galaxias

Opinie o sklepach stacjonarnych. Każdy sklep w osobnym wątku.

rafkasopel

Re: galaxias

#31

Post autor: rafkasopel »

Ostatni post z poprzedniej strony:

Drottnar pisze:przestań krzyczeć i pisz na temat. Ten jest o Iquitosie a nie o Galaxiasie. Stacje metra Ci się pomyliły.
przepraszam więcej nie będę .
Drottnar pisze:u niego też idzie się wymienić na własne zielsko. Kiedyś tak sobie zaopatrzyłem ładnie zbiorniczek.
cieszę się że po 2 miesiącach wróciłeś w sensie kuracja pomogła, możesz zająć się znów akwarystyką tylko proszę Cię nie bierz więcej tego GÓWNA !!!

TRZYMAM ZA CIEBIE KCIUKI .

Isia
Gaduła
Posty: 111
Rejestracja: czw lut 18, 2010 10:39 pm
Lokalizacja:
Płeć:

Re: galaxias

#32

Post autor: Isia »

Ja też tam chodzę po roślinki czasem. Mają ładne i sprzedają na pędy. ale to prawda, że mają też coraz więcej tych koszyczków. Jeśli chodzi o rybki, to mają raczej pospolite gatunki chociaż to właśnie w tym sklepie jako jedynym z około piętnastu znalazłam mało popularną iriatherinę werneri :) ale jeśli chodzi o ceny to moim zdaniem nie są jakieś konkurencyjne. porównywalne z sieciówkami. Na kupno osprzętu polecam Iquitosa, mają chyba najtaniej. A kupno rybek w sklepie akwarystycznym w Leclercu na Ursynowie (rybki są zdrowe) a panowie z obsługi nieźle obcykani w temacie ;)
Awatar użytkownika

welonka
Uczestnik
Posty: 45
Rejestracja: pn lip 26, 2010 1:15 pm
Lokalizacja:
Płeć:

Sklep Galaxias

#33

Post autor: welonka »

Dziś odwiedziłam sklep zoologiczny Galaxias na Ursynowie ul. Bacewiczówny 2, koło stacji metra Stokłosy.
Sklep jest nie duży, ale wybór jest całkiem przyzwoity, ceny raczej przystępne :smile:
A co najważniejsze przynajmniej dla mnie to Pan, który w nim pracuje, posiada sporą wiedzę na temat akwarystyki i potrafi ją przekazać nawet takiemu laikowi jak ja :smile:

http://galaxias.pl/conditions.html

[ Komentarz dodany przez: matka siedzi z tyłu: Sro Sie 25, 2010 3:22 pm ]
Jest już wątek o tym sklepie, więc połączyłam.
mszt
Gupiki x 6
Kiryski x4 i Glonojady x 3
Mieczyki x 4
Molinezje x 4

Pozdrawiam serdecznie
Aleksandra
Awatar użytkownika

stasiu111
Gość
Posty: 2
Rejestracja: czw cze 17, 2010 10:57 am
Lokalizacja:
Płeć:

Re: galaxias

#34

Post autor: stasiu111 »

Także polecam ten sklepik...zawsze jak tam przychodzę to spędzam godzinkę na rozmowie o akwarystyce, wymieniamy się doświadczeniami :) A co do rybek i roślin naprawdę konkretne i w przystępnych cenach. Skompletowałem tam zestaw roślin do mojego holendra 300l i wszystkie się bez problemu przyjęły i rozrosły że teraz sam sprzedaję jak robię przycinki. Zapraszam do odwiedzenia tego sklepu bo warto...Można pogadać i kupić dobrej jakości towar a nie to co w Kakadu i tym podobnym.
Obrazek

jeden
Bywalec
Posty: 57
Rejestracja: ndz wrz 20, 2009 10:50 am
Lokalizacja:
Płeć:

Re: galaxias

#35

Post autor: jeden »

Sklep znany mi już od czasów gdy mieścił się jeszcze na Ursynowie.. Praktycznie zawsze biorę stamtąd zielsko do nowej aranżacji (hodowane podwodnie!!). Rośliny najwyższej jakości!! Nigdy nie zdarzyło mi sie by chwast się nie przyjął! Gorąco polecam!!!

to łodygowce z GALAXIAS :wink: :

Obrazek
Obrazek
Ostatnio zmieniony wt lis 30, 2010 10:08 pm przez jeden, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
Obrazek

Pozdrawiam!
Piotrek Dymowski

PlayazZ
Uczestnik
Posty: 31
Rejestracja: pn sty 04, 2010 10:13 pm
Lokalizacja: Nowy Dwór Mazowiecki
Na imię mam: Zbyszek
Płeć:

Re: galaxias

#36

Post autor: PlayazZ »

Byłem dzisiaj w tym skepie i jestem bardzi pozytywnie zaskoczony wyobrazałem sobie że bedzie słabiej wyposazony a zostałem zaskoczony. Obsługa pierwsza klasa obkupiłem sie dzisiaj. Dzięki Piotrek za kontakt. :grin:

Isia
Gaduła
Posty: 111
Rejestracja: czw lut 18, 2010 10:39 pm
Lokalizacja:
Płeć:

Re: galaxias

#37

Post autor: Isia »

Nie wiecie może do której godziny w sobotę otwarty jest Galaxias?

dezz
Uczestnik
Posty: 30
Rejestracja: wt lut 22, 2011 4:15 pm
Lokalizacja:
Płeć:

Re: galaxias

#38

Post autor: dezz »

Super sklep. Sprzedawca o dużej wiedzy i chętnie nią dzieli.

Jeszcze nie kupowałem ryb ale planuje w najbliższym czasie i wtedy wypowiem.
Ale ryby w akwariach wyglądają dobrze. I jest ok wybór.


Jedynie co przeszkadza to koledzy którzy stercza godzinami w sklepie na pogaduszkach. To na pewno obniża obroty sklepu bo już nieraz bylem i widziałem jak ludzie rezygnują z zakupów bo panowie po raz 1000 o zaworach nadają..

Szkoda by było żeby zamknęli przez takie coś..
Awatar użytkownika

Drottnar
Arcymistrz
Posty: 4189
Rejestracja: czw paź 23, 2008 9:11 pm
Lokalizacja: Saska Kępa
Płeć:

Re: galaxias

#39

Post autor: Drottnar »

Sklep w sobotę czynny do 16 - bardzo fajna sprawa :)

Dzisiaj byliśmy i się obkupiliśmy. Przy okazji dowiedzieliśmy się, że zdążyliśmy przed podwyżką cen, bo mu koszt transportu roślin skoczył o 50%.

Co do roślin - sporo miał dzisiaj w dość kiepskiej kondycji. Poza tym w części akwariów miał wyłączone światło, a trzymał w nich np. dużo ładniejsze egzemplarze moczarki niż w tych oświetlonych szkłach. Poza tym okazało się, że na glosi, którą kupiliśmy są glony :/ Mam nadzieję, że nie rozejdą nam się na cały zbiornik :twisted:

No i mnie też przeszkadzał znajomy, z którym właściciel gadał, ale jak go wywołaliśmy do pomocy, to już nam towarzyszył niemal cały czas.

dziama
Gaduła
Posty: 161
Rejestracja: sob lut 26, 2011 5:36 pm
Lokalizacja:
Płeć:

Re: galaxias

#40

Post autor: dziama »

Ja mam pozytywne wrażenia z zakupów w tym sklepie, badylki przyjmują się bez problemu (warunki mam raczej skromne). Z tego co wiem to ściągają rosliny z Japonii. Do wizyt zachęcają po dostawach, jak są przed dostawą to szczerze informują, że towar nie jest najlepszej jakości. Ja staram się wpadać właśnie przed dostawami jak roślinki są już takie biedniejsze (zawsze wolę kupić takie bidulki) wtedy po posadzeniu dostają totalnego kopa i rosną jak szalone :)
Ważne - brak możliwości placenia kartą :neutral:

Krzak
Gość
Posty: 7
Rejestracja: śr mar 17, 2010 4:22 pm
Lokalizacja:
Płeć:

Re: galaxias

#41

Post autor: Krzak »

Wystarczyło że jeden napisał o znajomych a każdy następny pisze to samo.
Mi nigdy znajomy Darka nie przeszkadzał, zawsze jestem mile zaskoczony towarem jak i obsługą.
Najgorsze to chyba jest jak przyjdzie klijen i chodzi po sklepie godzine, by kupić dwie moczarki za 2zł. i w dodatku 1zł. utargować.
A rośliny przychodzą z Azji a nie z Japonii jak ktoś napisał-:)

P.S. Ludzie zmieńcie temat bo to forum jest o sklepie a nie o znajomych-:)
Krzak

dziama
Gaduła
Posty: 161
Rejestracja: sob lut 26, 2011 5:36 pm
Lokalizacja:
Płeć:

Re: galaxias

#42

Post autor: dziama »

Krzak pisze:A rośliny przychodzą z Azji a nie z Japonii jak ktoś napisał-:)
Taką informację doatałąm od Pani, która sprzedawała mi roślinki. To co usłyszałam to napisałam :wink:

Dein

Re: galaxias

#43

Post autor: Dein »

Coś się zmieniło i Japonia przestała być azjatyckim państwem?
Mi nigdy znajomy Darka nie przeszkadzał, zawsze jestem mile zaskoczony towarem jak i obsługą.
Najgorsze to chyba jest jak przyjdzie klijen i chodzi po sklepie godzine, by kupić dwie moczarki za 2zł. i w dodatku 1zł. utargować.
I przeszkadza Darkowi i znajomemu, zamiast sobie kupić gdzie indziej te dwie roślinki na krzyż?
Niechcący robisz niezłemu i przyjaznemu w sumie miejscu marną reklamę.

Krzak
Gość
Posty: 7
Rejestracja: śr mar 17, 2010 4:22 pm
Lokalizacja:
Płeć:

Re: galaxias

#44

Post autor: Krzak »

Z tego co wiem to z Azji, ale najważniejsze że jak się ich wsadzi do akwa, to tempo wzrostu mają szalone-:)

Czemu mówisz że robię marną reklame, chyba nie napisałem złego słowa na temat sklepu, więc nie wiem o co ci chodzi?

Dla mnie ten sklep jest najlepszy w Wawie i często robie tam zakupy, przy okazji spędzając na rozmowie z Darkiem dużo czasu-:)
Ostatnio zmieniony ndz kwie 03, 2011 10:01 pm przez Krzak, łącznie zmieniany 2 razy.
Krzak

Dein

Re: galaxias

#45

Post autor: Dein »

To super, ze rozmawiasz z Darkiem dużo, tylko napisz, czy to Tobie przeszkadza, że ktoś śmie kupować dwie moczarki i plącze się po sklepie czy jemu. Bo pisząc o tym w temacie sklepu, sugerujesz, że ludzie, którzy nie kupują dużo, nie są mile widziani u pana Darka.

Japonia jest w Azji.

Krzak
Gość
Posty: 7
Rejestracja: śr mar 17, 2010 4:22 pm
Lokalizacja:
Płeć:

Re: galaxias

#46

Post autor: Krzak »

Nie wiem czego się czepiasz,?
Nic takiego nie napisałem że ci co kupują mało są żle widziani w sklepie, bo Darek jednakowo do każdego klijenta podchodzi.

A co do Japoni to myślałem że jest w Polsce, widocznie się myliłem-:)
Krzak
Awatar użytkownika

etna
Fanatyk
Posty: 1458
Rejestracja: śr sty 14, 2009 8:06 am
Lokalizacja: Warszawa - Praga
Płeć:

Re: galaxias

#47

Post autor: etna »

Dein, Krzak pogodzę was :wink:
swego czasu szukałam ryby - garbacza hełmiastego ,samicy w odpowiednim rozmiarze
traf chciał że pan Darek wiedział o tym
jakiś jego stały klient zmieniał obsadę i oddał do sklepu kilka ryb - w tym moją upragnioną
byłam w tedy tam pierwszy raz i brałam ryby
(zgarnęłam jeszcze stadko ikoli) całkiem za darmo a zostałam obsłużona jakbym zostawiała tam nie wiadomo jaką kasę :mrgreen:

też plątałam się po sklepie i zadawałam masę pytań i nie widziałam aby to komuś przeszkadzało
Adriana

Dein

Re: galaxias

#48

Post autor: Dein »

etna pisze:pogodzę was :wink:
Nie jesteśmy jacyś tam znowu pokłóceni. W każdym razie nie o sklep, bo ja ten sklep też lubię i nikt mnie tam nigdy nie traktował nieżyczliwie, bez względu na to, ile kupowałem. Raz nawet w ogóle nie kupowałem, tylko sobie oglądałem a raz przyjechałem tylko lampkę reklamować i dalej było miło.
Więc szkoda, żeby ktoś nabrał uprzedzeń.
No ale już wszystko spoko.

Krzak
Gość
Posty: 7
Rejestracja: śr mar 17, 2010 4:22 pm
Lokalizacja:
Płeć:

Re: galaxias

#49

Post autor: Krzak »

No to super że i na forum znów robi się miło-:)

A każdy kto zna ten sklep to jestem pewny że złego słowa nie powie, bo sklep jest naprawde super a obsługa pierwsza klasa.
Krzak

dziama
Gaduła
Posty: 161
Rejestracja: sob lut 26, 2011 5:36 pm
Lokalizacja:
Płeć:

Re: galaxias

#50

Post autor: dziama »

Czy ktoś wie co się dzieje ze sklepem? Dalej funkcjonuje? Na allegro przestali sie wystawiać.... :sad:
Awatar użytkownika

tompoz
Zapaleniec
Posty: 257
Rejestracja: sob kwie 02, 2011 11:21 pm
Lokalizacja: Warszawa Mokotów
Płeć:

Re: galaxias

#51

Post autor: tompoz »

W kwietniu działał, kupowałem tam ryby. Zadzwoń na któryś z numerów podanych na ich stronie: 604 288 122 lub 600 633 155.
Pozdrawiam,
Tomek

dziama
Gaduła
Posty: 161
Rejestracja: sob lut 26, 2011 5:36 pm
Lokalizacja:
Płeć:

Re: galaxias

#52

Post autor: dziama »

Dzięki zadzwonię przed wizytą. Szkoda, że już się wystawiają na allegro :neutral: w domciu na spokojnie można było się zapoznać z ofertą :|
Awatar użytkownika

tompoz
Zapaleniec
Posty: 257
Rejestracja: sob kwie 02, 2011 11:21 pm
Lokalizacja: Warszawa Mokotów
Płeć:

Re: galaxias

#53

Post autor: tompoz »

Oj tam, oj tam - masz trzy kroki do sklepu i narzekasz. Moim zdaniem widok ławicy erythromicronów w tym sklepie wynagradza wszelkie trudy dotarcia do niego. :wink:
Pozdrawiam,
Tomek

dziama
Gaduła
Posty: 161
Rejestracja: sob lut 26, 2011 5:36 pm
Lokalizacja:
Płeć:

Re: galaxias

#54

Post autor: dziama »

tompoz pisze:Oj tam, oj tam - masz trzy kroki do sklepu i narzekasz
Oj tam, oj tam przyzwyczaili mnie do luksusów :mrgreen: zresztą, lubię ten sklep więc czasem lubię zerknąć co tam w temacie słychać ;) a jak zobaczyłam na allegro "brak wystawionych ofert" czarno mi się przed oczami zrobiło z obawy, że likwidacja albo inne cuś... :razz:
tompoz pisze:Moim zdaniem widok ławicy erythromicronów w tym sklepie wynagradza wszelkie trudy dotarcia do niego.
Bezsprzeczny argument :evil:
Ostatnio zmieniony wt maja 10, 2011 10:53 pm przez dziama, łącznie zmieniany 1 raz.

Novlad
Gość
Posty: 1
Rejestracja: czw lis 11, 2010 12:57 pm
Lokalizacja:
Płeć:

Re: galaxias

#55

Post autor: Novlad »

Czy ten sklep jeszcze istnieje? Ostatnio jak tam byłem to sprawiał wrażenie jak by się przygotowywali do likwidacji.

momores
Gość
Posty: 6
Rejestracja: czw lis 05, 2009 9:27 pm
Lokalizacja:
Płeć:

Re: galaxias

#56

Post autor: momores »

Sklep działa i ma się dobrze sądząc z wyboru roślin i rybek

dano
Uczestnik
Posty: 26
Rejestracja: pn mar 01, 2010 6:19 pm
Lokalizacja:
Płeć:

Re: galaxias

#57

Post autor: dano »

Był ktoś ostatnio???Dostane jakies skalarki ładne???
Awatar użytkownika

mimag
Fanatyk
Posty: 1165
Rejestracja: pt wrz 17, 2010 7:51 pm
Lokalizacja: Białołęka Warszawa
Na imię mam: Michał
Płeć:

Re: galaxias

#58

Post autor: mimag »

bylem kilka dni temu ..... chyba w czwartek ale skalary nie rzuciły mi sie w oczy choc specjalnie za nimi nie patrzylem.
100x40x50 JUWEL RIO 180

marcysiowa
Gość
Posty: 1
Rejestracja: ndz lut 12, 2012 1:29 am
Lokalizacja:

Re: galaxias

#59

Post autor: marcysiowa »

Witam,
Zakładamy właśnie swój pierwszy baniak i trafiliśmy właśnie do Galaxias.
Trzeba przyznać że wygląd zewnętrzny sklepu może nie powala ale właściciel jest naprawdę w porządku-cierpliwości ma bardzo wiele,odpowiadał na stertę naszych pytań, marudziliśmy zastanawialiśmy się godzinami a właściciel ze stoickim spokojem odpowiadał i podpowiadał.
Dzisiaj odwiedziliśmy sklep drugi raz,kupiliśmy śliczne rośliny , oczywiście żadna nie była w koszyczku-tak jak to bywa np.w KAKADU(tam to jest dopiero przemiał, wszystko na sztukę i byleby "opchnąć")
Wybór ryb jest naprawdę spory i są dwa ładne spore sklary.
Jestem totalnym laikiem ale naprawdę polubiłam tam jeździć i moim zdaniem ceny naprawdę są dobre,nam udało się kupić sporo roślin za niewielkie pieniądze.
Śmiało można odwiedzać sklep,zresztą od wotrku przybędzie trochę roślin:)

robinho00
Gaduła
Posty: 135
Rejestracja: śr paź 19, 2011 5:21 pm
Lokalizacja: Warszawa - Ursynów
Na imię mam: Eryk
Płeć:

Galaxias

#60

Post autor: robinho00 »

Byłem dzisiaj, i wyszedłem z fajnym korzonkiem:) Zawodowa obsługa, przy okazji dowiedziałem się ciekawych rzeczy. Polecam w 100% ;)
Pozdrawiam Eryk

Denis
Gość
Posty: 2
Rejestracja: czw gru 13, 2012 8:35 pm
Lokalizacja:

Galaxias

#61

Post autor: Denis »

Dawno nikt nie aktualizował, a sklep trzyma się świetnie!!! Warto wpaśc do tego sklepu jeżeli szukacie roślin do akwarium, a nie emersyjnych trawek. Każdą rośline jaką tam kupiłem hoduje już dłuższy czas. Duża oferta rybek, szczególnie popularnych gupików, które ten sklep posiada w niespotykanych odmianach. Oczywiście znajdziecie tu inne rybki, a jak ich nie ma właściciel bez problemu zamówi. Coraz cześciej spotykam w sklepie krewetasy.


Warto wspomniec o obsłudze- profesjonalizm, ładnych pare lat w akwarium:), poczucie humoru bez zbędnego wciskania czegos, no i nie zarabia na początkujących, służy pomocą i radą.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sklepy zoologiczne w Warszawie i okolicach”