Dobry wieczór :-)

Tu się przedstaw (napisz o sobie i swoim zbiorniku)
ODPOWIEDZ

Autor
nevermindi
Zapaleniec
Posty: 284
Rejestracja: pn mar 23, 2015 9:39 pm
Lokalizacja: Lublin
Na imię mam: Patrycja
Płeć:

Dobry wieczór :-)

#1

Post autor: nevermindi »

Witam wszystkich.
Pasja jak zaraza- to chyba wiecie :-) Ja jeszcze nie mogę powiedzieć, że pasja- bo na to zdaje mi się, trzeba duuużo więcej wiedzy i doświadczenia niż moje. Początek rybciowania- hm.. kolega podarował w spadku małe akwa. Było bez tragedii około pół roku.. Późnej chlopie moje w ramach udowodnienia akceptacji na na mój nowy pomysł (zakup 95l :viva: ) przytargał uwaga... labeo z odłowu... do 25l :razz: efekt- dramat-to w dziale choroby. Choroby zakończone dzięki szanownym kolegom z fawa :pada: . Teraz zaczynam z "motyką na księżyc"- to w galerii.
O sobie- jestem z Lublina przwiało mnie do Was szacowni koledzy i koleżanki gdyż niestety jakoś lubelskie forum kuleje. Na ten moment mogę powiedzieć tyle,że zazdroszczę Wam wiedzy, umiejętności i dostępu do taaaakiego wyboru wszystkiego (bo, cóż w Lu raczej zbytnio nie ma w czym przebierać :-/ zwłaszcza jeśli chodzi o badyle).

Ok. coby nie było, że gniazdo Lubelskie kalam kończę.... z nadzieją, że z Waszą choć wirtualną pomocą kiedyś będę mogła się nazwać pasjonatką.
Patrycja

Psyho

Re: Dobry wieczór :-)

#2

Post autor: Psyho »

Witaj Patrycja na forum.
Awatar użytkownika

Zoe
Zapaleniec
Posty: 497
Rejestracja: pt wrz 03, 2010 4:14 pm
Lokalizacja: Warszawa, Tarchomin
Na imię mam: Dorota
Płeć:

Re: Dobry wieczór :-)

#3

Post autor: Zoe »

Witaj na forum!
Jadę do Lublina na majówkę, mogę przytargać trochę roślin: ) Gdzie mieszkasz?

Taptap
240l w stronę BW
Awatar użytkownika

Lech-u
Admin
Posty: 21841
Rejestracja: ndz paź 30, 2011 10:22 pm
Lokalizacja: Warszawa-Piaseczno
Na imię mam: Lech-u
Płeć:

Dobry wieczór :-)

#4

Post autor: Lech-u »

nevermindi pisze:że z Waszą choć wirtualną pomocą kiedyś będę mogła się nazwać pasjonatką.
Witaj na FAWA.
Zapraszam na nasze comiesięczne spotkania przy pifffku.
Przyjeżdżają do nas na spotkania miłośnicy FAWA nawet z Wrocławia. Więc i z Lublina się uda.
Pozdrawiam serdecznie
Lech-u


Business Card

DrRymsza

Autor
nevermindi
Zapaleniec
Posty: 284
Rejestracja: pn mar 23, 2015 9:39 pm
Lokalizacja: Lublin
Na imię mam: Patrycja
Płeć:

Dobry wieczór :-)

#5

Post autor: nevermindi »

Lechu - chętnie, lecz nie wiem czy moja połowica by zniosła to ciśnienie i tak się śmieje, że bardziej zajmuje się rybiarnią niż nim :hah: Zoe- tak tak!!! Biorę wszystko co da się przylec :-) Co do miejsca to się da gdzieś styknąć.
Awatar użytkownika

Zoe
Zapaleniec
Posty: 497
Rejestracja: pt wrz 03, 2010 4:14 pm
Lokalizacja: Warszawa, Tarchomin
Na imię mam: Dorota
Płeć:

Re: Dobry wieczór :-)

#6

Post autor: Zoe »

nevermindi pisze:Zoe- tak tak!!! Biorę wszystko co da się przylec :-) Co do miejsca to się da gdzieś styknąć.
W takim razie przypomnij mi się przed 25kwietnia:) Ja będę na Czechowie, do centrum pewnie też zawitam któregoś dnia wieczorkiem


Taptap
240l w stronę BW

Autor
nevermindi
Zapaleniec
Posty: 284
Rejestracja: pn mar 23, 2015 9:39 pm
Lokalizacja: Lublin
Na imię mam: Patrycja
Płeć:

Dobry wieczór :-)

#7

Post autor: nevermindi »

Będę się odzywać. Jestem gotowa się czołgać :wink: nawet na czechów. Szkoda, że rybek nie przewozisz :-) Bo pielegnisia boliwijska kusi... a u mnie oczywiście.. nie ma :twisted:
Awatar użytkownika

Zoe
Zapaleniec
Posty: 497
Rejestracja: pt wrz 03, 2010 4:14 pm
Lokalizacja: Warszawa, Tarchomin
Na imię mam: Dorota
Płeć:

Dobry wieczór :-)

#8

Post autor: Zoe »

Z rybkami nie będę ryzykować:) Zgłoś się do naszego forumowego kolegi Aleksander Stefaniak, ma swój sklep zoo w Lublę, może pomoże: )
240l w stronę BW

Autor
nevermindi
Zapaleniec
Posty: 284
Rejestracja: pn mar 23, 2015 9:39 pm
Lokalizacja: Lublin
Na imię mam: Patrycja
Płeć:

Dobry wieczór :-)

#9

Post autor: nevermindi »

Wiem .. mnie wizja takich transportów napała zgrozą. Dlatego też nie zamawiam kurierem. Ale faktycznie może się przejadę do kolegi od "grubej ryby".
ODPOWIEDZ