CLARIAS SKLEP ZOOLOGICZNY

Opinie o sklepach stacjonarnych. Każdy sklep w osobnym wątku.

Glonislawa
Uczestnik
Posty: 34
Rejestracja: pt kwie 28, 2017 5:13 pm
Lokalizacja: Warszawa
Płeć:

CLARIAS SKLEP ZOOLOGICZNY

#211

Post autor: Glonislawa »

Ostatni post z poprzedniej strony:

Przeczytaj sobie swoje posty Leo i oceń czy nie są wszechwiedzące. Wszystko wiesz lepiej. Ty byś nie poszła, ja poszłam- przy okazji z klipsem bo robiłam inne zakupy.Kupuję prawie wyłącznie przez internet i nigdy nigdzie nie miałam problemów, nigdy nie miałam żadnych paragonów- większość sklepów ich nawet nie wysyła bo pozwala im na prawo. Kulturalnie próbowałam wcześniej, ale nic z tego nie wyszło. Niekompetencja, zła wola i parę jeszcze gorszych rzeczy - tak obsługuja w tym sklepie. Jeśli chcesz się przekonać jak wygląda profesjonalny sklep - kup sobie w zooplusie. Ja kupuję tam od 2007 r., żadnych problemów, a jeśli zdarzyła się jakaś reklamacja- przez tyle lat trafiła się jedna-kurier zabierał reklamowaną rzecz, za dwa dni kurier z wymienioną rzeczą lub do wyboru zwrot pieniędzy. Pełna informacja na każdym etapie, pozytywne nastawienie na klienta i na rozwiązanie problemu - nie takie dno jak tu.

Do Deina- bardzo przenikliwy z Pana człowiek i bardzo celne, w sedno uwagi, ja się tu rozmydlam na głupoty, a Pan to konkretnie.
Awatar użytkownika

Lea
Zapaleniec
Posty: 309
Rejestracja: śr lut 22, 2017 1:23 pm
Lokalizacja: Warszawa, Bródno
Na imię mam: Basia
Płeć:

CLARIAS SKLEP ZOOLOGICZNY

#212

Post autor: Lea »

A widzisz.... Zooplus ma super opinie, a ja jak zamówiłam karmę dla psów to czekałam na nią pronad tydzień.
I kontakt z nimi g dał, bo mają duża zamówień i sobie czekaj człowieku ;)
Więc wiesz.... różnie się może zdarzyć.
Tyle, że ja - jako wszechwiedząca - nie zrobiłam od razu wielkiej afery na necie ;)
Dobranoc wszystkim :)

Glonislawa
Uczestnik
Posty: 34
Rejestracja: pt kwie 28, 2017 5:13 pm
Lokalizacja: Warszawa
Płeć:

CLARIAS SKLEP ZOOLOGICZNY

#213

Post autor: Glonislawa »

Nigdy nie czekałam dłużej niż 3 dni ( w tygodniu) chyba ze kupowałam na weekend. Zooplus ma jeszcze jedną wielką zaletę- nie oszukuje klientów i przestrzega prawa. Czego o Clariasie nie można powiedzieć. A dlaczego miałabyś robić aferę? Ktoś Cię oszukał, złamał Twoje prawa? Mi zdarzało się czekać na przesyłki ze sklepów int. nawet dwa tygodnie, też nie robiłam nigdy żadnej afery. Spokojnej nocy.

12dot12
Zapaleniec
Posty: 271
Rejestracja: sob cze 04, 2016 12:51 am
Lokalizacja: W-wa
Płeć:

CLARIAS - ZŁE DOŚWIADCZENIA

#214

Post autor: 12dot12 »

Atak spamerski konkurencji. Albo roszczeniowość połączona z kiepskim zakotwiczeniem w realiach świata otaczającego...
Ziew.

Polecam Clariasa :) nigdy się jeszcze na nich nie zawiodłam, a mają chyba największy asortyment na miejscu w Wawie.
Prośba do webmastera-admina o usunięcie mojego konta z fawa.pl. Z góry dziękuję.

Gugasek
Zapaleniec
Posty: 272
Rejestracja: pn sie 24, 2015 9:40 pm
Lokalizacja: Karczew
Na imię mam: Sławek
Płeć:

CLARIAS SKLEP ZOOLOGICZNY

#215

Post autor: Gugasek »

Nie jestem po niczyjej stronie ale to bzdury co tu się wypisuje.
Jesli ma pani konto w sklepie internetowym ( aktywne w dniu reklamacji)i zrobiła przez nie zakupy to po każdych zakupach zostaje na koncie zapisana historia. Jest tam nr zamówienia, kwota jednostkowa zakupionego asortymentu, suma za wszystkie kupione artykuły. Oraz data zakupu, sposób dostawy itd.
Wystarczyło żeby personel sprawdził na pani koncie ostatnie zakupy i temat zamknięty w 1 minute.
Do tego nie jest pani potrzebny paragon, nr zamówienia.
Wystarczy obecność i wiedza że robiło się zakupy w tym sklepie.
Obsługa powinna po podaniu pani imienia i nazwiska odnaleźć konto w sklepie internetowym sprawdzić zrobione zakupy i jeśli zgłoszenie było dokonane w terminie ustawowym przyjąć przedmiot do reklamacji i rozpatrzyć ja w ustawowym terminie.
Długo się pisze ale w praktyce zajmuje to najwyżej 2 minuty.
Nie ma mowy o zwrocie pieniędzy lub wymianie towaru na nowy bez rozpatrzenia reklamacji przez producenta.
Jeśli uszkodzenie zostanie uznane i nienaprawialne wtedy wymiana towaru na nowy lub zwrot pieniędzy.
Zależnie od polityki sklepu.
Ostatnio zmieniony sob kwie 29, 2017 6:16 am przez Gugasek, łącznie zmieniany 3 razy.
Awatar użytkownika

sum
Arcymistrz
Posty: 4995
Rejestracja: ndz sty 11, 2009 12:31 am
Telefon: 510847789
Lokalizacja: Warszawa[gocław]
Na imię mam: Krzysztof
Płeć:

CLARIAS SKLEP ZOOLOGICZNY

#216

Post autor: sum »

Maruda marudę marudą pogania...
Nie jestem na garnuszku żadnego sklepu akwarystycznego itp.
Nie należę do żadnej loży,towarzystwa wzajemnej adoracji,sekty,kasty itp.
Jestem prostym miłośnikiem naszego hobby.

marcelku1
Gaduła
Posty: 166
Rejestracja: śr mar 12, 2014 3:01 pm
Lokalizacja: Warszawa Bemowo
Na imię mam: Marcin
Płeć:

CLARIAS SKLEP ZOOLOGICZNY

#217

Post autor: marcelku1 »

Glonislawa pisze: Jeśli chcesz się przekonać jak wygląda profesjonalny sklep - kup sobie w zooplusie.
Zastanawia mnie dlaczego agitujesz akurat na tym forum tak zaciekle. Spróbuj na forum dla psiarzy lub kociarzy, dla nich zooplus ma większą ofertę. Wczoraj ze względu na szum jaki się zrobił zajrzałem na stronę zooplusa i co zobaczyłem - nic. Co niby miałbym tam kupować? Asortyment akwarystyczny kompletne dno, już nie mówię o Clariasie czy Iquitosie ,ale pewnie też w ApZoo i innych małych sklepach warszawskich mają większy. :roll:
Szkiełko 120x50x50 = 300l;

17 x rasbora hengeli;
20 x barbus pentazona;
3 x Crossocheilus oblongus;
??? x neocaridina heteropoda RC;
Awatar użytkownika

Romgiel
Gaduła
Posty: 196
Rejestracja: czw sty 26, 2017 4:11 pm
Lokalizacja: Warszawa, Ochota
Na imię mam: Roman
Płeć:

CLARIAS SKLEP ZOOLOGICZNY

#218

Post autor: Romgiel »

Ok i ja dorzucę swoje dwa grosze:

1. Pani ma rację, co do braku obowiązku posiadania paragonu (wybaczcie ale zboczenie zawodowe wymaga napisania tego);

2. Pani nie ma racji co do sklepu, bo mają naprawdę świetny wybór towarów i do tej pory się nie zawiodłem ani razu;

3. Rudy pisząc o Polakach przesadziłeś

4. Tak jak i Pani, która próbuje robić aferę o klips za 16 zł.

5. Z drugiej strony zgadzam się z Dein, że powinni odpuścić.

6. Najważniejsze- Clarias na prawdo warto odwiedzać a Rudy jest serdecznym człowiekiem zawsze gotowym pomóc.

Glonislawa
Uczestnik
Posty: 34
Rejestracja: pt kwie 28, 2017 5:13 pm
Lokalizacja: Warszawa
Płeć:

CLARIAS SKLEP ZOOLOGICZNY

#219

Post autor: Glonislawa »

do marcelku- wspomnienie sklepu, w którym dobrze obsługują w jednym czy dwóch postach - to według Ciebie "wściekła agitacja" ? Sorry, ale idź się leczyć.

do romgiel - czytaj ze zrozumieniem, 1. nigdy nie napisałam , że mają tam słabą ofertę - wręcz przeciwnie- uważam,że maja bardzo bogaty wybór jedzenia dla rybek 2. nie robię afery o klipsa, ale o to jak się zachowują i o to, że łamią prawo konsumenckie 3. Cały ten Rudy może jest serdecznym człowiekiem -dla znajomych klientów, na pewno nie dla byłych, więc tez się zastanów. Serdeczni ludzi się tak nie zachowują jak ten Pan. Dla mnie osiągnął dno.
do gugaska- oczywiście, że tak powinno być, zakupy internetowe są zapisane na koncie, problem jest taki , że była cudowna "awaria" i strata danych. Nigdy , w żadnym sklepie internetowym mi się to nie zdarzyło.
Poza tym uważam, że wszystko można wyjaśnić jeśli ze strony sklepu jest dobra wola, uczciwe podejście i przede wszystkim poszanowanie prawa konsumenckiego. Tego wszystkiego nie było w sklepie Clarias dlatego uważam, że jest to najgorszy sklep internetowy -sama oferta nie wystarczy ,żeby uznać sklep za dobry, obsługa i uczciwość są równie ważne.

Glonislawa
Uczestnik
Posty: 34
Rejestracja: pt kwie 28, 2017 5:13 pm
Lokalizacja: Warszawa
Płeć:

CLARIAS - ZŁE DOŚWIADCZENIA

#220

Post autor: Glonislawa »

DO 12dot12 .Jeśli łamanie prawa konsumenckiego to ziew to sobie ziewaj dalej, może sobie wyziewasz, że ktoś też Cię oszuka. Bardzo błyskotliwe przemyślenia. Poczytaj przepisy, a potem się wymądrzaj.

DanielP
Moderator
Posty: 1925
Rejestracja: wt kwie 25, 2017 9:52 am
Lokalizacja: Jazgarzew
Na imię mam: Daniel
Płeć:

CLARIAS - ZŁE DOŚWIADCZENIA

#221

Post autor: DanielP »

Nigdy nie byłem w tym sklepie ale muszę sprawdzić jak tam jest:-)Czytając ten wątek jestem bardzo zniesmaczony tą sytuacja. Dziwi mnie to,że dorośli ludzie nie potrafią się dogadać i spokojnie rozwiązać problemu.Pani która ma żal do sklepu wyraziła swoją opinię i ma do tego prawo. Czy żel ten jest uzasadniony czy nie tego oprócz kupującego i sprzedawcy nikt nie wie. Każdy sklep dbający o swoją markę powinien takie sytuacje łagodzić i rozwiązywać. Moim zdaniem wszystkie inne komentarze użytkowników niepotrzebnie nakręcają całą sytuację i są zbędne...
Awatar użytkownika

Romgiel
Gaduła
Posty: 196
Rejestracja: czw sty 26, 2017 4:11 pm
Lokalizacja: Warszawa, Ochota
Na imię mam: Roman
Płeć:

CLARIAS SKLEP ZOOLOGICZNY

#222

Post autor: Romgiel »

Ok to na Ty. Nie napisałaś, że sprzedają wirtualne towary?
Chyba prawa konsumenta mogą łamać a jeśli już to prawo cywilne ;). Co do Rudego to był miły nawet jsk nie wiedział, że jestem z forum.

marcelku1
Gaduła
Posty: 166
Rejestracja: śr mar 12, 2014 3:01 pm
Lokalizacja: Warszawa Bemowo
Na imię mam: Marcin
Płeć:

CLARIAS SKLEP ZOOLOGICZNY

#223

Post autor: marcelku1 »

Glonislawa pisze: do marcelku- wspomnienie sklepu, w którym dobrze obsługują w jednym czy dwóch postach - to według Ciebie "wściekła agitacja" ? Sorry, ale idź się leczyć.
Wiesz, już byłem - niestety lekarz nic nie pomógł nadal będe tam kupował. Natomiast takie zacietrzewienie jakie prezentujesz i ciągłe wspominanie niemieckiego sklepu uważam za agitację :-?
Szkiełko 120x50x50 = 300l;

17 x rasbora hengeli;
20 x barbus pentazona;
3 x Crossocheilus oblongus;
??? x neocaridina heteropoda RC;
Awatar użytkownika

marcinzabki29
Cesarz
Posty: 10975
Rejestracja: pn kwie 13, 2015 9:15 pm
Lokalizacja: Ząbki
Na imię mam: Marcin
Płeć:

CLARIAS SKLEP ZOOLOGICZNY

#224

Post autor: marcinzabki29 »

Glonisława - przecież możesz wydrukować w domu ze swojego konta które masz w Clariasie Swoje zamówienie. Przedstawisz je w sklepie i na pewno uznają Ci reklamację. Wspominałaś też o transporterze, czy też rączce do niego - wymienili Ci?
Ostatnio zmieniony sob kwie 29, 2017 10:09 am przez marcinzabki29, łącznie zmieniany 1 raz.
Pozdrawiam Marcin
Awatar użytkownika

marcinzabki29
Cesarz
Posty: 10975
Rejestracja: pn kwie 13, 2015 9:15 pm
Lokalizacja: Ząbki
Na imię mam: Marcin
Płeć:

CLARIAS - ZŁE DOŚWIADCZENIA

#225

Post autor: marcinzabki29 »

DanielP pisze: Czy żel ten jest uzasadniony czy nie tego oprócz kupującego i sprzedawcy nikt nie wie
Gdybym przy tym nie był, to bym się nie wypowiadał, a dodatkowo nie byłem sam. Widziałem i słyszałem jak to było.

Ale masz rację, zrobiło się niepotrzebne zamieszanie - nakręciły sytuację.
Pozdrawiam Marcin

Dein

CLARIAS SKLEP ZOOLOGICZNY

#226

Post autor: Dein »

Glonisławo, jeśli można mi coś poradzić - ktoś musi skończyć pierwszy. Nie będzie to "tłum", który widzi agitację w odosobnionej negatywnej opinii, ale nie widzi agitacji w grupowym i nakręconym na maksa podważaniu tej jednej opinii, bo sklep jest przecież dobry.
Nie masz szans, a moderatora, który wkroczy bezstronnie i wyraźnie napisze, że każdy ma prawo do swojej opinii, nawet różnej od opinii większości, akurat nie ma, bo pojechał na rower. Pozostały mod nie daje rady nawet w porę połączyć/ pozamykać wątków, żeby nie było bałaganu.

Zatem wszystko będzie na Ciebie, zostałaś Tajnym Agentem Konkurencji i Twoich racji nikt już nie widzi, chociaż podkręcających atmosferę i agitujących jest bez liku.

Kto miał przyjąć do wiadomości, że sklep nie jest bez skazy i w dziedzinie obsługi klienta bywają uchybienia, przyjął. Naprawdę.
Z każdym kolejnym postem, w którym tłumaczysz ludziom, że nie jesteś wielbłądem, nie chodziło o wielkie pieniądze, niewątpliwe bogactwo asortymentu czy inne przymioty Clariasa, za które klienci daliby się pokroić i kładą się Rejtanem na forum, przesłanie się zamydla. Ludzie czytają początek, czasem koniec dyskusji, tracą po trzech wpisach kontekst (np. nie rozumieją jak można porównywać dwa sklepy z różnym asortymentem i nie wpadną na to, że może to porównanie nie pod względem asortymentu), co napisałaś, a co ktoś dopisał od siebie, a potem ktoś inny podchwycił. Ta dyskusja jednocześnie toczy się w 3 miejscach, więc jest kłopot z chronologią.

Nie liczę na to, że moderator powie, że już dosyć. Od siebie proszę, żeby już było dosyć, bo mi forum brzydnie w takiej bezrefleksyjnej postaci.
Awatar użytkownika

marcinzabki29
Cesarz
Posty: 10975
Rejestracja: pn kwie 13, 2015 9:15 pm
Lokalizacja: Ząbki
Na imię mam: Marcin
Płeć:

CLARIAS SKLEP ZOOLOGICZNY

#227

Post autor: marcinzabki29 »

Połączyłem dwa wątki - Marcin
Pozdrawiam Marcin
Awatar użytkownika

rudy1986
Guru
Posty: 2966
Rejestracja: śr kwie 06, 2011 9:57 pm
Telefon: 531694684
Lokalizacja: Goclaw/Legionowo
Na imię mam: Lukasz
Płeć:

CLARIAS SKLEP ZOOLOGICZNY

#228

Post autor: rudy1986 »

Osobe ktora reklamowala u mnie skimmer ODYSSEA prozze o kontakt na pw:)

W tym miesiacu przyjade regaly akwarystyczne:) bedzie tez dostepna osmoza

telefonotapatalkniete
Awatar użytkownika

saintpaulia
Arcymistrz
Posty: 4346
Rejestracja: ndz cze 07, 2009 6:12 pm
Lokalizacja: Warszawa -Bielany
Na imię mam: Ilona
Płeć:

CLARIAS SKLEP ZOOLOGICZNY

#229

Post autor: saintpaulia »

rudy1986 - mam awarię skrzynki mail'owej, czy byłbyś w stanie mi podać koszt zrobienia zbiornika 60x40x40 bezbarwny silikon, szkło float? :pada:
Awatar użytkownika

rudy1986
Guru
Posty: 2966
Rejestracja: śr kwie 06, 2011 9:57 pm
Telefon: 531694684
Lokalizacja: Goclaw/Legionowo
Na imię mam: Lukasz
Płeć:

CLARIAS SKLEP ZOOLOGICZNY

#230

Post autor: rudy1986 »

saintpaulia pisze:rudy1986 - mam awarię skrzynki mail'owej, czy byłbyś w stanie mi podać koszt zrobienia zbiornika 60x40x40 bezbarwny silikon, szkło float? :pada:
Chyba mam na stanie taka, ale chory jestem i jutro ide chyba na L4 wiec trzeba dzwonic na sklep

telefonotapatalkniete
Awatar użytkownika

saintpaulia
Arcymistrz
Posty: 4346
Rejestracja: ndz cze 07, 2009 6:12 pm
Lokalizacja: Warszawa -Bielany
Na imię mam: Ilona
Płeć:

CLARIAS SKLEP ZOOLOGICZNY

#231

Post autor: saintpaulia »

Dzięki, to nic pilnego, bo chwilowo jestem niewypłacalna. Zdrowia życzę.
Awatar użytkownika

rudy1986
Guru
Posty: 2966
Rejestracja: śr kwie 06, 2011 9:57 pm
Telefon: 531694684
Lokalizacja: Goclaw/Legionowo
Na imię mam: Lukasz
Płeć:

CLARIAS SKLEP ZOOLOGICZNY

#232

Post autor: rudy1986 »

Zgadnijcie co to bedzie:)ObrazekObrazek

telefonotapatalkniete
Awatar użytkownika

Tygrys
Guru
Posty: 2422
Rejestracja: pn kwie 06, 2015 3:12 pm
Lokalizacja: malopolska
Płeć:

CLARIAS SKLEP ZOOLOGICZNY

#233

Post autor: Tygrys »

Clariasie będą sprzedawać rybki i roślinki akwariowe :hihi:
zawieszony profil
Awatar użytkownika

fajerka
Fanatyk
Posty: 1770
Rejestracja: wt gru 01, 2009 9:52 pm
Lokalizacja: Warszawa Rembertów
Na imię mam: Asia
Płeć:

CLARIAS SKLEP ZOOLOGICZNY

#234

Post autor: fajerka »

Ooo fajnie :-) od kiedy?
Come back :oklaski:
Awatar użytkownika

rudy1986
Guru
Posty: 2966
Rejestracja: śr kwie 06, 2011 9:57 pm
Telefon: 531694684
Lokalizacja: Goclaw/Legionowo
Na imię mam: Lukasz
Płeć:

CLARIAS SKLEP ZOOLOGICZNY

#235

Post autor: rudy1986 »

Koniec sierpnia. Oferta bedzie aktualizowana i bardzo mozliwe ze zostanie rozbudowana o dodatkowe regaly

telefonotapatalkniete
Awatar użytkownika

fajerka
Fanatyk
Posty: 1770
Rejestracja: wt gru 01, 2009 9:52 pm
Lokalizacja: Warszawa Rembertów
Na imię mam: Asia
Płeć:

CLARIAS SKLEP ZOOLOGICZNY

#236

Post autor: fajerka »

B.dobra wiadomosc :-)
Come back :oklaski:
Awatar użytkownika

Marka
Zapaleniec
Posty: 497
Rejestracja: sob maja 28, 2016 2:31 pm
Lokalizacja: Piaseczno
Na imię mam: Marzena
Płeć:

CLARIAS SKLEP ZOOLOGICZNY

#237

Post autor: Marka »

Super
Awatar użytkownika

Tygrys
Guru
Posty: 2422
Rejestracja: pn kwie 06, 2015 3:12 pm
Lokalizacja: malopolska
Płeć:

CLARIAS SKLEP ZOOLOGICZNY

#238

Post autor: Tygrys »

Super ja zgadlem :viva: przyznaj rudy kot :D
zawieszony profil
Awatar użytkownika

rudy1986
Guru
Posty: 2966
Rejestracja: śr kwie 06, 2011 9:57 pm
Telefon: 531694684
Lokalizacja: Goclaw/Legionowo
Na imię mam: Lukasz
Płeć:

CLARIAS SKLEP ZOOLOGICZNY

#239

Post autor: rudy1986 »

TYGRYS pisze:Super ja zgadlem :viva: przyznaj rudy kot :D
Polowicznie bo rosliny juz sa

telefonotapatalkniete
Awatar użytkownika

Miro
Arcymistrz
Posty: 4938
Rejestracja: ndz sty 13, 2013 8:29 pm
Lokalizacja: Centrum
Płeć:

CLARIAS SKLEP ZOOLOGICZNY

#240

Post autor: Miro »

TYGRYS pisze: Super ja zgadlem
Tygrys to bystrzacha :razz:

Psyho

CLARIAS SKLEP ZOOLOGICZNY

#241

Post autor: Psyho »

miro pisze: Tygrys to bystrzacha
Nigdy , nawet przez chwilę w to nie wątpiłem. W końcu Tygrys to nie byle wyleniały kocur.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sklepy zoologiczne w Warszawie i okolicach”