Witajcie

Tu się przedstaw (napisz o sobie i swoim zbiorniku)
ODPOWIEDZ

Autor
Angelard
Gość
Posty: 6
Rejestracja: pn mar 21, 2016 11:02 am
Telefon: 793727400
Lokalizacja: Warszawa, Sielce
Na imię mam: Wiktor
Płeć:

Witajcie

#1

Post autor: Angelard »

Postaram się szybko i na temat.
Żyję już na tym świecie ponad 30 lat. A akwarystyka była w tym życiu odkąd pamiętam. Przynajmniej kiedyś tak było. I przyznam, że nie jestem w stanie sięgnąć pamięcią kiedy pierwszy raz widziałem moje 80 litrowe akwarium ramowe ;) Chociaż samo akwarium pamiętam jakbym je widział dzisiaj rano.
Niestety z wielu względów ostatnie 4 lata spędziłem bez akwarium, nad czym trochę ubolewałem. Niemniej jednak od 3 dni moje hobby wróciło do mnie. Odzyskałem moje akwarium (100L), którym zajmował się przyjaciel i zaczynam od nowa. No, może nie od nowa, ponieważ jest kilka gupików, jeden mieczyk, kilkanaście glonojadów i mająca ponad 10 lat Platydora Kolczasta, czy jak kto woli Sum Liniowy. Aż się łezka w oku zakręciła.
Może kiedyś zamieszczę zdjęcia, jak tylko akwarium wróci do formy. Obecnie pzoa rybkami jest 1cm podłoża, średniej wielkości korzeń pod którym wyleguje się na grzbiecie - tudzież boku - Sum (znowu jak dawniej będzie mnie przyprawiał o palpitację serca strasząc, że dokonał żywotu) i osprzęt. Ale wszystko w swoim czasie. Obecnie czas wrócić do formy, bo sporo rzeczy zapomniałem. Zająć się podłożem, potem roślinami i urozmaicić nieco bardziej mieszkańców. Na pewno chętnie skorzystam z wiedzy, a i mam nadzieję, za jakiś czas ponownie służyć radą innym.

A tymczasem, raz jeszcze Witam wszystkich!
Ostatnio zmieniony pn mar 21, 2016 5:11 pm przez Angelard, łącznie zmieniany 2 razy.

Dein

Witajcie

#2

Post autor: Dein »

Dlaczego niektóre rybki (i słowo "witam") wyróżniasz wielką literą? Czy to u Ciebie rybia elita?

Autor
Angelard
Gość
Posty: 6
Rejestracja: pn mar 21, 2016 11:02 am
Telefon: 793727400
Lokalizacja: Warszawa, Sielce
Na imię mam: Wiktor
Płeć:

Witajcie

#3

Post autor: Angelard »

Dein, w sumie dobre pytanie :P
Sum zdecydowanie należy do mojej elity. Z sentymentu. Jest ze mną jak pisałem ponad 10 lat. Ma również za sobą około 6 przeprowadzek, z czego nawet odwiedził ze mną 3 różne miasta. Witam - zwykły odruch. Jak się pisze codziennie kilka/kilkanaście razy maila do klientów zaczynając od "Witam Pani/Panie XXX..." To Ci w odruch wchodzi. A te "gupiki poprawię" a co tam :P

Dein

Witajcie

#4

Post autor: Dein »

Aaaaaa... Jeśli jesteś jednym z tych ludzi, którzy zaczynają korespondencję z klientem od "Witam", to spoko!

My też mamy Suma od kilku lat. Sumy są okej.
Awatar użytkownika

Rysiek
Moderator
Posty: 392
Rejestracja: czw maja 21, 2009 3:11 pm
Telefon: 601250868
Lokalizacja: 100Lica
Na imię mam: poprosturysiek
Płeć:

Witajcie

#5

Post autor: Rysiek »

Angelard też Cię witam i pozdrawiam :papa:
"WARSZAWA" T.Love (A Grochów się budzi z przepicia)
"Na zawsze i na wieczność" Wilki (Był chyba maj, Park na Grochowie)
Awatar użytkownika

marcinzabki29
Cesarz
Posty: 10975
Rejestracja: pn kwie 13, 2015 9:15 pm
Lokalizacja: Ząbki
Na imię mam: Marcin
Płeć:

Witajcie

#6

Post autor: marcinzabki29 »

Siemka
Pozdrawiam Marcin

Psyho

Re: Witajcie

#7

Post autor: Psyho »

Cześć


Wysłane z mojego HTC Desire 610 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika

tomekmt01
Gaduła
Posty: 114
Rejestracja: czw gru 18, 2014 7:37 pm
Lokalizacja: Warszawa, Mokotów
Na imię mam: Tomek
Płeć:

Re: Witajcie

#8

Post autor: tomekmt01 »

Witaj...
ODPOWIEDZ