Woronicza róg Puławskiej

Opinie o sklepach stacjonarnych. Każdy sklep w osobnym wątku.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika

Autor
Dziadek Henryk
Początkujący
Posty: 16
Rejestracja: czw sty 10, 2013 1:46 pm
Lokalizacja:
Płeć:

Woronicza róg Puławskiej

#1

Post autor: Dziadek Henryk »

Był sobie sklep na Woronicza róg Puławskiej, w piwnicy, dla mnie bomba. Co dzień po pracy wpadałem do pana Stasia i drugiego pana ale jego imienia nie pamiętam. Pogadaliśmy coś kupiłem, doradzili co i jak trzymać w akwarium i do domu. Teraz chciałbym się dowiedzieć, czy ktoś z forumowiczów wie gdzie ci panowie działają. Chciałbym tych ludzi odwiedzić w ich nowym sklepie jeśli takowy mają.

p_leszcz
Gaduła
Posty: 126
Rejestracja: pn sty 07, 2013 10:22 am
Lokalizacja:
Płeć:

Re: Woronicza róg Puławskiej

#2

Post autor: p_leszcz »

Dziadek Henryk pisze:Był sobie sklep na Woronicza róg Puławskiej, w piwnicy, dla mnie bomba. Co dzień po pracy wpadałem do pana Stasia i drugiego pana ale jego imienia nie pamiętam. Pogadaliśmy coś kupiłem, doradzili co i jak trzymać w akwarium i do domu. Teraz chciałbym się dowiedzieć, czy ktoś z forumowiczów wie gdzie ci panowie działają. Chciałbym tych ludzi odwiedzić w ich nowym sklepie jeśli takowy mają.
tego sklepu nie ma juz conajmniej od roku,
z tego co rozmawialem z wlascicielami to zwineli interes i tyle....
Awatar użytkownika

Stefan
Zapaleniec
Posty: 305
Rejestracja: czw lis 24, 2011 8:50 pm
Telefon: Nokia
Lokalizacja: Stary Mokotów
Płeć:

Woronicza róg Puławskiej

#3

Post autor: Stefan »

Tego sklepu nie ma co najmniej od kilku lat. To moja okolica. Miałem do niego blisko.
Awatar użytkownika

Autor
Dziadek Henryk
Początkujący
Posty: 16
Rejestracja: czw sty 10, 2013 1:46 pm
Lokalizacja:
Płeć:

Woronicza róg Puławskiej

#4

Post autor: Dziadek Henryk »

Wiem, że tego sklepu nie ma od kilku lat. Dlatego napisałem BYŁ sobie sklep. Szukam kontaktu z właścicielami. Czy ktoś pamięta jak miał na imię drugi pan, który trochę się jąkał i był grubaskiem.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sklepy zoologiczne w Warszawie i okolicach”