczyć ile tego było. Jako uczeń oszczędzało się na czym popadnie, wtedy skupiałem się głównie na rozmnażaniu swoich podopiecznych i poświęciłem temu około 6 lat z różnym skutkiem. Dostęp do wiedzy był już chociaż wtedy łatwiejszy i dało radę coś samemu ogarnąć. Maksymalnie miałem u siebie 4 akwaria + zbiorniki dla maluchów (jak już mówiłem oszczędzając , duża część młodych pływała zamiast w normalnych akwariach to w zagospodarowanych do tego pojemnikach budowlanych [objętość 120 l, standardowo filtry gabkowe, nawet nie ogrzewane bo chociaż temperatura utrzymywała się normalna)) później ilość nakładu pracy jaką to kosztowało uznałem za za duża i zrezygnowałem z rozrodu. Teraz bawie się roślinniakiem (standardowa 112) . Na większe raczej nie ma szans, ale udało się już przemycić 30, a w domu dalej zostało trochę innego szkła (druga połówka stopuje zapał. Co jest sensowne biorąc pod uwagę wielkość studenckich mieszkań). Jeszcze raz witam ;-)

rudykot
Maniak
Posty: 703
Rejestracja: sob gru 27, 2014 11:00 pm
Lokalizacja: Piaseczno
Na imię mam: Klaudia
Płeć:

Witam ;-)

#2

Post autor: rudykot »

Hej, hej
Awatar użytkownika

Tomasz3k
Zapaleniec
Posty: 451
Rejestracja: pt lut 06, 2015 9:12 pm
Lokalizacja: Mokotów
Na imię mam: Tomek
Płeć:

Witam ;-)

#3

Post autor: Tomasz3k »

Witam, Witam :)

Psyho

Re: Witam ;-)

#4

Post autor: Psyho »

Cześć
ODPOWIEDZ