Kakadu

Opinie o sklepach stacjonarnych. Każdy sklep w osobnym wątku.

gala32
Gaduła
Posty: 179
Rejestracja: ndz maja 10, 2009 6:44 pm
Lokalizacja:
Płeć:

Re: Kakadu

#31

Post autor: gala32 »

Ostatni post z poprzedniej strony:

polecam kakadu na głębockiej jast tam dwóch panów którzy potrafią doradzić
na wileńskiej jest jedna dziewczyna też pasjonatka, trzeba dobrze trafić
Awatar użytkownika

matka siedzi z tyłu
Miszcz
Posty: 3549
Rejestracja: ndz lis 16, 2008 11:48 pm
Lokalizacja:
Płeć:

Re: Kakadu

#32

Post autor: matka siedzi z tyłu »

Lovelas pisze:Anna zoo to juz dawno nie ma ;) Nie zmienili szyldu. Jedynie na paragonach jest Kakadu :P
Aha, czyli biorą wszystko w mieście. 'Pyszczaka' w Sadybie też przejęli.
-Mieliście zamiar z zimną krwią strzelać do tych ludzi?
-Nie, sir. Tylko ostrzegawczy strzał w głowę, sir.
Awatar użytkownika

etna
Fanatyk
Posty: 1458
Rejestracja: śr sty 14, 2009 8:06 am
Lokalizacja: Warszawa - Praga
Płeć:

Re: Kakadu

#33

Post autor: etna »

w kakadu na wilenskiej- dziewczyna pasjonatka to dosc wysoka bladynka (ladna zreszta) jesli dobrze pamietam to Marta. jest jeszcze facet misiowaty kolo 30-35 lat w okularach -Pawel.jest troche szorstki w obyciu ale konkretny. zwlaszcza gdy zobaczy ze klijent wie co chce i o czym mowi.
Adriana

akjak
Uczestnik
Posty: 47
Rejestracja: wt gru 23, 2008 3:38 am
Lokalizacja: Otwock-Świder
Płeć:

Re: Kakadu

#34

Post autor: akjak »

Popieram przedmówczyni dziewczyna zna się na rzeczy dziś mi pomogła.

JPK
Guru
Posty: 2040
Rejestracja: sob wrz 27, 2008 10:28 am
Lokalizacja: Warszawa Wola
Na imię mam: Kuba
Płeć:

Re: Kakadu

#35

Post autor: JPK »

Kakadu w Arkadii - łysy facet na dziale akwarystycznym - porażka - można czekać i godzinę a on sobie ucina pogawędkę i nie ma czasu, bo rozmawia :?
Dopiero pani z działu psiego mi rybkę zaczęła łowić, w końcu sam ją wyłowiłem, bo pani nie wychodziło :roll: no kabaret i masakra w jednym ... :x
450l + 112l :)
Awatar użytkownika

matka siedzi z tyłu
Miszcz
Posty: 3549
Rejestracja: ndz lis 16, 2008 11:48 pm
Lokalizacja:
Płeć:

Re: Kakadu

#36

Post autor: matka siedzi z tyłu »

Nie wiecie, czy można w Kakadu zwrócić towar?
Kupiłam pewien sprzęt, dość drogi, nie jestem zadowolona, ale nie można powiedzieć, żeby towar był wadliwy, po prostu nie daje oczekiwanego efektu i chciałabym go zwrócić i odzyskać pieniądze.
-Mieliście zamiar z zimną krwią strzelać do tych ludzi?
-Nie, sir. Tylko ostrzegawczy strzał w głowę, sir.

Jargos
Bywalec
Posty: 91
Rejestracja: wt gru 16, 2008 9:25 pm
Lokalizacja:
Płeć:

Re: Kakadu

#37

Post autor: Jargos »

zwrócić to pewnie nie, raczej wymienić towar na wszystko co jest w sklepie w tej samej cenie.....
Awatar użytkownika

Ender
Gaduła
Posty: 131
Rejestracja: pn mar 16, 2009 5:52 pm
Lokalizacja:
Płeć:

Re: Kakadu

#38

Post autor: Ender »

Matko
jakiś czas temu udało mi się zwrócić towar w KAKADU ale w Promenadzie gdzie mnie znają. Doradzam Ci pójście i naciągnięcie prawdy o tym ,że prezent się nie udał itd "... powinno się udać.

:D
Awatar użytkownika

matka siedzi z tyłu
Miszcz
Posty: 3549
Rejestracja: ndz lis 16, 2008 11:48 pm
Lokalizacja:
Płeć:

Re: Kakadu

#39

Post autor: matka siedzi z tyłu »

No może :) Chociaż nie wiem, czy nie można spróbować na towar niepełnowartościowy, bo kupiłam taki spryskiwacz automatyczny do terrarium, a jego użycie przy ustawieniu najwyższej wydajności nie podniosło wilgotności nawet o 1%.
Jargos pisze:zwrócić to pewnie nie, raczej wymienić towar na wszystko co jest w sklepie w tej samej cenie.....
Z tym może być ciężko, bo to ponad 200 zł...
-Mieliście zamiar z zimną krwią strzelać do tych ludzi?
-Nie, sir. Tylko ostrzegawczy strzał w głowę, sir.

Riggs
Gość
Posty: 3
Rejestracja: czw gru 31, 2009 9:33 pm
Lokalizacja:
Płeć:

Re: Kakadu

#40

Post autor: Riggs »

Sklep wg prawa handlowego sam ustala czy uznawać takie zwroty/wymiany. A w Kakadu raczej na pewno nie uznają. Możesz jeszcze ewentualnie próbować reklamować jak wyżej napisałaś, ale wtedy szprzęt pójdzie do ewentualnej naprawy i bedziesz mieć pełnowartościowy.
Awatar użytkownika

wlazlamse
Gaduła
Posty: 175
Rejestracja: wt paź 20, 2009 5:22 pm
Lokalizacja:
Płeć:

Re: Kakadu

#41

Post autor: wlazlamse »

Dużo zalezy od ludzi którzy tam pracują...jestem częstym bywalcem Kakadu w Piasecznie i jak narazie złego słowa nie mogę powiedzieć...nigdy nie miałam problemu z wymianą czegokolwiek,no oczywiście paragon to podstawa,a i obsługa fachowa...
Awatar użytkownika

Despero
Uczestnik
Posty: 22
Rejestracja: wt lis 24, 2009 2:59 pm
Lokalizacja:
Płeć:

Re: Kakadu

#42

Post autor: Despero »

Ja powiem w skrócie.

Kakadu w Reducie - jeszcze ujdzie ta obsługa, ale wybór słaby.
Kakadu w Blue City - zero zainteresowania klientem, co do asortymentu ,wg mnie, cienko.
Kakadu w Złotych Tarasach - klient jest traktowany jak powietrze i trzeba szukać osoby, która odpowiada za swój dział.

Taka jest moja opinia.
DeSpErO
Awatar użytkownika

matka siedzi z tyłu
Miszcz
Posty: 3549
Rejestracja: ndz lis 16, 2008 11:48 pm
Lokalizacja:
Płeć:

Re: Kakadu

#43

Post autor: matka siedzi z tyłu »

Sprzęt kupiłam w Kakadu Wileńska tydzień temu, dziś syn pojechał oddać i załatwił sprawę bez żadnych problemów.
-Mieliście zamiar z zimną krwią strzelać do tych ludzi?
-Nie, sir. Tylko ostrzegawczy strzał w głowę, sir.
Awatar użytkownika

fajerka
Fanatyk
Posty: 1770
Rejestracja: wt gru 01, 2009 9:52 pm
Lokalizacja: Warszawa Rembertów
Na imię mam: Asia
Płeć:

Re: Kakadu

#44

Post autor: fajerka »

ja znam 2 sklepy kakadu

1. Duzy samoobsługowy przy Targówku
Duży wybór korzeni, skałek. Ceny dość wysokie ale np kupowałam nawozy aquartu to duża 500ml butelka kosztowała 23zł a na allegro 21zł.
Obsługa średnia, często trzeba szukać sprzedawcy. Lubię tam chodzić bo lubie pooglądać, poczytać etykiety jeśli chodzi o pokarmy,preparaty.

2. W samym centrum targówek - ceny całkiem inne niż w dużym sklepie. Obsługa inetesuje sie klientem. Ale jak spytałam pana czy to wgłębka, popatrzył zdziwiony i odpowiedział "nie wiem, pewnie tak". Pewnie to nie brzmiało... ;)

Generalnie wchodzę tam jak wiem czego szukam i co chcę kupić. Fajny korzeń tam wyszukałam :D

fanatyk
Początkujący
Posty: 17
Rejestracja: ndz sty 10, 2010 10:16 pm
Lokalizacja:
Płeć:

Re: Kakadu

#45

Post autor: fanatyk »

Ja kupiłem jedyną rzecz w Kakadu (CH Targówek) i więcej tam na zakupy się nie wybieram. Gałęzatka przeciętnie kosztuje 4.50zł, w Kakadu zapłaciłem za nią 10zł. Tak samo z Moczarką Kanadyjska w innym zoologicznym kupuje na sztuki po 1zł za jedna w Kakadu 8szt. (sprzedasz tylko paczkami czyli np. 10 szt.) kosztowało 10zł. Nie polecam tego sklepu pod żadnym względem.
Awatar użytkownika

selenewolf
Zapaleniec
Posty: 393
Rejestracja: śr paź 21, 2009 9:34 pm
Lokalizacja:
Płeć:

Re: Kakadu

#46

Post autor: selenewolf »

Tak, ceny z kosmosu. Za lotos - co prawda z bulwą - w Złotych Tarasach życzyli sobie 50 zł. O___o'
Kupiłam na Nowogrodzkiej mały, bez bulwy. Osiem zł. :)

Maciej
Gaduła
Posty: 117
Rejestracja: sob lis 21, 2009 4:05 pm
Lokalizacja:
Płeć:

Re: Kakadu

#47

Post autor: Maciej »

Byłem wczoraj w KAKADU w C.H. Bemowo. Duży wybór pokarmów, są korzenie, skałki, trochę żwirków na podłoża.

Ryby -standardowe gatunki, niektórych popularnych w ogóle brak. Może byli przed dostawą. Z ciekawostek - raki albinosy:)
Pan miał stary katalog JBL i niestety nie powiedział mi nic ciekawego o JBL Manado. Obsługa bardzo miła i pomocna. W jednym akwa widziałem trupka molinezji - ale to sklepu nie skreśla. Są też rośliny - też przeciętnie.

W środę jadę do TESCO na Górczewskiej.

PiterB
Uczestnik
Posty: 22
Rejestracja: czw sty 21, 2010 6:37 pm
Lokalizacja:
Płeć:

Re: Kakadu

#48

Post autor: PiterB »

Kupowałem w Kakadu Arkadia, jeden gość co tam pracuje (ok 40 lat ma) ma jakieś pojęcie, reszta tragedia. Ceny jak z kosmosu i chore ryby. Już tam nie wrócę

mac35
Gość
Posty: 3
Rejestracja: pt lut 12, 2010 5:24 pm
Lokalizacja:
Płeć:

Re: Kakadu

#49

Post autor: mac35 »

Witam,
jesli ktoś z Was bywa na Bródnie - Galeria Rembielińska - i trafi w dziale akwarystycznym Kakadu na pana, który sam siebie mianował znawcą krewetek i wszystkiego co z nimi związane, to już osoba o bladym pojęciu w tym zakresie, będzie podczas konwersacji ( a właściwie monologu ) zrywać boki. Nie pytajcie o gradację Crystali, bo Usłyszycie, że są to "krewetki w paski". Na postawione pytania Usłyszycie wiele wymijających odpowiedzi i Uzyskacie sporo błędnych informacji, które wręcz zniechęcają do akwarystyki. Nagle może się okazać, że na niczym się nie Znacie. Ogólnie ceny koszmarne, dostępność roślin fatalna.
pozdr
mac35
Awatar użytkownika

Władek Pompka
Fanatyk
Posty: 1449
Rejestracja: sob gru 06, 2008 11:14 pm
Lokalizacja: Warszawa, Białołęka
Płeć:

Re: Kakadu

#50

Post autor: Władek Pompka »

mac35 pisze:Witam,
jesli ktoś z Was bywa na Bródnie - Galeria Rembielińska - i trafi w dziale akwarystycznym Kakadu na pana, który sam siebie mianował znawcą ... Nagle może się okazać, że na niczym się nie Znacie. mac35
Mulący blondynek średniego wzrostu? Unikam go.
W niektórych sklepach nie należy po prostu z nikim dyskutować i nikogo o nic się nie pytać.
Z drugiej strony, ja rozumiem podejście sprzedawców. Sprzedać towar, za to dostają kasę.

:???:
Moim jedynym, a zarazem najlepszym przyjacielem jest współżyjący ze mną tasiemiec, którego regularnie dokarmiam.

mac35
Gość
Posty: 3
Rejestracja: pt lut 12, 2010 5:24 pm
Lokalizacja:
Płeć:

Re: Kakadu

#51

Post autor: mac35 »

Witam,

"Mulący blondynek średniego wzrostu? Unikam go." - raczej ten sam :mrgreen:

Problem w tym, że jeśli już Chcesz coś kupić=zostawić kasę, to w efekcie nie kupujesz niczego, bo zostałeś zniechęcony do zakupu. Swego czasu pytałem o microsorium i dowiedziałem się mniej więcej tyle, że jest to roślinka poza moim zasięgiem, bo jest bardzo droga. Litości :twisted:

Na szczęście w pobliżu jest inny sklep, gdzie można uzyskać bardziej kompetentną pomoc podczas zakupu.

pozdr
mac35
Awatar użytkownika

Władek Pompka
Fanatyk
Posty: 1449
Rejestracja: sob gru 06, 2008 11:14 pm
Lokalizacja: Warszawa, Białołęka
Płeć:

Re: Kakadu

#52

Post autor: Władek Pompka »

Pisałem już o tym, nigdy ale to Nigdy (!), w sklepach typu Kakadu lub Iquitos nie pytam się o nic.
Idę tylko konkretnie po jakiś towar, nie radzę się sprzedawców. Doczytuję w necie. ;)
Moim jedynym, a zarazem najlepszym przyjacielem jest współżyjący ze mną tasiemiec, którego regularnie dokarmiam.

Cezy
Bywalec
Posty: 52
Rejestracja: pt gru 11, 2009 12:52 pm
Lokalizacja:
Płeć:

:)

#53

Post autor: Cezy »

Byłem w sklepie akwarystycznym z galeri mokotow sklep podobno jest przejety przez kakadu
TRAGEDIA

mieczyki w dwoch akwariach chore w innych akwariach ryby zdechle
a pan akwarysta chodzi i nie reagowal a ja nie mialem zamiaru mu pomagac w pracy

wiec nigdy tam nie przyjde
akwa 4x60 l ; 3x100 l ; 375 l
ryby 2x L400 ;1xL333 ;9xL66 ;12x144; 5x183

Mateusz
Początkujący
Posty: 11
Rejestracja: pn lut 15, 2010 9:15 am
Lokalizacja:
Płeć:

Re: :)

#54

Post autor: Mateusz »

Cezy pisze:Byłem w sklepie akwarystycznym z galeri mokotow sklep podobno jest przejety przez kakadu
TRAGEDIA
mieczyki w dwoch akwariach chore w innych akwariach ryby zdechle
a pan akwarysta chodzi i nie reagowal a ja nie mialem zamiaru mu pomagac w pracy
wiec nigdy tam nie przyjde
Ja bylem wczoraj i moim zdaniem nie ma tragedii, ale nie ma rowniez szalu. Padlych ryb nie zauwazylem, mieczyki faktycznie niespecjalne, tak jak i borelki. Do tego ocierajace sie grubowargi, duze gibbicepsy w za malych szklach, to chyba jedyne rzeczy 'in minus' na pierwszy rzut oka.
Widzialem w sklepach gorsze rzeczy.

Za to fajne zoltaczki indyjskie, barwieniaki, ramirezy i teczanki :)
Awatar użytkownika

matka siedzi z tyłu
Miszcz
Posty: 3549
Rejestracja: ndz lis 16, 2008 11:48 pm
Lokalizacja:
Płeć:

Re: Kakadu

#55

Post autor: matka siedzi z tyłu »

Oglądałam dziś w Złotych gałęzatki... chyba ich tam zupełnie pogwizdało :razz: maleńkie kuleczki, wielkości małego orzecha włoskiego po 10 zł. :roll: W dodatku brudne
-Mieliście zamiar z zimną krwią strzelać do tych ludzi?
-Nie, sir. Tylko ostrzegawczy strzał w głowę, sir.
Awatar użytkownika

neptun
Uzależniony
Posty: 529
Rejestracja: śr sty 07, 2009 10:45 pm
Lokalizacja:
Płeć:

Re: Kakadu

#56

Post autor: neptun »

matka siedzi z tyłu pisze:maleńkie kuleczki, wielkości małego orzecha włoskiego po 10 zł. W dodatku brudne
To chyba jakąś promocję mieli,że taka atrakcyjna cena :evil:
Ostatnio zmieniony śr lut 17, 2010 9:26 pm przez neptun, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika

Władek Pompka
Fanatyk
Posty: 1449
Rejestracja: sob gru 06, 2008 11:14 pm
Lokalizacja: Warszawa, Białołęka
Płeć:

Re: Kakadu

#57

Post autor: Władek Pompka »

Uprzejmie donoszę,że w Kakadu na Rembielińskiej była świeża dostawa bojowników, jest tego około 20 mikrokubeczków, niektóre towarki ...mniaaam...mniaaam. Ładne !

:)
Moim jedynym, a zarazem najlepszym przyjacielem jest współżyjący ze mną tasiemiec, którego regularnie dokarmiam.
Awatar użytkownika

fajerka
Fanatyk
Posty: 1770
Rejestracja: wt gru 01, 2009 9:52 pm
Lokalizacja: Warszawa Rembertów
Na imię mam: Asia
Płeć:

Re: Kakadu

#58

Post autor: fajerka »

nie kuś... 45tka dojrzewa a jeszcze 25tka nie zalana...

A kysz :P
Awatar użytkownika

Władek Pompka
Fanatyk
Posty: 1449
Rejestracja: sob gru 06, 2008 11:14 pm
Lokalizacja: Warszawa, Białołęka
Płeć:

Re: Kakadu

#59

Post autor: Władek Pompka »

Looknij przy okazji...byłem wczoraj, od kilku nie mogłem oderwać wzroku...

;)
Moim jedynym, a zarazem najlepszym przyjacielem jest współżyjący ze mną tasiemiec, którego regularnie dokarmiam.
Awatar użytkownika

fajerka
Fanatyk
Posty: 1770
Rejestracja: wt gru 01, 2009 9:52 pm
Lokalizacja: Warszawa Rembertów
Na imię mam: Asia
Płeć:

Re: Kakadu

#60

Post autor: fajerka »

byłam wczoraj w Żłotych Tarasach. Widziałam te sławne gałęzatki po 10zł, nie dość że malusie i brudne to częśc była po prostu biała :razz:

ryby b.drogie, neon czerwony po 6zł, krewetka amano 10zł

sprzedawca łowił dzieciakom rybki (dzieciaki były z mamą). Wyłowił po 2 neony, gupiki, 1 danio (na zyczenie mamusi). Za to stanowczo i skutecznie odradził molinezję do 60l mówiąc że za duża rosnie.

bard
Bywalec
Posty: 55
Rejestracja: sob lut 13, 2010 12:40 am
Lokalizacja:
Płeć:

Re: Kakadu

#61

Post autor: bard »

w kakadu nie zawsze jest drogo. udalo mi sie kupic na Wileńskim Planta Gainer Classic 100 ml taniej niz w internecie (o cale 50 gr :) )
moje AKWA - ala IWAGUMI
topics15/6153.htm
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sklepy zoologiczne w Warszawie i okolicach”