Zapraszamy na comiesięczne spotkania warszawskich akwarystów i użytkowników FAWA.PL.
Szczegóły w wątku: kliknij!. Najbliższe spotkanie już... w sobotę, 13.01.2018.o o godzinie 17:00. Zapraszamy do PUBu Zielona Gęś koło Metro Pole Mokotowskie
UWAGA! Zmieniony został Regulamin FAWA.pl. Pojawił się nowy punkt dotyczący Reklamy na FAWA.pl
Proszę o zapoznanie się z nowym regulaminem.

Witam wszystkich bardzo serdecznie.

Tu się przedstaw (napisz o sobie i swoim zbiorniku)
Awatar użytkownika

Autor
Kenross
Bywalec
Na imię mam: Krzysztof

Post autor: Kenross » czw maja 04, 2017 4:24 pm

Witam wszystkich forumowiczów.
Na imię dali mi Krzysztof i w sumie od tego momentu już miałem jakąś styczność z akwarystyką (no może ciut później jak pierwszy raz po urodzeniu trafiłem do domu). Przed moimi narodzinami mój ojciec zajmował się dość poważnie akwarystyką i pokój przeznaczony dla mnie, przed moim przyjście na świat służył jako akwarium. Z opowieści wiem, że były wszędzie akwaria i odpowiednie cele pobudowane na rozmnażanie bojowników. Gdy przejąłem pokój w mieszkaniu nadal zostało jedno akwarium które stało w kuchni. Tu się zaczęły moje pierwsze doświadczenia z akwarystyką. Fakt miałem strasznie głupie pomysły jako dzieciak i być może dla tego moi rodzice zlikwidowali akwarium (muszę ich zapytać czemu zlikwidowali). Potem minęło trochę czasu aż kupiłem sobie akwarium 30l (to było jakieś…. 20 lat temu… matko jak ten czas leci) i tam sobie hodowałem przeróżne rybki i inne stworzonka (hodowałem i hoduje do dziś). Jednak wiadomo jak jest „apetyt rośnie w miarę jedzenia” i jakieś 10 lat temu (według paragonu zakupu nie ma jeszcze 10 lat. Będzie miało we wrześniu 2017) stałem się posiadaczem zbiornika o pojemności 200 litrów. W czasie tych 20 lat akwa miały różne odsłony: krewetkarium, malawi… Jednak najczęściej były ogólnym. Teraz 200L zamieszkują głównie molinezje i kiryski. Mieszkają też bocje wspaniałe i węgorek. Akwarium 30L służy głownie za kotnik i hodowle roślin. Czasami za szpital dla chorych rybek. Chyba tyle o mnie bo się trochę rozpisałem.
Pozdrawiam i jeszcze raz wszystkich serdecznie witam.

Awatar użytkownika

rupert
Uzależniony
Na imię mam: Hubert

Post autor: rupert » czw maja 04, 2017 4:27 pm

Witamy na Fawa :)

Awatar użytkownika

marcinzabki29
Moderator
Telefon: 501124489
Na imię mam: Marcin

Post autor: marcinzabki29 » czw maja 04, 2017 6:07 pm

Witaj Krzysztofie :)
Pozdrawiam Marcin
240 litrów ogólne Większość Brzanki
240 litrów ogólne Głownie Tęczanki
90 litrów ogólne Głównie Limki Garbatki
30 kostka Wieloplamki
30 kostka Drobniczki Jednodniówki

Awatar użytkownika

an207
Uzależniony
Na imię mam: Aneta

Post autor: an207 » czw maja 04, 2017 6:16 pm

Witaj :)

Awatar użytkownika

Lech-u
Admin
Na imię mam: Lech-u

Post autor: Lech-u » czw maja 04, 2017 9:06 pm

Cześć
Pozdrawiam serdecznie
Lech-u

Awatar użytkownika

Autor
Kenross
Bywalec
Na imię mam: Krzysztof

Post autor: Kenross » pt maja 05, 2017 1:46 am

Dziękuje za powitanie :)
W sprawach akwarystyki zapomniałem że przed akwem 30L miałem jeszcze przez chwile 20L takie plastikowe... Trudno to nazwać akwarium ale było i coś tam pływało :)

ODPOWIEDZ