W jakich sklepach kupować?

Opinie o sklepach stacjonarnych. Każdy sklep w osobnym wątku.
ODPOWIEDZ

Autor
jerrymagu

Re: W jakich sklepach kupować?

#1

Post autor: jerrymagu »

rafkasopel pisze:A Ja chodzę non-top bo mam najbliżej i nie miałem większych problemów !!!

Fakt czasami czas oczekiwania się wydłuża na umówione rzeczy / rośliny / ryby.
Ale nie jestem zwolennikiem FABRYK-MARKETOWYCH !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Gość prowadzi sklep sam ( czasami zastępuje go młody chłopak ) ale są prawdziwymi akwarystami !

Jak sprowadzili mi ryby któregoś razu to mi ich nie sprzedali (a już się nie mogłem doczekać wiecie jak to jest)

PROSZĘ PANA POTRZEBUJE PARU DNI NA OBSERWACJĘ / KWARANTANNĘ BO NIE WYGLĄDAJĄ ZA CIEKAWIE .

Wszystko skończyło się GIT ryby mam do dziś i zapłaciłem drożej niż w FABRYCE !

A tzw. MARKETOWCY mają Cię w dziurze odbytowej dla nich ważna jest moneta !!!

Kupiłem kiedyś parkę w jednym z wyżej wymienionych sklepów samica miała początki ospy samiec skulony w szoku na maxa.
Pan powiedział że to pewnie po transporcie (LOTNICZYM !!!) widocznie była słaba i inne ją tłukły !!!
A KIEDY PRZYLECIAŁY ???
WCZORAJ PO POŁUDNIU.
F A N T A S T Y C Z N I E !!!!!!!!!
Ryby z Ameryki Południowej po 2/3 dniach w box-ie na drugi dzień do sprzedaży !!!!!!!!
Po dłuższej debacie kupiłem za pół ceny wyleczyłem żyją już miały dwa potomstwa.
TYLKO CZY JA TO POWINIENEM ROBIĆ !!!! ?????????

Następny przypadek al.Jerozolimskie MARKET.
POPROSZĘ PSTRĄŻENICE MARMURKOWĄ.
ALEŻ PROSZĘ BARDZO, ILE ?????
8 SZT.
A CO PAN ROBI ?????
ŁAPIE 8 szt.
HAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHA !!!!!!! :evil:
POWIEDZIAŁ GOŚĆ ŁAPIĄC RODOSTOMUSY. ( bo tak było na szybie napisane:PSTRĄŻENICA MARMUKOWA.
Jak już się dogadaliśmy Pan powiedział że musi na studia zarobić i nie ma o akwa pojęcia a GŁÓWNY AKWARYSTA jest na chorobowym i kazali mu na sali działać.

Nic nie poradzisz gościu może metkował towar zazwyczaj albo co a tu pracodawca każe inaczej i powie NIE jak chce się uczyć... ???

PODSUMOWYWUJĄC:
Obcykałem wszystkie sklepy w warszawie i wolę w swoim po sąsiedzku kupować i nie dla tego że po sąsiedzku tylko dla tego że solidnie i drożej .
KURNA wielki sklep w ofercie ma KULE ????????????
TO POWINNO BYĆ KARANE !!!!
SAMI NIECH SE W SZAFIE MIESZKAJĄ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

BO JAK SATRE PRZYSŁOWIE BRZMI:

T A N I O Z N A C Z Y D R O G O !!!

POZDRAWIAM.
Rafał.
no niestety ale to czysta prawda. Popieram to o czym pisał Rafkasopel
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sklepy zoologiczne w Warszawie i okolicach”