Sklep Wodnik

Opinie o sklepach stacjonarnych. Każdy sklep w osobnym wątku.
ODPOWIEDZ

Autor
Jola75
Maniak
Posty: 777
Rejestracja: śr kwie 07, 2010 8:02 pm
Lokalizacja:
Płeć:

Sklep Wodnik

#1

Post autor: Jola75 »

Chciałabym polecić sklepik na trasie do Józefowa przy ul. Patryjotów zahaczyłam tam przypadkowo przejazdem, nawet nie wiedziałam że takowy sklep istnieje, i jestem po-prostu zauroczona, nie będę się rozpisywać na temat samego sklepu, ponieważ do niczego się przyczepić nie można, akwaria czyściutkie wręcz inne patrząc na to co jest w sklepach, rybki zdrowe, ceny normalne a Pan który sprzedaje rewelacyjny, dla samej rozmowy z nim warto tam zajechać. Powiem tylko że jest to jedyny sklep z którego dowiozłam otoski żywe, a przejechałam jakieś 20 km z przystankami na małe zakupy więc trochu się zeszło. Kupując swoje pierwsze otoski w kakadu 10 minut drogi ode nie niestety w samochodzie pływały już do góry brzuchem, podobnie na arkuszowej. Tam Pan bez ogródek powiedział że daje mi gwarancje na to że dojadą żywe. Zresztą wszystkie rybki które miał a miał tego sporo wyglądały na na rawde na zdrowe. Także polecam jeśli komuś po drodze. Dodam tylko że jest to jedyny sklep gdzie poza workiem Pan zawinął ryby w gazetę, żeby się tak nie stresowały, także podejście do zwierząt i klienta na 6 :D

mlody_oska
Uzależniony
Posty: 522
Rejestracja: pt paź 30, 2009 12:23 am
Lokalizacja:
Płeć:

Re: Sklep Wodnik

#2

Post autor: mlody_oska »

Jola75 przeczytaj ten wątek ;)
A na marginesie, podzielam Twoje zauroczenie tym sklepem. :) Największym jego atutem jest to, że mam do niego najbliżej :mrgreen: Rybki kupuję tylko tam. Sprzęt jednak polecam kupować gdzie indziej (taniej).

Autor
Jola75
Maniak
Posty: 777
Rejestracja: śr kwie 07, 2010 8:02 pm
Lokalizacja:
Płeć:

Re: Sklep Wodnik

#3

Post autor: Jola75 »

A już widzę :D hehe a szukałam w tematach adresów i tamten mi nie pasował :D mam nadzieję że mnie nie pogonicie za dubel :D hehhe tak czy siak człowiek rewelacyjny :D ryby zdrowe co do sprzetu tak jak piszesz :D
Pozdrawiam!!!
Awatar użytkownika

zuku23
Bywalec
Posty: 81
Rejestracja: pn kwie 26, 2010 7:35 am
Lokalizacja:
Płeć:

Re: Sklep Wodnik

#4

Post autor: zuku23 »

Ja mieszkam 2 kilometry od tego sklepu. faktycznie sklep jest bajka. dzis bylem tam chcialem kupic tam rybki pan mi powiedzial ze dzis je dostal i niech poplywaja ze dwa dni u niego bo nie chce sprzedac jakis co sie okarza chore zeby zaraz padly
Nadzieja matka głupich,umiera jako ostatnia.
Awatar użytkownika

Piekarenka
Uczestnik
Posty: 34
Rejestracja: śr sie 31, 2011 3:37 pm
Lokalizacja:
Płeć:

Re: Sklep Wodnik

#5

Post autor: Piekarenka »

sklep REWELACJA! nigdzie indziej już nie jeżdżę :))

okular1976
Gość
Posty: 1
Rejestracja: czw lis 17, 2011 4:08 pm
Lokalizacja:
Płeć:

Re: Sklep Wodnik

#6

Post autor: okular1976 »

polecam ze względu na informacje z zakresu chemii wody
Ostatnio zmieniony ndz lis 27, 2011 11:07 am przez okular1976, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sklepy zoologiczne w Warszawie i okolicach”