Witam

Tu się przedstaw (napisz o sobie i swoim zbiorniku)
ODPOWIEDZ

Autor
kkokoszk
Gość
Posty: 9
Rejestracja: pn mar 30, 2015 10:55 am
Lokalizacja: Warszawa
Na imię mam: Artur

Witam

#1

Post autor: kkokoszk »

Witam

Zaczęło się jakieś cztery lata temu... od chęci dzieci do posiadania w domu zwierza. Jeden syn zamarzył sobie żółwika (taki malutki "kapselek", a drugi zdecydował się na akwarium. Pasja dzieci minęła, ale przecież wszyscy rodzice kupują zabawki "dla dzieci" ;). Obecnie mam w domu zbiornik 500l wypełniony do połowy. Pływa w nim żółw (Żółtobrzuchy) z towarzyszkami: teraz tylko Gupiki i Molinezje, których populacja utrzymuje się na stałym poziome :). Były jeszcze dwa Zbrojniki Lamparcie i trzy Pielęgnice (dogadywały się z żółwiem), ale niestety mój pierwszy atak ospy spowodował holokaust (80% rybek mi padło) - teraz chyba bym sobie z tym lepiej poradził.
Ponieważ żółw rośliny zje/zniszczy pod głównym akwarium, jest drugie 150l robiące za sumpa (do tego filtr kubełek). W nim obecnie: Kiryski, Zbrojnik Niebieski, Molinezje, Gupiki, Danio i od niedawna Długonos Ciernisty (ale temu tylko pysk spod piachu widać).
Biorąc pod uwagę powyższe - zawsze chętnie przyjmę rośliny - a raczej żółw. przyjmie.

Na zakończenie jeszcze raz witam wszystkich!
Awatar użytkownika

sylwekw
Maniak
Posty: 926
Rejestracja: śr mar 27, 2013 1:52 pm
Lokalizacja: Okolice Nieporętu
Płeć:

Witam

#2

Post autor: sylwekw »

Witaj .... ale to może raczej do działu Giełda powinno trafić :-)
Awatar użytkownika

Lech-u
Admin
Posty: 21847
Rejestracja: ndz paź 30, 2011 10:22 pm
Lokalizacja: Warszawa-Piaseczno
Na imię mam: Lech-u
Płeć:

Witam

#3

Post autor: Lech-u »

Witaj na FAWA.
Faktycznie "łowy roślinne" najlepiej robić w dziale Giełda. Tam szukaj różnych ogłoszeń.
Pozdrawiam serdecznie
Lech-u


Business Card

DrRymsza

Autor
kkokoszk
Gość
Posty: 9
Rejestracja: pn mar 30, 2015 10:55 am
Lokalizacja: Warszawa
Na imię mam: Artur

Re: Witam

#4

Post autor: kkokoszk »

Wiem, wiem, tu tylko info, że roślinki w dziale giełda będą mnie interesowały.
ODPOWIEDZ