Zapraszamy na comiesięczne spotkania warszawskich akwarystów i użytkowników FAWA.PL.
Szczegóły w wątku: kliknij!. Najbliższe spotkanie już... w sobotę, 13.01.2018.o o godzinie 17:00. Zapraszamy do PUBu Zielona Gęś koło Metro Pole Mokotowskie
UWAGA! Zmieniony został Regulamin FAWA.pl. Pojawił się nowy punkt dotyczący Reklamy na FAWA.pl
Proszę o zapoznanie się z nowym regulaminem.

TAPAJOS.PL ul. Radzymińska 2- proszę o opinie

Opinie o sklepach stacjonarnych. Każdy sklep w osobnym wątku.

fajerka
Fanatyk
Na imię mam: Asia
Re: TAPAJOS.PL ul. Radzymińska 2- proszę o opinie

Post autor: fajerka » czw cze 09, 2016 3:06 pm

Ostatni post z poprzedniej strony:

Dzięki, to jednak zahaczę o ścianę płaczu ;-)
W przebudowie!
60l - muszlowce
200l - ogólne

Plany:
375l - ogólne
200l - muszlowce

Awatar użytkownika

jacekzabki
Gaduła
Telefon: 516555180
Na imię mam: Jacek

Post autor: jacekzabki » czw cze 09, 2016 3:19 pm

Około 40- 50 metrów od sklepu jest bankomat :D

fajerka
Fanatyk
Na imię mam: Asia

Post autor: fajerka » czw cze 09, 2016 3:43 pm

Już zlokalizowałam ale dzięki :-)
W przebudowie!
60l - muszlowce
200l - ogólne

Plany:
375l - ogólne
200l - muszlowce

MagdaK
Bywalec
Na imię mam: Magda

Post autor: MagdaK » śr gru 21, 2016 2:27 pm

W tym sklepie byłam już kilka razy i na pewno jeszcze wiele razy będę. Może sam wygląd sklepu nie zachęca bo jest ciasno i gorąco Ale za to jest duży wybór ryb i ceny raczej nie wygórowane. Jeżeli chodzi o obsługę zawsze jak byłam było tam 2-3 panów, uprzejmych i pomocnych i wydaje się że się na tym znają. Za każdym razem pytają czy rybki dojada do 1 godziny. Telefony odbierają. Nie oszukują że dana ryba będzie w dostawie jak nie są pewni. Dostawy w piątki. Czynne cały tydzień więc to też fajny plus.
Kupiłam u nich większość swoich rybek, 2 zdechły ale nie winie za to sklepu.

Beata94
Uczestnik

Post autor: Beata94 » śr sty 11, 2017 12:21 am

Dla zainteresowanych gupiki albinosy po 10 zł

Awatar użytkownika

falco
Maniak
Telefon: analogowy

Post autor: falco » śr mar 08, 2017 8:59 pm

Choć na "małą Radzymińską" mam spory kawałek drogi, to lubię u nich kupować, nawet jak jest... ciasno i wilgotno, w sumie, to... też lubię. 8)

Ostatnio znów nie wyszedłem z pustymi rękami:
- 19 Innesa,
- 1 Parasolka (specjalnie dla mnie wybierana) a gdy wyskoczyła z wiaderka, to nawet nie musiałem prosić i od razu dostałem inną, też "przebieraną",
- solidne 4 deg Szklarki,
wszystko za... 45 zeta, + gratis krótka pogawędka.

Szkiełka z zewnątrz nie wyglądają perfekcyjnie, ale wewnątrz ładne żyjątka w BDB cenach + fajny, stary, warszawski klimat.
Pozdr!falco
Pustkowie. MO...

wittek
Bywalec
Na imię mam: Witek

Post autor: wittek » śr mar 08, 2017 9:14 pm

Też lubię ten sklepik. Klimat praski, ostatnio spotkałem człowieka którego na ulicy nie posadził bym że może mieć akwarium, chyba że z zacierem :). Człowiek lekko zionął procentami ale wiedział czego chce, panowie go obsłużyli profesjonalnie, doradzili. Klimacik jest, ryb sporo, jak czegoś nie ma i mówią że będzie w piątek zawsze proszą o telefon przed przyjazdem by się upewnić że jest co miało być. Czynne w niedzielę, coś tam mi od nich padło ale i od Rogatka mi padło i z Discusa więc nie w sklepach widzę winę za to. Dla mnie pierwszy wybór jeśli chodzi o rybki i jeśli akurat Rogatek nie ma super ceny bo to drugi koniec Warszawy. Natomiast sprzętu, chemii i pokarmów u nich mało ale od tego jest Clarias. :)

Awatar użytkownika

kamilwaw
Bywalec
Na imię mam: Kamil

Post autor: kamilwaw » śr mar 08, 2017 9:30 pm

Byłem nie raz i jak mam tylko jestem w Warszawie to staram się do nich podjechać.Podoba mi się to że istnieje możliwość wymiany ryb oczywiście po wcześniejszym ustaleniu tego z właścicielem sklepu.Wiadomo neonków wam nie wymienią.Ale jak macie jakieś większe pielęgnice,sumy,glonojady i inne ciekawe duże rybska.To na pewno się dogadacie :) Jeszcze ani jedna ryba zakupiona w tym sklepie mi nie zdechła a kupowałem przeważnie okazy 30cm+
Fakt klimat praski i wilgotność jest :) Ale śmiało mogę wam polecić ten sklep.Wielkim plusem jest to że są czynni w niedziele.Ceny są bardzo przystępne jak na Warszawę.Ilość gatunków ryb i krewetek też jest duża.Polecam
Dodano po przerwie do tego postu:
Byłem 24,03,2017 na zakupach.Sklep czynny.Wszystko po staremu.Polecam
450L Astronotus ocellatus Albino,Macrognathus armatus,mastacembelus erythrotaenia :hihi:
50L Bucephalandry początek :viva:

12dot12
Zapaleniec

Post autor: 12dot12 » śr mar 29, 2017 9:46 pm

Nie pamiętam czy już to pisałam, ale - naprawdę polecam Tapajos :) sklep prowadzony w starym dobrym stylu, przez ludzi znających się na rzeczy i podchodzących do ryb z sercem. Nie sprzedają masówki z Chin, tylko fajne, zdrowe rybki, w dużej mierze od znajomych, polskich hodowców. Mogliby mieć nieco większy "rybny" asortyment - ale na brak neonów, ramirezów, otosów czy żyworódek nigdy nie można u nich narzekać ;) w rośliny, korzenie i sprzęty też się zawsze u nich można zaopatrzyć (w dodatku ceny mają naprawdę spoko, porównując z innymi sklepami).

Awatar użytkownika

jacekzabki
Gaduła
Telefon: 516555180
Na imię mam: Jacek

Post autor: jacekzabki » śr mar 29, 2017 10:42 pm

Wszyscy słodzą i słodzą na temat tego sklepu ale ja dołożę jednak łyżkę dziegciu... . Co prawda minęło już chyba 1,5 roku od czasu kiedy spotkało mnie w tym sklepie wielkie rozczarowanie ale jednak niesmak pozostał do dziś.
Kiedyś napaliłem się na zbrojniki L-204. Szukałem gdzie tylko było możliwe (a nie było łatwo znaleźć w Warszawie) i zakupiłem raptem dwie sztuki. Ale trafiłem na Radzymińską a tam widziałem coś podobnego do L-204. Sprzedawca upewnił mnie, że to właśnie ten gatunek (chociaż był dość blady- ponoć przez światło i stres) więc go zakupiłem za spore pieniądze. W domu po wpuszczeniu go do kwarantanny stwierdziłem, że to jednak nie ten zbrojnik o którego mi chodziło tylko L-104, który w handlu kosztuje około 1/4- 1/5 ceny Panaque maccus'a. Gdy zadzwoniłem do sklepu żeby coś z tym "nieporozumieniem" zrobić (oddać rybę, może zwrot różnicy między cenami zbrojników lub jakieś inne rozwiązanie) to usłyszałem tylko coś w rodzaju: "widziały gały co brały" (nie dosłownie te słowa ale coś podobnego) i że nie ma zwrotów. No cóż... od tego czasu już nic w tym sklepie nie kupiłem.

Beata94
Uczestnik

Post autor: Beata94 » ndz gru 03, 2017 7:01 pm

Parę osób szukało - Dario Dario ( też samice) po 8 zł.

macieq112
Bywalec
Na imię mam: Maciek

Post autor: macieq112 » śr gru 13, 2017 12:40 pm

Dzis bylem pierwszy raz w Tapajos-ie.

Ceny generalnie "dumpingowe" :) Agassiza zaplacilem 10 pln/szt, w Diskusie byly po 18 pln/szt a w Aquael Arkadia sa po 25 pln. Amano po 6 pln, gdzie indziej 10-13 pln.

Klimaty,jak ktos pisal, troche praskie. Obsluga panowie b. pomocni. Jakosci na razie nie skomentuje, bo to moj pierwszy zakup i ryby dop beda wpuszczane do zbiornika.

ODPOWIEDZ