Kakadu

Opinie o sklepach stacjonarnych. Każdy sklep w osobnym wątku.

bard
Bywalec
Posty: 55
Rejestracja: sob lut 13, 2010 12:40 am
Lokalizacja:
Płeć:

Re: Kakadu

#61

Post autor: bard »

Ostatni post z poprzedniej strony:

w kakadu nie zawsze jest drogo. udalo mi sie kupic na Wileńskim Planta Gainer Classic 100 ml taniej niz w internecie (o cale 50 gr :) )
moje AKWA - ala IWAGUMI
topics15/6153.htm

dam1an93
Gość
Posty: 6
Rejestracja: pn mar 15, 2010 4:47 pm
Lokalizacja:
Płeć:

Re: Kakadu

#62

Post autor: dam1an93 »

Byłem dziś w kakadu W CH Targówek ale w tym obok biedronki oglądałem sobie ryby gdy podeszła do sprzedawcy Jakaś pani z mężem i dzieckiem pytając o jakieś tam ryby sprzedawca zapytał o rozmiar akwarium odpowiedziała,że 25l odpowiedział że tylko malutkie rybki i zapytał czy coś w nim pływa Pani odpowiedziała,że welonka a facet ku mojemu zdziwieniu zaczął z nią rozmazwiać ,że 25l to stanowczo za mało jak na welonkę,że w takim akwarium to może zatruć się swoimi odchodami i Powinna mieć akwarium minimum 60L i najlepiej jak oddadzą welonke albo kupią większe akwarium.
Jednak w tamtym kakadu trafil się dobry sprzedawca a nie taki ,że wcisnął by jeszcze 1 welonke do tej 25litrtowej szkalanki. :)
BRAWO!

paputek
Gość
Posty: 1
Rejestracja: ndz mar 21, 2010 9:17 pm
Lokalizacja:
Płeć:

Re: Kakadu

#63

Post autor: paputek »

Sklep w sadyba best mall to jakaś pomyłka. Obsługa jest chamska. Pryszczata panienka w kasie myśli że jest modelką a nie sprzedawcą. Ryby są chore reszta zwierząt w strasznych warunkach.
Awatar użytkownika

matka siedzi z tyłu
Miszcz
Posty: 3549
Rejestracja: ndz lis 16, 2008 11:48 pm
Lokalizacja:
Płeć:

Re: Kakadu

#64

Post autor: matka siedzi z tyłu »

Ja z obsługą nie miałam tam żadnych przykrych zajść, ale już dawno stwierdziłam, że zaopatrzenie w tym sklepie jest beznadziejne i przestałam tam jeździć, bo nie warto.
-Mieliście zamiar z zimną krwią strzelać do tych ludzi?
-Nie, sir. Tylko ostrzegawczy strzał w głowę, sir.
Awatar użytkownika

fajerka
Fanatyk
Posty: 1770
Rejestracja: wt gru 01, 2009 9:52 pm
Lokalizacja: Warszawa Rembertów
Na imię mam: Asia
Płeć:

Re: Kakadu

#65

Post autor: fajerka »

kakadu - sklep internetowy, wybór mniej niz kiepski ale akurat mieli to co chciałam. I to taniej niż w innych sklepach netowych. Zamówienie wysłałam rano a następnego dnia miałam paczkę. Przesyłka 0zł (zakupy za więcej niż 99zł) brak opłat za pobranie. jestem zadowolona :)
Awatar użytkownika

dune
Fanatyk
Posty: 1255
Rejestracja: śr lip 08, 2009 11:54 am
Lokalizacja: ...
Na imię mam: Pilar
Płeć:

Re: Kakadu

#66

Post autor: dune »

dam1an93 pisze:Byłem dziś w kakadu W CH Targówek ale w tym obok biedronki oglądałem sobie ryby gdy podeszła do sprzedawcy Jakaś pani z mężem i dzieckiem pytając o jakieś tam ryby sprzedawca zapytał o rozmiar akwarium odpowiedziała,że 25l odpowiedział że tylko malutkie rybki i zapytał czy coś w nim pływa Pani odpowiedziała,że welonka a facet ku mojemu zdziwieniu zaczął z nią rozmazwiać ,że 25l to stanowczo za mało jak na welonkę,że w takim akwarium to może zatruć się swoimi odchodami i Powinna mieć akwarium minimum 60L i najlepiej jak oddadzą welonke albo kupią większe akwarium.
Jednak w tamtym kakadu trafil się dobry sprzedawca a nie taki ,że wcisnął by jeszcze 1 welonke do tej 25litrtowej szkalanki. :)
BRAWO!
Ja wiem, to mój ulubiony sprzedawca jest :)
Jest konkretny, merytoryczny i b miły
...tak mi się wydaje...
Awatar użytkownika

mika161
Uczestnik
Posty: 21
Rejestracja: wt maja 04, 2010 2:03 pm
Lokalizacja:
Płeć:

:)

#67

Post autor: mika161 »

Ja nie polecam Kakadu w galerii mokotów kobieta która zajmuje sie akwarystyką nie dość ze nie ma o tym pojęcia a mądży sie jak by zjadła rozumy wszystkich to jest tak nie miła że zrobiłam awanturę na cały sklep!! Brak wogóle rozumy i czegokolwiek u niej :/ nie polecam po za tym rybki co chwilka chore widać że ledwo co tam żyją:(
Awatar użytkownika

natalka8891
Gaduła
Posty: 123
Rejestracja: śr kwie 28, 2010 11:57 pm
Lokalizacja:
Płeć:

Re: Kakadu

#68

Post autor: natalka8891 »

Ja również jak i poprzednicy mogę odradzić Kakadu na Wileńskiej oglądając rybki jakiś młody gościu podszedł do mnie i spytał do jak dużego akwarium jak powiedziałam 200l to chciał mi wcisnąć stadko(15szt) Pyszczaków :razz: ;/ a do tego jak spytałam o ramirezki to powiedział że są jeszcze lekko pijane ale nic im nie będzie :razz:
Jedne co mnie ucieszyło to to że znalazłam cudowny korzeń do mojego akwarium ale ceny to kosmos :razz: za korzeń mangrowca rozm.L zapłaciłam 94,10 a XXL kosztuje grubo ponad 200zł :razz:
"Wszystkie rybki śpią w jeziorze ..." :D

sebu
Gość
Posty: 7
Rejestracja: wt sie 31, 2010 7:28 pm
Lokalizacja:
Płeć:

Re: Kakadu

#69

Post autor: sebu »

Powiem szczerze,że sklepy KAKADU omijam szerokim łukiem,kupiłem kiedyś u nich rybki neonki 10szt,gupiki 6szt i mieczyki 4szt,po około miesiącu zostały dwa neonki.Po jakimś czasie dowiedziałem się,że pracuje w jednym z w/w sklepów mój znajomy,zapytałem się go dlaczego rybki tak szybko padły on odpowiedział,że dodają do nich jakąś chemię,która utrzymuje rybki i roślinki w dobrej formie jak u nich są w sklepie,a kwarantanna to zwykła ściema.
Awatar użytkownika

mimag
Fanatyk
Posty: 1165
Rejestracja: pt wrz 17, 2010 7:51 pm
Lokalizacja: Białołęka Warszawa
Na imię mam: Michał
Płeć:

Re: Kakadu

#70

Post autor: mimag »

kakadu na glebockiej to największe nazywa się chyba zielony park (nie w głównym budynku hipermarketu tylko obok w napowietrznym pasazu). Zakupiłem tam zestawik RIO 180 z szafką. Cena super najlepsza w wawie dodatkowo przez telefon wynegocjowałem rabat 7% i kartę rabatową do wszystkich kakadu 7%. Przy odbiorze napotkałem na sprzedawce gość kolo 40-45lat który chętnie opowiedział i doradził odnośnie innych rzeczy nie namawiając na sile do zakupu czegokolwiek. Wybrany przeze mnie zestaw był w bardzo korzystnej cenie reszta asortymentu raczej drogawa. Towar przez sprzedawców zapakowany prosto do auta. Nie musiałem się sam gimnastykować.
100x40x50 JUWEL RIO 180

kolcubuch
Uczestnik
Posty: 22
Rejestracja: ndz lis 14, 2010 11:02 am
Lokalizacja:
Płeć:

Re: Kakadu

#71

Post autor: kolcubuch »

Dzisiaj w Promenadzie usłyszałem taki dialog
K- klientka S-sprzedawca
K- szukam rybki która czyści
S- może być glonojad albo kirysek
K- to ja poproszę kiryska, może być z bojownikiem?
S- tak, ponadto jeśli wpuści pani takiego osobnika nie będzie już pani musiała sprzątać
K- ochh to świetnie, mogłam wcześniej się za taką rybką rozejrzeć.
Pełna profeska czyż nie? Nie wspominam, że jeden z typków tam (ten który to doradzał) zupełnie olewa swoją pracę. Jest tam jeden fajny gość z nażelowanymi włosami. Jedyny, który jest OK stamtąd.
Moje zbiorniki:
450l topics15/8908.htm
300l topics15/8909.htm
Awatar użytkownika

matka siedzi z tyłu
Miszcz
Posty: 3549
Rejestracja: ndz lis 16, 2008 11:48 pm
Lokalizacja:
Płeć:

Re: Kakadu

#72

Post autor: matka siedzi z tyłu »

Ale na przykład w Galerii Mokotów ostatnio słyszałam, jak sprzedawca z dużym zaangażowaniem tłumaczył i przekonywał potencjalnych klientów, że kula nie nadaje się ani dla bojowników ani dla żadnych innych ryb.
-Mieliście zamiar z zimną krwią strzelać do tych ludzi?
-Nie, sir. Tylko ostrzegawczy strzał w głowę, sir.

kropa
Początkujący
Posty: 11
Rejestracja: wt paź 26, 2010 7:36 pm
Lokalizacja:
Płeć:

Re: Kakadu

#73

Post autor: kropa »

Kakadu na Wileńskim - dobre do kupowania sprzętu. Ceny porównywalne z Allegro. Jakoś obawiam się kupować u nich ryby po tym, co przeczytałam :-)
Wysoki facet w okularach z brzuszkiem nieźle pomaga w sprzęcie, tak samo jak pan Kacper.

Kakadu w Arkadii - masakra! Szczęśliwie poszłam kupić odkurzacz, więc nie potrzebowałam obsługi, ale z tego, co oglądałam, to generalnie klienta mają w nosie. jedyny plus to duży wybór chemii i żarcia.

Nie nadają się do zamówień. Zrobienie niestandardowego akwa zajęło mi prawie 6 tygodni... Po złożeniu zamówienia zadzwonili po 3 dniach, że jest możliwość i czy potwierdzam zamówienie, a potem dopiero jak kilka razy dobitnie się upomniałam to sprowadzili akwa tłumacząc, że mieli problem z kontrahentem (ok, tylko że mnie jako klienta to średnio interesuje). Plus taki, że akwa jest szczelne i nie ma z nim problemów, chociaż trochę krzywo sklejone.

Isia
Gaduła
Posty: 111
Rejestracja: czw lut 18, 2010 10:39 pm
Lokalizacja:
Płeć:

Re: Kakadu

#74

Post autor: Isia »

Byłam wczoraj w Kakadu w Promenadzie. Stan zbiorników to katastrofa. W co trzecim pływało po kilka padłych ryb, obok latał sobie pan z obsługi i nawet nie wyjął tych zdechlaków, żeby klientów im nie straszyły :shock: Jakaś kompletna porażka.

GrubyOlo
Bywalec
Posty: 77
Rejestracja: ndz lis 28, 2010 9:44 am
Lokalizacja:
Płeć:

Re: Kakadu

#75

Post autor: GrubyOlo »

Moi drodzy... jaka płaca taka praca:D od ludzi pracujących za najniższą krajową nie wymagajmy żeby byli hmmm uprzejmymi omnibusami... Kakadu to taki zwierzęcy McDonald, więc nie oczekujcie po nim nie wiadomo jakiej obsługi i jakości
Awatar użytkownika

dune
Fanatyk
Posty: 1255
Rejestracja: śr lip 08, 2009 11:54 am
Lokalizacja: ...
Na imię mam: Pilar
Płeć:

Re: Kakadu

#76

Post autor: dune »

....Kakadu....
obsługa generalnie jest malo zaangazowana, z małymi wyjątkami...
ale przede wszytskim dlatego ze sa to ludzie z przypadku
jak w większości sklepów :(
znających temat jest niewielu bo ich zwalniają...(albo sami odchodzą)
za odradzanie klientom zakupów...znałam takiego - wytrzymal pól roku
tlumacząc grzecznie ze jak sie nie ma miejsca na min 30l akwarium dla bojownika
to należy wogóle zrezygnowac...klient wychodzil bez kuli
zakup filtra, grzalki i pokrywy + akwarium to juz było za duzo
a rybka tylko 6 pln...a jak sie dziecku znudzi, bez sensu, nie?
moze i lepiej ze sie rozmyslają, po co męczyc rybki :(
ale sklep traci...sprzedawcy dziękujemy...

Smutna zasada jest taka ze jak sie człowiek nie zna, nie powinien pytac w sklepie :razz:
trzeba sie do zakupu (kazdego) merytorycznie przygotowac i miec w nosie obsługę :razz:
Ja w kakadu (duże -głębocka) kupuje prawie wszystkie ryby...
sama oceniam ich kondycję fiz, wiem co chcę miec, wiem w czym, wiem z kim
Wybór, jest spory, sklep przestronny, czysto, trupków niewiele, rybki ok
mozna obkupic i kota przy okazji
ale tanio wcale nie jest
...tak mi się wydaje...

Maliniak

Re: Kakadu

#77

Post autor: Maliniak »

W ciągu ostatnich kilku dni byłam w trzech Kakadu
1) ul. Malborska (koło domoteki) - brudne akwaria,mały wybór, zero zainteresowania klientem. Postałam ze 20 minut i poszłam.
2) Carrefour na Głębockiej - brud taki, że aż miło. Jestem kompletnym laikiem, może wrażenie mylne, ale niektóre ryby wydawały mi się "ledwo ciepłe"
3) koło Jyska na Bródnie, to "marketowe", wielkie.
- Chciałam korzeń - stały wielkie, wypchane po brzegi kosze i nikomu nie przeszkadzało, że grzebaliśmy z synem dobre pól godziny.
- zadawałam sporo podstawowych pytań: o termometry, grzałki, itd. Pan wykazał się anielską cierpliwością i odpowiadał rozsądnie (sprawdziłam potem w necie)
- kupowałam rośliny - można było mi wcisnąć wszystko, bo zapomniałam swojej kartki z opisem co dokładnie chcę. Pan pomagał mi wybierać i dostałam mniej więcej to, co sama sobie wcześniej wynotowałam.
Była akurat dostawa. Widziałam, jak obchodzono się z nowymi rybkami, jak czyszczono akwaria. Robiło to super wrażenie. nie spodziewałam się takiej obsługi w kakadu.
Obsługiwało mnie dwóch mężczyzn, jeden młodszy, koło 25lat, drugi starszy, koło 40-45. ten drugi bardziej konkretny, ale obaj correct.

Martin
Bywalec
Posty: 86
Rejestracja: pn cze 29, 2009 3:30 pm
Lokalizacja:
Płeć:

Re: Kakadu

#78

Post autor: Martin »

martaM, Może powinnaś to zgłosić komuś? Propozycje sexu i nagabywanie takie podchodzi zalatuje mi jakimś paragrafem... tylko nie wiem jakim.

Swoją drogą, sklepy KAKADU są dla mnie skreślone z listy sklepów jakie odwiedzam - nigdy więcej do takiego tego sklepu nie wejdę.

IMO najlepszy sklep (zwykły w centrum handlowym) to sklep w C.H. Okęcie (REAL) - obsługa bardzo fachowa i miła.

Wszystko idzie z nimi załatwić.

Isia
Gaduła
Posty: 111
Rejestracja: czw lut 18, 2010 10:39 pm
Lokalizacja:
Płeć:

Re: Kakadu

#79

Post autor: Isia »

A ja uważam, że żeby wypisywać takie rzeczy to chyba trzeba mieć jakieś namacalne dowody. Ty się Marta lepiej zastanów, jakie paragrafy są za pomówienie kogoś o coś, czego nie zrobił. Bo takie rzeczy to się zgłasza na policję a nie na forum. Poza tym nie znamy Cię jako użytkownika bo nowa jesteś więc trudno wierzyć w słowa ot tak rzucone w pierwszym i jedynym poście jaki tu napisałaś. Wydaje mi się, że post powinien być usunięty.
Awatar użytkownika

mat25
Maniak
Posty: 842
Rejestracja: wt maja 18, 2010 10:08 pm
Lokalizacja:
Płeć:

Re: Kakadu

#80

Post autor: mat25 »

post został wycięty, do rozpatrzenia sprawy ;)
Mateusz

Isia
Gaduła
Posty: 111
Rejestracja: czw lut 18, 2010 10:39 pm
Lokalizacja:
Płeć:

Re: Kakadu

#81

Post autor: Isia »

Mamy bardzo sprawną i szybko reagującą administrację :mrgreen:
Awatar użytkownika

mat25
Maniak
Posty: 842
Rejestracja: wt maja 18, 2010 10:08 pm
Lokalizacja:
Płeć:

Re: Kakadu

#82

Post autor: mat25 »

Sprawa podejrzana, ale ciekaw byłem opinii reszty forumowiczów, może ktoś by to potwierdził.
Mateusz

Isia
Gaduła
Posty: 111
Rejestracja: czw lut 18, 2010 10:39 pm
Lokalizacja:
Płeć:

Re: Kakadu

#83

Post autor: Isia »

Ja raczej nie wierzę. A obawiam się, że za takie coś wiszącego u nas to jeszcze forum by oberwało jakby się dowiedział o tym ten człowiek, którego ten post dotyczył.
Awatar użytkownika

dune
Fanatyk
Posty: 1255
Rejestracja: śr lip 08, 2009 11:54 am
Lokalizacja: ...
Na imię mam: Pilar
Płeć:

Re: Kakadu

#84

Post autor: dune »

mat25 pisze:Sprawa podejrzana, ale ciekaw byłem opinii reszty forumowiczów, może ktoś by to potwierdził.
Opinii nie wyraże bo nie zdążylam doczytać :(
...tak mi się wydaje...
Awatar użytkownika

mat25
Maniak
Posty: 842
Rejestracja: wt maja 18, 2010 10:08 pm
Lokalizacja:
Płeć:

Re: Kakadu

#85

Post autor: mat25 »

dune, niestety ale nie mogę tego tutaj przywrócić - mogłyby być niemiłe konsekwencje dla forum.. Posądzono jednego z pracowników o "molestowanie".
Mateusz
Awatar użytkownika

dune
Fanatyk
Posty: 1255
Rejestracja: śr lip 08, 2009 11:54 am
Lokalizacja: ...
Na imię mam: Pilar
Płeć:

Re: Kakadu

#86

Post autor: dune »

No zorientowalam sie ze cos w ten deseń...
niektórzy faceci nie potrafia sie zachować... :(
niektóre kobiety mają zbyt bujną wyobraźnię... :(
Ostatnio zmieniony ndz gru 12, 2010 10:05 pm przez dune, łącznie zmieniany 1 raz.
...tak mi się wydaje...
Awatar użytkownika

selenewolf
Zapaleniec
Posty: 393
Rejestracja: śr paź 21, 2009 9:34 pm
Lokalizacja:
Płeć:

Re: Kakadu

#87

Post autor: selenewolf »

Może po prostu kilka ładnych :P forumowiczek powinno odwiedzić ten sklep i poprzyglądać się rybkom i otoczeniu. ;) Post czytałam, ale zapomniałam, o który rejon WaWy chodziło, gdzie ten sklep się mieści. A teraz już nie można napisać, który, i nici. ;P
Bo gdyby to była prawda, to paragraf jak malowanie.
Awatar użytkownika

mat25
Maniak
Posty: 842
Rejestracja: wt maja 18, 2010 10:08 pm
Lokalizacja:
Płeć:

Re: Kakadu

#88

Post autor: mat25 »

Post jest tutaj, ponieważ jest to niczym nie potwierdzone, każdy może sobie przeczytać. Ostatni post
http://www.fawa.pl/topics43/8033,165.htm
Mateusz
Awatar użytkownika

wlazlamse
Gaduła
Posty: 175
Rejestracja: wt paź 20, 2009 5:22 pm
Lokalizacja:
Płeć:

Re: Kakadu

#89

Post autor: wlazlamse »

Tak się składa że też jestem stałą klientką sklepu Kakadu w Piasecznie i moim zdaniem Marta ma wybujałą wyobraźnię albo za duzo filmów się naoglądała. :evil:
550L
Awatar użytkownika

dune
Fanatyk
Posty: 1255
Rejestracja: śr lip 08, 2009 11:54 am
Lokalizacja: ...
Na imię mam: Pilar
Płeć:

Re: Kakadu

#90

Post autor: dune »

selenewolf niestety do Piaseczna mi za daleko ;)
aczkolwiek sprawa mnie zaciekawiła
bardziej w kontekscie noża :???: niz seksu
czy to mozliwe?

Mialam kiedys taka koleżankę....gdzie nie poszla, wszyscy ja molestowali :razz:
zachodzę w glowę czy miała nadmiar feromonow czy zmyslała ;)

wlazlamse a moze miałas (nie)farta i nie trafiłas na gościa ;)
Ostatnio zmieniony wt gru 14, 2010 10:58 pm przez dune, łącznie zmieniany 2 razy.
...tak mi się wydaje...
Awatar użytkownika

fajerka
Fanatyk
Posty: 1770
Rejestracja: wt gru 01, 2009 9:52 pm
Lokalizacja: Warszawa Rembertów
Na imię mam: Asia
Płeć:

Re: Kakadu

#91

Post autor: fajerka »

w przedświątecznym biegu odwiedziłam kakadu w m1 (koło nowego Smyka) i takiej tragedii nigdzie jeszcze nie widziałam :(

maksymalnie zaglonione baniaki, na środku wiadro ze śmierdzącą zawartością. Ogólnie syf i malaria.

wziełąm pasze dla prosiaków i uciekłam ;)
Come back :oklaski:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sklepy zoologiczne w Warszawie i okolicach”