IQUITOS WARSZAWA URSYNÓW ul. Wokalna 4

Opinie o sklepach stacjonarnych. Każdy sklep w osobnym wątku.
Awatar użytkownika

Maćku
Uzależniony
Posty: 576
Rejestracja: sob lis 12, 2011 11:11 pm
Telefon: 518605163
Lokalizacja: Chotomów
Na imię mam: Maciek
Płeć:

IQUITOS WARSZAWA URSYNÓW ul. Wokalna 4

#91

Post autor: Maćku »

Ostatni post z poprzedniej strony:

FAUNAZOO pisze:Sklep działa, miał tylko z 3 miesiące przestoju
FAUNAZOO pisze:Od czasu jak się zwolniłem nie byłem na Wokalnej (jakoś nie miałem po drodze)
A to przepraszam, jak się zwolniliście też nie miałem tam po drodze :), byłem raz i pocałowałem klamkę więc stwierdziłem że sklep zamknięto ostatecznie.
Ostatnio zmieniony śr lis 07, 2012 8:13 pm przez Maćku, łącznie zmieniany 1 raz.
"Sic Parvis Magna" sir Francis Drake

Karol_73
Uczestnik
Posty: 34
Rejestracja: pn lip 12, 2010 11:18 am
Lokalizacja:
Płeć:

Re: IQUITOS WARSZAWA URSYNÓW ul. Wokalna 4

#92

Post autor: Karol_73 »

Maćku pisze:
FAUNAZOO pisze:Sklep działa, miał tylko z 3 miesiące przestoju
FAUNAZOO pisze:Od czasu jak się zwolniłem nie byłem na Wokalnej (jakoś nie miałem po drodze)
A to sorry, jak się zwolniliście też nie miałem tam po drodze :), byłem raz i pocałowałem klamkę więc stwierdziłem że sklep zamknięto ostatecznie.
Tak to już jest jak się szczerzy zęby i zarzuca komuś że odgrzewa suchary... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: ale jakoś sorry chłopaki to już dopisać trudno :]
Awatar użytkownika

Maćku
Uzależniony
Posty: 576
Rejestracja: sob lis 12, 2011 11:11 pm
Telefon: 518605163
Lokalizacja: Chotomów
Na imię mam: Maciek
Płeć:

IQUITOS WARSZAWA URSYNÓW ul. Wokalna 4

#93

Post autor: Maćku »

Suszył zęby :shock: nie bardzo wiem o co ci chodzi, a co do słowa sorry to napisałem je, myślałes że to do kogo było do Faunazoo ?, jego nie mam za co przepraszać, nawet zacytowałeś ten fragment mojej wypowiedzi, ale specjalnie dla ciebie przeprawie na "przepraszam" mam tylko nadzieje że zaczniesz czytać ze zrozumieniem :D :twisted: a poza tym odgrzaliście suchara bo ostatni post w tym wątku był z 2011r, co jeszcze można napisać o "złym sklepie"...
"Sic Parvis Magna" sir Francis Drake

Karol_73
Uczestnik
Posty: 34
Rejestracja: pn lip 12, 2010 11:18 am
Lokalizacja:
Płeć:

Re: IQUITOS WARSZAWA URSYNÓW ul. Wokalna 4

#94

Post autor: Karol_73 »

Maćku pisze:Suszył zęby :shock: nie bardzo wiem o co ci chodzi, a co do słowa sorry to napisałem je, myślałes że to do kogo było do Faunazoo ?, jego nie mam za co przepraszać, nawet zacytowałeś ten fragment mojej wypowiedzi, ale specjalnie dla ciebie przeprawie na "przepraszam" mam tylko nadzieje że zaczniesz czytać ze zrozumieniem :D :twisted: a poza tym odgrzaliście suchara bo ostatni post w tym wątku był z 2011r, co jeszcze można napisać o "złym sklepie"...
Szczerzy nie suszy... to tak w kwestii zrozumienia tekstu. Po za tym czasami warto wiedzieć co się dzieje w danym sklepiku A.D 2012 i wybacz Kolego ale nie rozumiem reszty Twojego bełkotu o sucharach :razz: zresztą nie ważne...
Awatar użytkownika

Maćku
Uzależniony
Posty: 576
Rejestracja: sob lis 12, 2011 11:11 pm
Telefon: 518605163
Lokalizacja: Chotomów
Na imię mam: Maciek
Płeć:

IQUITOS WARSZAWA URSYNÓW ul. Wokalna 4

#95

Post autor: Maćku »

Szczerzył, suszył co za różnica, w obu sytuacjach chodzi o pokazanie zębów, o tak :D, jeśli nadal nie rozumiesz co to znaczy odgrzać suchara, to twój problem a nie mój. Jeśli o mnie chodzi... no cóż wybacz że cię zaczepiłem, nie chciałem cię zdenerwować i sprowokować do obrażanie mnie... (nie sądziłem że bełkoczę), swoja droga ciekawi mnie skąd biorą się ludzie, którzy na zwrócenie uwagi reagują w taki sposób... ale to już temat na inny wątek.
"Sic Parvis Magna" sir Francis Drake

Karol_73
Uczestnik
Posty: 34
Rejestracja: pn lip 12, 2010 11:18 am
Lokalizacja:
Płeć:

Re: IQUITOS WARSZAWA URSYNÓW ul. Wokalna 4

#96

Post autor: Karol_73 »

Maćku pisze:Szczerzył, suszył co za różnica, w obu sytuacjach chodzi o pokazanie zębów, o tak :D, jeśli nadal nie rozumiesz co to znaczy odgrzać suchara, to twój problem a nie mój. Jeśli o mnie chodzi... no cóż wybacz że cię zaczepiłem, nie chciałem cię zdenerwować i sprowokować do obrażanie mnie... (nie sądziłem że bełkoczę), swoja droga ciekawi mnie skąd biorą się ludzie, którzy na zwrócenie uwagi reagują w taki sposób... ale to już temat na inny wątek.
Zwróciłeś uwagę czy próbowałeś zakpić z człowieka który A.D 2012 ośmielił się napisać że w tym sklepie nadal sodoma? Jesteś nieco mało ostry i nie konsekwentny :D Nie będę już dalej kontynuował bo po co...

Zbinx
Uczestnik
Posty: 27
Rejestracja: ndz gru 11, 2011 1:32 pm
Lokalizacja:
Płeć:

Re: IQUITOS WARSZAWA URSYNÓW ul. Wokalna 4

#97

Post autor: Zbinx »

Byłem na Wokalnej dzisiaj, studiuję na SGGW 400m od sklepu. Wypatrzyłem na allegro http://allegro.pl/aquael-bioceramax-pro ... 71869.html" onclick="window.open(this.href);return false;, wpadłem po drodze do domu, w sklepie siedział Pan z ręką w temblaku, zapach niezbyt przyjemny obecny był w sklepie jak i sam sprzedawca. Zapytałem o to po co przyszedłem, wycenił towar na 26zł. Pomyślałem, że się najzwyczajniej pomylił powiedziałem że może chodzi o bioceramax 1600, ale szybko przeszedł do ataku że NIE NIE NIE, na słowo "allegro" wydarł się dosłownie że najchętniej "chcielibyśmy za darmo wszystko". Po konwersacji stwierdził, że się grubo mylę, więc poczekałem aż sprawdzi aukcję tak dla zasady. Okazało się że jest po 11.99, po czym stwierdził że sklep to kupuje pewnie po 30zł a konkurencja ma jeszcze drożej. Więc nie chciałem go naciągać na koszta i wyszedłem. Być może interes nie idzie jak powinien i stąd ta flustracja od samego wejścia.

Także przestrzegam wszystkich kupujących przed zapoznaniem się z cenami wcześniej. Bo cytując " Sklep to sklep a aukcja to aukcja!!"
Awatar użytkownika

Jikiena
Gaduła
Posty: 113
Rejestracja: ndz lut 15, 2009 12:57 am
Lokalizacja:
Płeć:

IQUITOS WARSZAWA URSYNÓW ul. Wokalna 4

#98

Post autor: Jikiena »

Byliśmy tam z Narzeczonym ostatnio. W sklepie nie ma praktycznie nic. Obraz nędzy i rozpaczy, a pracownik nieomalże się popłakał że wszyscy przychodzą pytają i nic nie kupują bo szef chce ich skasować i nie ma żadnych dostaw. Wcześniej nie raz tam chodziliśmy, głównie po chemię, jedzenie dla ryb oraz dla psa i nigdy nie nie było problemów z niczym. Osobiście żałuję bo miałam tam naprawdę blisko, a na Ursynowie zamykanych jest coraz więcej sklepów z akwarystyką. Nie mniej jednak jeśli ktoś się tam zamierzał wybrać w najbliższym czasie to niestety nie ma po co.
Obrazek
Juraya_San <3

Zielony
Zapaleniec
Posty: 333
Rejestracja: pt lut 04, 2011 8:49 pm
Lokalizacja:
Płeć:

IQUITOS WARSZAWA URSYNÓW ul. Wokalna 4

#99

Post autor: Zielony »

Jedź na Janowskiego ;)
Warszawa ja tu nie przyjechałem,ja się tu urodziłem.
Awatar użytkownika

zorbek
Zapaleniec
Posty: 448
Rejestracja: pt gru 07, 2012 11:21 pm
Lokalizacja:
Płeć:

IQUITOS WARSZAWA URSYNÓW ul. Wokalna 4

#100

Post autor: zorbek »

Masz sklep na janowskiego bacewiczowny. W leclerku fajnie ino drogo
----------------------------
Pozdrawiam
Mariusz
Awatar użytkownika

Maćku
Uzależniony
Posty: 576
Rejestracja: sob lis 12, 2011 11:11 pm
Telefon: 518605163
Lokalizacja: Chotomów
Na imię mam: Maciek
Płeć:

IQUITOS WARSZAWA URSYNÓW ul. Wokalna 4

#101

Post autor: Maćku »

Dokładnie tak, na janowskiego13 sklep prowadzą ludzie którzy wcześniej utrzymywali punkt na wokalnej i teraz tam jest wszystko i po cenach z aledrogo... :)
"Sic Parvis Magna" sir Francis Drake
Awatar użytkownika

Jikiena
Gaduła
Posty: 113
Rejestracja: ndz lut 15, 2009 12:57 am
Lokalizacja:
Płeć:

IQUITOS WARSZAWA URSYNÓW ul. Wokalna 4

#102

Post autor: Jikiena »

Póki co urabiam Narzeczonego żeby zabrał mnie samochodem na Arkuszową. Autobusem byłam tam raz pierwszy i ostatni. Już drugi tydzień szukam tanich neonów czerwonych. Ceny w amusteli mnie przeraziły tak samo na kabatach, a na alledrogo wypatrzyłam rybki za połowę ceny kabackiej, więc wybrałam się na Wokalną na zasadzie jak obejrzę i stwierdzę że jest z nimi ok to kupię. Niestety zobaczyłam tylko wspomnianą już pustkę i pana na skraju załamania.
Szkoda że na Janowskiego jest dalej i gorszy dojazd ode mnie. Na Wokalną to latem czasem brałam mojego Yorka i szliśmy piechotą :)
No nic wybiorę się zapewne choćby z ciekawości żeby obejrzeć :)
Obrazek
Juraya_San <3
Awatar użytkownika

jgoluch
Guru
Posty: 2161
Rejestracja: pn lip 23, 2012 12:50 pm
Lokalizacja: Tarchomin
Płeć:

IQUITOS WARSZAWA URSYNÓW ul. Wokalna 4

#103

Post autor: jgoluch »

Jikiena, ale ten link do alledrogo, gdzie te neony są po 2,50zł to jest w tytule napisane, że to BIELANY. Pzdr
Awatar użytkownika

falco
Maniak
Posty: 996
Rejestracja: czw sty 24, 2013 9:55 am
Lokalizacja: K-J
Płeć:

IQUITOS WARSZAWA URSYNÓW ul. Wokalna 4

#104

Post autor: falco »

Siema,
co do Iquitosa na Ursynowie, to czasem też tam zaglądałem zrobiłem też kilka zakupów sprzętu (przez aukcje z odbiorem zamiast Arkuszowej - za daleko). ;)

Niestety o ile obsługa na Ursynowie była przyjazna i pomocna, to z Arkuszową był bardzo słaby kontakt.
Kupione stado Neonów miało ospę i wszystkie padły, bardzo słaby kontakt przez @, kiedyś chciałem zamówić Akwarium, to kilka tygodni czekałem na... potwierdzenie i wycenę w końcu odpuściłem, skoro nie chcieli zarobić.

Obecny chłopak (taki pozytywnie zakręcony) jest niesamowicie chętny do pomocy, ale jak już przedmówcy zauważyli, sklep chyli się ku upadkowi (z przyczyn mi nie znanych).
Na Arkuszowej nigdy nie byłem.

P.S. Co do odbioru ryb zakupionych na aukcji jako "Bielany" wcześniej można było poprosić o dostawę na Ursynów, najwyżej trochę poczekać, ale ostatnio już chyba nie było takiej możliwości, warto wcześniej spytać.
Ryby (zwłaszcza w stadach) mieli tanie, ale u_w_a_g_a na ich stan i ewentualne choroby, bo u mnie to było zero-jedynkowo. Jeden zakup zdrowych, drugi wszystkie chore.
Pozdr!falco
Pustkowie. MO...
Awatar użytkownika

zorbek
Zapaleniec
Posty: 448
Rejestracja: pt gru 07, 2012 11:21 pm
Lokalizacja:
Płeć:

IQUITOS WARSZAWA URSYNÓW ul. Wokalna 4

#105

Post autor: zorbek »

Gorszy dojazd? Wsiadasz w 136 pod galerią Mokotòw i wysiadasz pod sklepem:)
----------------------------
Pozdrawiam
Mariusz
Awatar użytkownika

falco
Maniak
Posty: 996
Rejestracja: czw sty 24, 2013 9:55 am
Lokalizacja: K-J
Płeć:

IQUITOS WARSZAWA URSYNÓW ul. Wokalna 4

#106

Post autor: falco »

Ale ja na Mokotowie to kiedyś mieszkałem a teraz jestem na "prowincji", czyli w K-J. ;)
Pozdr!falco
Pustkowie. MO...
Awatar użytkownika

Jikiena
Gaduła
Posty: 113
Rejestracja: ndz lut 15, 2009 12:57 am
Lokalizacja:
Płeć:

IQUITOS WARSZAWA URSYNÓW ul. Wokalna 4

#107

Post autor: Jikiena »

Gorszy i to dużo. Do Galerii Mokotów samej mi dojazd pół godziny autobusem zajmuje. Mieszkam w takim dziwnym miejscu, na granicy Mokotowa, Ursynowa i Wilanowa.
Byłam za to dziś na Arkuszowej (Narzeczony jednak dał się namówić na wycieczkę). Wcześniej byłam tam tylko w tej pierwszej części sklepu po jedzenie i świetlówkę, rybek jakoś nie oglądałam. Dopiero dziś nadrobiłam zaległości. Na nas to bardzo dobre wrażenie zrobiło. Mniej więcej koło 16 byliśmy i jak na tyle baniaków może ze 3-4 zdechłe rybki, a ja jestem bardzo wrażliwa na takie rzeczy i zawsze się przyglądam. Chorych ryb też nie widzieliśmy. Udało mi się kupić co chciałam za tyle ile chciałam. Wyprawę zaliczam do jak najbardziej udanych i tylko żal że nie było akurat kierownika i nie udało się porozmawiać na temat nie kasowania sklepu na Ursynowie.
Obrazek
Juraya_San <3

Roach
Uczestnik
Posty: 27
Rejestracja: ndz wrz 02, 2012 4:10 pm
Lokalizacja:

Re: IQUITOS WARSZAWA URSYNÓW ul. Wokalna 4

#108

Post autor: Roach »

Jikiena pisze:..Wcześniej byłam tam tylko w tej pierwszej części sklepu po jedzenie i świetlówkę, rybek jakoś nie oglądałam. Dopiero dziś nadrobiłam zaległości. Na nas to bardzo dobre wrażenie zrobiło. Mniej więcej koło 16 byliśmy i jak na tyle baniaków może ze 3-4 zdechłe rybki, a ja jestem bardzo wrażliwa na takie rzeczy i zawsze się przyglądam. .
No nie wiem jak koleżanka oglądała zbiorniki na arkuszowej 58, ja mam odmienne zdanie.
Wczoraj odbierałem pewien zestaw testów ( nie będę reklamował)i tak z ciekawości udałem się do pomieszczenia obok z akwariami.
Pominę fakt nie zabezpieczonych plastikowych rur "kanalizacyjnych" na podłodze, akwaria zaniedbane, szyby nie widziały jakiegokolwiek środka czystości od bardzo dawna. To co tam się dzieję woła o " pomstę do nieba".
Reasumując, oprócz "pułapek" na podłodze, smrodu typowego dla zaniedbanych zbiorników z braku odpowiedniej wentylacji pomieszczenia to jest tam bardzo miła obsługa, jedyny plus.
Awatar użytkownika

Drottnar
Arcymistrz
Posty: 4189
Rejestracja: czw paź 23, 2008 9:11 pm
Lokalizacja: Saska Kępa
Płeć:

IQUITOS WARSZAWA URSYNÓW ul. Wokalna 4

#109

Post autor: Drottnar »

Roach pisze:pomieszczenia to jest tam bardzo miła obsługa, jedyny plus.
O, to się chyba coś zmieniło, bo jak ja tam raz byłem, to obsługa traktowała mnie jak powietrze.

Roach
Uczestnik
Posty: 27
Rejestracja: ndz wrz 02, 2012 4:10 pm
Lokalizacja:

Re: IQUITOS WARSZAWA URSYNÓW ul. Wokalna 4

#110

Post autor: Roach »

Drottnar pisze:
Roach pisze:pomieszczenia to jest tam bardzo miła obsługa, jedyny plus.
O, to się chyba coś zmieniło, bo jak ja tam raz byłem, to obsługa traktowała mnie jak powietrze.
Kolo z "dredami" był wporzo, i pomimo dostawy towaru z Łodzi czułem się jak klient vip bo najpierw mnie obsłurzył a następnie dostawcę.
Awatar użytkownika

Drottnar
Arcymistrz
Posty: 4189
Rejestracja: czw paź 23, 2008 9:11 pm
Lokalizacja: Saska Kępa
Płeć:

IQUITOS WARSZAWA URSYNÓW ul. Wokalna 4

#111

Post autor: Drottnar »

Jeśli dobrze pamiętam (to było parę lat temu), gość z dredami właśnie coś w szopie przy akwariach grzebał. A w sklepie był jakiś facet i dzieciak.
Awatar użytkownika

2pac01
Gaduła
Posty: 167
Rejestracja: ndz maja 06, 2012 1:37 am
Lokalizacja: Kobiernice
Płeć:

IQUITOS WARSZAWA URSYNÓW ul. Wokalna 4

#112

Post autor: 2pac01 »

Ten facet z dredami to szef szefów...bardzo spoko gość...znamy się troszkę chociaż ja wolę szefową...ale trzeba powiedzieć że ciężko czasami z nimi ubić interes...mi kiedyś kazali w zimę odkuć lód z euro palety jak chcę kupić żwirek hehehe...mają za dużo na głowie a za mało ludzi...ale to kryzys...niestety...po bliższym poznaniu okazuje się że to naprawdę fajni ludzie i co najważniejsze ceny mają super...ja ich polecam chociaż trzeba mieć do nich anielską cierpliwość a nie każdy rozumie co to znaczy prowadzić tak duży interes w 2 osoby...co do tych zamkniętych sklepów to się nie będę wypowiadał ale plotki słyszałem różne...niekoniecznie to wina właścicieli była że te zamknięte sklepiki funkcjonowały tak jak funkcjonowały...
Wstydzę się za praktyki stosowane na forum roslinyakwariowe.pl
Obrazek Piszę poprawnie po polsku.
Moje korzenie są na holenderskie.pl
Awatar użytkownika

tkmsledz
Maniak
Posty: 915
Rejestracja: pn cze 11, 2012 1:54 pm
Lokalizacja: Warszaw,Mokotów
Na imię mam: Grzesiek
Płeć:

IQUITOS WARSZAWA URSYNÓW ul. Wokalna 4

#113

Post autor: tkmsledz »

Byłem dziś sklep zamknięŧy coraz mniej mi juz zostało w okolicy
Awatar użytkownika

Drottnar
Arcymistrz
Posty: 4189
Rejestracja: czw paź 23, 2008 9:11 pm
Lokalizacja: Saska Kępa
Płeć:

IQUITOS WARSZAWA URSYNÓW ul. Wokalna 4

#114

Post autor: Drottnar »

Znaczy zlikwidowany??? Czy urlop?
Awatar użytkownika

tkmsledz
Maniak
Posty: 915
Rejestracja: pn cze 11, 2012 1:54 pm
Lokalizacja: Warszaw,Mokotów
Na imię mam: Grzesiek
Płeć:

IQUITOS WARSZAWA URSYNÓW ul. Wokalna 4

#115

Post autor: tkmsledz »

Raczej zlikwidowany szyby zasłoniete i zadnych oznak zeby tam był sklep kiedy kolwiek
Awatar użytkownika

Drottnar
Arcymistrz
Posty: 4189
Rejestracja: czw paź 23, 2008 9:11 pm
Lokalizacja: Saska Kępa
Płeć:

IQUITOS WARSZAWA URSYNÓW ul. Wokalna 4

#116

Post autor: Drottnar »

Ojej, nie wiem czemu pomyślałem o Arkuszowej. Na Wokalnej to już jakiś czas temu były informacje, że się zwijają. A szkoda.
Awatar użytkownika

jgoluch
Guru
Posty: 2161
Rejestracja: pn lip 23, 2012 12:50 pm
Lokalizacja: Tarchomin
Płeć:

IQUITOS WARSZAWA URSYNÓW ul. Wokalna 4

#117

Post autor: jgoluch »

Info ostatnio było, że się zwijają ale na bacewiczówny :P
Fakt faktem, pozostało na ursynowie już tylko 3 sklepy:
- na Janowskiego 13
- w KEN Center
- w Tesco Kabaty
Awatar użytkownika

tkmsledz
Maniak
Posty: 915
Rejestracja: pn cze 11, 2012 1:54 pm
Lokalizacja: Warszaw,Mokotów
Na imię mam: Grzesiek
Płeć:

IQUITOS WARSZAWA URSYNÓW ul. Wokalna 4

#118

Post autor: tkmsledz »

No na janowskiego sprzedaje chyba jedyna osoba ktora była na koncertowej wiedziała co i jak i otworzyl własny interes a ceny ma konkurencyjne i ładne ryby i mozna zawsze upust dostac :D

Shaper
Uczestnik
Posty: 43
Rejestracja: pt lis 16, 2012 3:46 pm
Lokalizacja:

IQUITOS WARSZAWA URSYNÓW ul. Wokalna 4

#119

Post autor: Shaper »

Janowskiego cenię za fachowość, elstyczność i rozsądne ceny. Mam tylko nadzieję, że spadek konkurencji tego nie zmieni :-)
Awatar użytkownika

tkmsledz
Maniak
Posty: 915
Rejestracja: pn cze 11, 2012 1:54 pm
Lokalizacja: Warszaw,Mokotów
Na imię mam: Grzesiek
Płeć:

IQUITOS WARSZAWA URSYNÓW ul. Wokalna 4

#120

Post autor: tkmsledz »

Mysle ze nie bo sklep ma potenciał i zawsze mozna porozmiawiec zapytac dowiedziec sie co i jak i nie wciskają towaru na chama
Awatar użytkownika

Przemo_K
Uzależniony
Posty: 500
Rejestracja: pn lut 11, 2013 1:22 pm
Lokalizacja:
Płeć:

IQUITOS WARSZAWA URSYNÓW ul. Wokalna 4

#121

Post autor: Przemo_K »

Ja powiem więcej....ja jak nad czymś się zastanawiałem czy kupić czy nie, a było to raczej zbędne to usłyszałem: "nie kupuj tego, po co ci to...". Ogromny szacun dla sklepu na Janowskiego!
182l, 27l
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sklepy zoologiczne w Warszawie i okolicach”