RYBIARNIA

Opinie o sklepach stacjonarnych. Każdy sklep w osobnym wątku.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika

Autor
Dziadek Henryk
Początkujący
Posty: 16
Rejestracja: czw sty 10, 2013 1:46 pm
Lokalizacja:
Płeć:

RYBIARNIA

#1

Post autor: Dziadek Henryk »

Pytanko czy ktoś z szanownych forumowiczów zna taki adres i czy można u nich zakupić rybki ( RYBIARNIA <rybiarnia@interia.pl> )

krasnal
Guru
Posty: 2602
Rejestracja: czw sty 08, 2009 4:30 pm
Telefon: 537543206
Lokalizacja: Urlychów
Płeć:

RYBIARNIA

#2

Post autor: krasnal »

Dziadek Henryk pisze:czy ktoś z szanownych forumowiczów zna taki adres i czy można u nich zakupić rybki
Wystarczy wpis w googela
Pachnie autoreklamą :P
Awatar użytkownika

Autor
Dziadek Henryk
Początkujący
Posty: 16
Rejestracja: czw sty 10, 2013 1:46 pm
Lokalizacja:
Płeć:

RYBIARNIA

#3

Post autor: Dziadek Henryk »

Tak też zrobiłem a wynik zerowy. Szkoda, że od razu dziwne posądzenie o autoreklamę. Było ogłoszenie o sprzedaży rybek oto ogłoszenie:„Rybki akwariowe z dowozem do domu! 300 gatunków dostawa gratis!” na Gumtree. Niestety w bardzo krótkim czasie około 50 min ogłoszenie zdjęte.
Krasnal odpocznij i przemyśl jeszcze raz zanim posądzisz kogoś o niecne działanie.
Awatar użytkownika

Kidzio
Zapaleniec
Posty: 314
Rejestracja: sob sty 08, 2011 4:06 pm
Lokalizacja: Warszawa, Ursus
Na imię mam: Dan
Płeć:

Re: RYBIARNIA

#4

Post autor: Kidzio »

Dziadku Henryku zamiast pochwalić Krasnala za czujność i nie obrażać się jak dziecko rzucasz się jak bojownik do lustra....
54 L krewetkowy raj
Awatar użytkownika

Autor
Dziadek Henryk
Początkujący
Posty: 16
Rejestracja: czw sty 10, 2013 1:46 pm
Lokalizacja:
Płeć:

RYBIARNIA

#5

Post autor: Dziadek Henryk »

Ja się nie obrażam tylko wyjaśniam, że nie należę do spisku i nie mam nic wspólnego z żadną autoreklamą.
Dawno dawno temu byłem dzieckiem a teraz mam sporo latek. Od 1962 roku zajmuje się akwarystyką. Pierwsze swoje zakupy dokonywałem na Nowym Świecie w państwowym akwarystyku u pani która miała czarne wąsy, zresztą bardzo przyjemna kobieta.
Chciałbym się dowiedzieć o "RYBARNIA" , to jest mój główny cel. Czy na tym forum ludziska są tak podejrzliwi, że na konkretny temat nie mogą się wypowiedzieć?

Karaś
Gaduła
Posty: 133
Rejestracja: wt lis 10, 2009 9:03 pm
Lokalizacja:
Płeć:

RYBIARNIA

#6

Post autor: Karaś »

A nawet jak reklama to co???? Nie można????
Awatar użytkownika

Drottnar
Arcymistrz
Posty: 4189
Rejestracja: czw paź 23, 2008 9:11 pm
Lokalizacja: Saska Kępa
Płeć:

RYBIARNIA

#7

Post autor: Drottnar »

Można, ale nie w tym dziale i warto wprost napisać, że reklamuję swój sklep. Spokojnie ludzie, bez spiny.
Awatar użytkownika

Radek
Gaduła
Posty: 156
Rejestracja: czw sty 07, 2010 1:07 am
Lokalizacja:
Płeć:

RYBIARNIA

#8

Post autor: Radek »

Dziadek Henryk pisze:ogłoszenie:„Rybki akwariowe z dowozem do domu! 300 gatunków dostawa gratis!” na Gumtree
też widziałem to ogłoszenie.

Moim zdaniem to ten sprzedawca: http://www.fawa.pl/viewtopic.php?f=31&t ... 70#p130870" onclick="window.open(this.href);return false;

Oferta bogta, ceny atrakcyjne, ale nie ma możliwości obejrzenia ryb w zbiornikach przed wyłowieniem (dowiedziałem się telefonicznie pod numerem, który mieli podany na allegro)
Obrazek
Awatar użytkownika

Hooltayos
Fanatyk
Posty: 1106
Rejestracja: śr sty 04, 2012 9:45 am
Lokalizacja: Ząbki
Płeć:

RYBIARNIA

#9

Post autor: Hooltayos »

Krasnal znów siejesz popłoch i zniszczenie :D (hehe)
Ja tam też jestem czujny i wszędzie węszę intrygi i oszustwa :D
Świat mnie tego nauczył :D

Karaś
Gaduła
Posty: 133
Rejestracja: wt lis 10, 2009 9:03 pm
Lokalizacja:
Płeć:

RYBIARNIA

#10

Post autor: Karaś »

Dobra spoko na rozluźnienie
" onclick="window.open(this.href);return false;

krasnal
Guru
Posty: 2602
Rejestracja: czw sty 08, 2009 4:30 pm
Telefon: 537543206
Lokalizacja: Urlychów
Płeć:

RYBIARNIA

#11

Post autor: krasnal »

PRZEPRASZAM Dziadek Henryk, za niecne posądzenie o reklamę :pada: :pada: :pada:
a to dlatego,że googlusie pod tą nazwą wyskoczył mi sklep z Lublina
Jeszcze raz SERDECZNIE PRZEPRASZAM
Dziadek Henryk pisze:Pierwsze swoje zakupy dokonywałem na Nowym Świecie w państwowym akwarystyku u pani która miała czarne wąsy, zresztą bardzo przyjemna kobieta
Bardzo fajny sklepik , pani nie przyglądałem się (za młody byłem :oops: )
Awatar użytkownika

Drottnar
Arcymistrz
Posty: 4189
Rejestracja: czw paź 23, 2008 9:11 pm
Lokalizacja: Saska Kępa
Płeć:

RYBIARNIA

#12

Post autor: Drottnar »

krasnal pisze:Bardzo fajny sklepik , pani nie przyglądałem się (za młody byłem )
Teraz sam masz wąsy ;)
Awatar użytkownika

Autor
Dziadek Henryk
Początkujący
Posty: 16
Rejestracja: czw sty 10, 2013 1:46 pm
Lokalizacja:
Płeć:

RYBIARNIA

#13

Post autor: Dziadek Henryk »

Ooooo, widzę, ze jednak są tu ludzie z którymi można się dogadać.
Dzięki Radek za potwierdzenie moich słów, że ogłoszenie było. Porównując cenniki (ten link który podesłałeś i ten który dostałem ) to rybki staniały.
Krasnal ja się na Ciebie nie obrażam i nie ma co bić pokłonów. Lecz zdziwiły mnie Twoje słowa, że nie znałeś tej pani bo byłeś za młody. Ta pani to kierownik sklepu.
Węszę tu wielkie przekłamanie. Dlaczego tak piszę, ponieważ w swoim profilu podajesz wiek 90 lat. Dlatego powinieneś znać sklepik jeden z niewielu na ówczesne czasy.
Obok państwowego był sklepik PROFESORA (na Nowym Świecie), u niego także kupowałem. Jedno co było charakterystyczne przed wejściem do sklepu to wielki, wielki, ogromny nieprzyjemny zapach. W środku sklepu walił smród w nos nieprzeciętnie, ale oczy wychodziły jak zobaczyło się ilość zbiorników rybki roślin, w tak małym sklepie. Profesor zawsze miły i dla każdego uczynny. Z rozrzewnieniem wspominam Profesora. U niego można było kupić oprócz w/w, gołębie (cała masa), papugi różnych gatunków, żółwie, psy, koty, słoni nie trzymał za mała powierzchnia sklepowa.
Drottnar mam nie tylko wąsy ale broda także rośnie.
Dla wszystkich, którzy brali udział w tym temacie, życzę dużo zdrówka i do usłyszenia
Moim głównym hobby to BIROFILISTYKA - kolekcjonuje polskie ETYKIETY piwne. Najpiękniejsze warszawskie etykiety to:
Grochów pod Warszawą - właściciel Władysław Dyck - jedyna na świecie
Willanów pod Warszawą - właściciel hrabia Branicki - jedyna na świecie a ozdabia mój zbiór ponad 30.000 polskich etykiet.
zdrowia Henryk
Awatar użytkownika

sum
Arcymistrz
Posty: 4995
Rejestracja: ndz sty 11, 2009 12:31 am
Telefon: 510847789
Lokalizacja: Warszawa[gocław]
Na imię mam: Krzysztof
Płeć:

RYBIARNIA

#14

Post autor: sum »

Sklepu nie znam.
Za to chcę powitać Henryka w naszych skromnych progach i życzyć miłego korzystania z forum.
Ps.mamy takie same wspomnienia odnośnie sklepów z Nowego Światu :) choć przyznam,że ja też nie pamiętam p.kierownik z wąsami.
Aaa,krasnal z tym wiekiem trochę przesadził,tak po cichu Ci powiem,on ma 99lat :evil: :evil:
Pozdrawiam
Nie jestem na garnuszku żadnego sklepu akwarystycznego itp.
Nie należę do żadnej loży,towarzystwa wzajemnej adoracji,sekty,kasty itp.
Jestem prostym miłośnikiem naszego hobby.

rafal183
Gość
Posty: 1
Rejestracja: pt sty 25, 2013 8:32 pm
Lokalizacja:

Re: RYBIARNIA

#15

Post autor: rafal183 »

Witam .
Właśnie zamówiłem dzisiaj od nich ryby i tez się zastanawiam czy miał ktoś z nimi już styczność
Awatar użytkownika

falco
Maniak
Posty: 996
Rejestracja: czw sty 24, 2013 9:55 am
Lokalizacja: K-J
Płeć:

Re: RYBIARNIA

#16

Post autor: falco »

Dziadek Henryk pisze: Obok państwowego był sklepik PROFESORA (na Nowym Świecie), u niego także kupowałem. Jedno co było charakterystyczne przed wejściem do sklepu to wielki, wielki, ogromny nieprzyjemny zapach.
Witam,
pamiętam jak dziś, że nawet gdy komuś tłumaczyło się jak trafić, to nie mówiło, "zobaczysz sklep", tylko... "poczujesz". :hah:
Zakupów raczej nie robiłem, bo na moim Starym Mokotowie miałem kilka zaprzyjaźnionych sklepów i szkoda było "z tak daleka" targać rybcie, ale lubiłem tam zaglądać, żeby... pooglądać... 8)
Pozdr!falco
Pustkowie. MO...
Awatar użytkownika

Autor
Dziadek Henryk
Początkujący
Posty: 16
Rejestracja: czw sty 10, 2013 1:46 pm
Lokalizacja:
Płeć:

RYBIARNIA

#17

Post autor: Dziadek Henryk »

Na Mokotowie przy dawnym kinie STOLICA w piwnicy był sklepik, czy on istnieje?
Awatar użytkownika

falco
Maniak
Posty: 996
Rejestracja: czw sty 24, 2013 9:55 am
Lokalizacja: K-J
Płeć:

RYBIARNIA

#18

Post autor: falco »

Nie, sklep na Narbutta od wielu lat nie istnieje, początkowo przeniósł się (z o wiele mniejszym zapleczem) na Puławską k. Teatru Nowego a potem zniknął... :-(
Pozdr!falco
Pustkowie. MO...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sklepy zoologiczne w Warszawie i okolicach”