Witam wszystkich bardzo serdecznie.

Tu się przedstaw (napisz o sobie i swoim zbiorniku)
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika

Autor
Kenross
Zapaleniec
Posty: 416
Rejestracja: czw maja 04, 2017 3:35 am
Lokalizacja: W-wa Mokotów
Na imię mam: Krzysztof
Płeć:

Witam wszystkich bardzo serdecznie.

#1

Post autor: Kenross »

Witam wszystkich forumowiczów.
Na imię dali mi Krzysztof i w sumie od tego momentu już miałem jakąś styczność z akwarystyką (no może ciut później jak pierwszy raz po urodzeniu trafiłem do domu). Przed moimi narodzinami mój ojciec zajmował się dość poważnie akwarystyką i pokój przeznaczony dla mnie, przed moim przyjście na świat służył jako akwarium. Z opowieści wiem, że były wszędzie akwaria i odpowiednie cele pobudowane na rozmnażanie bojowników. Gdy przejąłem pokój w mieszkaniu nadal zostało jedno akwarium które stało w kuchni. Tu się zaczęły moje pierwsze doświadczenia z akwarystyką. Fakt miałem strasznie głupie pomysły jako dzieciak i być może dla tego moi rodzice zlikwidowali akwarium (muszę ich zapytać czemu zlikwidowali). Potem minęło trochę czasu aż kupiłem sobie akwarium 30l (to było jakieś…. 20 lat temu… matko jak ten czas leci) i tam sobie hodowałem przeróżne rybki i inne stworzonka (hodowałem i hoduje do dziś). Jednak wiadomo jak jest „apetyt rośnie w miarę jedzenia” i jakieś 10 lat temu (według paragonu zakupu nie ma jeszcze 10 lat. Będzie miało we wrześniu 2017) stałem się posiadaczem zbiornika o pojemności 200 litrów. W czasie tych 20 lat akwa miały różne odsłony: krewetkarium, malawi… Jednak najczęściej były ogólnym. Teraz 200L zamieszkują głównie molinezje i kiryski. Mieszkają też bocje wspaniałe i węgorek. Akwarium 30L służy głownie za kotnik i hodowle roślin. Czasami za szpital dla chorych rybek. Chyba tyle o mnie bo się trochę rozpisałem.
Pozdrawiam i jeszcze raz wszystkich serdecznie witam.
Awatar użytkownika

rupert
Uzależniony
Posty: 630
Rejestracja: sob sty 17, 2015 11:47 am
Lokalizacja: Warszawa, Tarchomin
Na imię mam: Hubert
Płeć:

Witam wszystkich bardzo serdecznie.

#2

Post autor: rupert »

Witamy na Fawa :)
Awatar użytkownika

marcinzabki29
Cesarz
Posty: 10975
Rejestracja: pn kwie 13, 2015 9:15 pm
Lokalizacja: Ząbki
Na imię mam: Marcin
Płeć:

Witam wszystkich bardzo serdecznie.

#3

Post autor: marcinzabki29 »

Witaj Krzysztofie :)
Pozdrawiam Marcin
Awatar użytkownika

an207
Maniak
Posty: 715
Rejestracja: czw sie 11, 2016 12:13 am
Lokalizacja: Marki
Na imię mam: Aneta
Płeć:

Witam wszystkich bardzo serdecznie.

#4

Post autor: an207 »

Witaj :)
Awatar użytkownika

Lech-u
Admin
Posty: 21836
Rejestracja: ndz paź 30, 2011 10:22 pm
Lokalizacja: Warszawa-Piaseczno
Na imię mam: Lech-u
Płeć:

Witam wszystkich bardzo serdecznie.

#5

Post autor: Lech-u »

Cześć
Awatar użytkownika

Autor
Kenross
Zapaleniec
Posty: 416
Rejestracja: czw maja 04, 2017 3:35 am
Lokalizacja: W-wa Mokotów
Na imię mam: Krzysztof
Płeć:

Witam wszystkich bardzo serdecznie.

#6

Post autor: Kenross »

Dziękuje za powitanie :)
W sprawach akwarystyki zapomniałem że przed akwem 30L miałem jeszcze przez chwile 20L takie plastikowe... Trudno to nazwać akwarium ale było i coś tam pływało :)
ODPOWIEDZ