sklepy w Pruszkowie

Opinie o sklepach stacjonarnych. Każdy sklep w osobnym wątku.

krasnal
Guru
Posty: 2602
Rejestracja: czw sty 08, 2009 4:30 pm
Telefon: 537543206
Lokalizacja: Urlychów
Płeć:

Sklepy w Pruszkowie

#31

Post autor: krasnal »

Ostatni post z poprzedniej strony:

PALETUSIA pisze: same szczątki zjedzonych neonów
Skalary połykają całe rybki

Indala
Gość
Posty: 2
Rejestracja: czw wrz 15, 2011 11:12 pm
Lokalizacja:
Płeć:

Re: sklepy w Pruszkowie

#32

Post autor: Indala »

Mam akwarium 240 l rośline troche
Spodobały mi się fajne skalary dużę i sprzedała mi
Zaproponowała mi stado neonów ze ładnie będzie wyglądać więc kupiłem 30szt :)
:mrgreen: Please!

Pani nie powinna proponować neonów do skalarów! Wiadomo, że neony to agresywne słonowodne ryby dorastające do trzech metrów długości, które takie biedne skalarki łykają w całości. Dziwię, że stało się odwrotnie :shock: Pani za miotłę niech się weźmie, a nie mądrzy się w temacie rybek :mrgreen:

PS. :D Za namową kilku osób z Waszego grona, postanowiłam się zapisać na forum. Rzucam chomiki, biorę się za akwarystykę :viva:
Pseudomugil paskai!
Girardinus metallicus!

Twojezoo
Gość
Posty: 2
Rejestracja: wt mar 10, 2015 11:52 am
Lokalizacja: Pruszków
Na imię mam: Twoje Zoo

Sklepy w Pruszkowie

#33

Post autor: Twojezoo »

Zaproponowała mi stado neonów ze ładnie będzie wyglądać więc kupiłem 30szt :)
Witam państwa
Zwykłem nie zabierać głosu w takich sprawach, ale ponieważ w tym przypadku mamy do czynienia z ewidentną próba oczernienia i mówieniem nieprawdy niestety muszę.
Z pracującą ze mną koleżanką nie porozmawiacie może o geograficznych formach Aphyosemion Gardneri, ale większość występujących powszechnie w handlu gatunków i zasady łączenia ich zna bardzo dobrze.
O tym że haterski wpis "Paletusi" jest kłamstwem, świadczy choćby to, że od kilku miesięcy nie mieliśmy na stanie dużych skalarów (co osoby często nas odwiedzające na pewno zauważyły) i to iż ostatnia jednoczesna sprzedaż 30 neonów (innesa) miała miejsce na początku 2014 roku (sprawdzone w raportach sprzedażowych)( pozostałych gatunków Paracheirodon jeszcze dawniej), a w poście jest mowa, że zakupy te były robione niedawno.
I jeszcze jedno zdanie do "Paletusi": jest taka fajna książeczka "Ortografia dla każdego" proponowałbym pierwej ją przestudiować, dopiero potem zabierać się za haterstwo, bo nawet coś takiego można robić z większą klasą i mniej prymitywnie.

rudykot
Maniak
Posty: 703
Rejestracja: sob gru 27, 2014 11:00 pm
Lokalizacja: Piaseczno
Na imię mam: Klaudia
Płeć:

Sklepy w Pruszkowie

#34

Post autor: rudykot »

Grubo XD

PALETUSIA
Gość
Posty: 7
Rejestracja: ndz mar 08, 2015 10:11 am
Lokalizacja: piastów
Na imię mam: Marek
Płeć:

Re: Sklepy w Pruszkowie

#35

Post autor: PALETUSIA »

Twojezoo pisze:
Zaproponowała mi stado neonów ze ładnie będzie wyglądać więc kupiłem 30szt :)
Witam państwa
Zwykłem nie zabierać głosu w takich sprawach, ale ponieważ w tym przypadku mamy do czynienia z ewidentną próba oczernienia i mówieniem nieprawdy niestety muszę.
Z pracującą ze mną koleżanką nie porozmawiacie może o geograficznych formach Aphyosemion Gardneri, ale większość występujących powszechnie w handlu gatunków i zasady łączenia ich zna bardzo dobrze.
O tym że haterski wpis "Paletusi" jest kłamstwem, świadczy choćby to, że od kilku miesięcy nie mieliśmy na stanie dużych skalarów (co osoby często nas odwiedzające na pewno zauważyły) i to iż ostatnia jednoczesna sprzedaż 30 neonów (innesa) miała miejsce na początku 2014 roku (sprawdzone w raportach sprzedażowych)( pozostałych gatunków Paracheirodon jeszcze dawniej), a w poście jest mowa, że zakupy te były robione niedawno.
I jeszcze jedno zdanie do "Paletusi": jest taka fajna książeczka "Ortografia dla każdego" proponowałbym pierwej ją przestudiować, dopiero potem zabierać się za haterstwo, bo nawet coś takiego można robić z większą klasą i mniej prymitywnie.
Witam!

Tylko winny się Tłumaczy ..!!
Gówno to mnie to obchodzi czy była składnia zdaniowa czy nie :razz:
Każdy zrozumiał o co chodzi .

-- Wt mar 10, 2015 7:27 pm --

Koledzy jakie polecicie Ryby do takiego Akwarium ?? :pada:

-- Wt mar 10, 2015 7:34 pm --

Akwaryści ..
Podobno w tym sklepie jest akwarystyka był ktoś ///
Rapa" S.C. Sklep Wędkarski
al. Wojska Polskiego 60
05-800 Pruszków
woj. mazowieckie

Twojezoo
Gość
Posty: 2
Rejestracja: wt mar 10, 2015 11:52 am
Lokalizacja: Pruszków
Na imię mam: Twoje Zoo

Re: sklepy w Pruszkowie

#36

Post autor: Twojezoo »

Jeśli chodzi o jakże trudny do zbicia argument o "winnym co się tłumaczy"...
Ostatnio użyłem go 30 kilka lat temu - w młodszej grupie przedszkolnej.
Ostatnio zmieniony czw mar 12, 2015 10:40 am przez Twojezoo, łącznie zmieniany 1 raz.

PALETUSIA
Gość
Posty: 7
Rejestracja: ndz mar 08, 2015 10:11 am
Lokalizacja: piastów
Na imię mam: Marek
Płeć:

Re: sklepy w Pruszkowie

#37

Post autor: PALETUSIA »

Twojezoo pisze:No i wszystko jasne. Reklama nieudolnej konkurencji. Wstydzilibyście się panowie. Prymitywne to wszystko.
A jeśli chodzi o jakże trudny do zbicia argument o "winnym co się tłumaczy"...
Ostatnio użyłem go 30 kilka lat temu - w młodszej grupie przedszkolnej.

Co ty piszesz Człowieku :faint:
Nie pisze do Ciebie tylko do akwarystów .
O poradę odnośnie ryb ;]

-- Wt mar 10, 2015 8:14 pm --
Twojezoo pisze:No i wszystko jasne. Reklama nieudolnej konkurencji. Wstydzilibyście się panowie. Prymitywne to wszystko.
A jeśli chodzi o jakże trudny do zbicia argument o "winnym co się tłumaczy"...
Ostatnio użyłem go 30 kilka lat temu - w młodszej grupie przedszkolnej.

Co ty piszesz Człowieku :faint:
Nie pisze do Ciebie tylko do akwarystów .
O poradę odnośnie ryb ;]

TeeS
Gaduła
Posty: 102
Rejestracja: wt sty 06, 2015 2:04 pm
Lokalizacja: Warszawa
Na imię mam: Tomasz

Sklepy w Pruszkowie

#38

Post autor: TeeS »

PALETUSIA kpisz sobie z nas wszystkich czy o co chodzi...

PALETUSIA
Gość
Posty: 7
Rejestracja: ndz mar 08, 2015 10:11 am
Lokalizacja: piastów
Na imię mam: Marek
Płeć:

Sklepy w Pruszkowie

#39

Post autor: PALETUSIA »

Właśnie nie chciałem się zapytać jakie ryby mogę sobie wpuścić ;(
A jakiś koleś mnie się czepia

-- Wt mar 10, 2015 8:36 pm --

Piszcze prawdę .

-- Wt mar 10, 2015 8:36 pm --

Piszcze prawdę .

Psyho

Re: sklepy w Pruszkowie

#40

Post autor: Psyho »

PALETUSIA może przedstawisz paragon z tego sklepu jako dowód ,że faktycznie tam kupiłaś te ryby. Wtedy nie będzie wątpliwości. Bo jak na razie słowo przeciw słowu . Albo daj zdjęcie skalarów morderców. Na chwilę obecną faktycznie wygląda to jak mało inteligentna antyreklama .

PALETUSIA
Gość
Posty: 7
Rejestracja: ndz mar 08, 2015 10:11 am
Lokalizacja: piastów
Na imię mam: Marek
Płeć:

Sklepy w Pruszkowie

#41

Post autor: PALETUSIA »

A jak tu zdjęcie wstawić ?

Zbyszek
Zapaleniec
Posty: 440
Rejestracja: śr kwie 03, 2013 4:32 pm
Lokalizacja: Brwinów
Płeć:

Sklepy w Pruszkowie

#42

Post autor: Zbyszek »

Twojezoo pisze:

że od kilku miesięcy nie mieliśmy na stanie dużych skalarów (co osoby często nas odwiedzające na pewno zauważyły)
Bywam w tym sklepie raz w tygodniu (sobota) i faktycznie dużych skalarów nie widziałem już od bardzo dawna, a na skalary zawsze zwracam uwagę bo sam je hoduje :-D.
Co do sklepu to osobiście mam o nim dobrą opinię: jest dosyć duży wybór ryb, nie tylko te dla "Kowalskiego" ale często zdarza się nawet jakaś ciekawostka :), zbiorniki są zadbane, obsługa miła - przeważnie rozmawiam z jednym z Panów, który w mojej opinii zna się dobrze na akwarystyce. Co do Pani, która tam pracuje to zawsze słyszę jak rozmawia z klientami o myszach, szczurach, chomikach itp. gryzoniach - chyba one są jej główną miłością :viva:
Awatar użytkownika

probielany
Zapaleniec
Posty: 341
Rejestracja: pt wrz 21, 2012 8:23 am
Lokalizacja: Pruszków
Na imię mam: Emil
Płeć:

Sklepy w Pruszkowie

#43

Post autor: probielany »

Fakt, że ryb tam nie kupowałem, ale za to stoisko wędkarskie odwiedzam równie często co zbyszek. Obsługa zna sie na rzeczy, potrafi doradzić, można śmiało wymienić doświadczenia, a dla stałych klientów i rabat się znajdzie.
wypowiedź paletusi jak dla mnie to marna prowokacja. Sklep twojezoo będę polecał.
375 - BW
Więcej na razie nie będzie !

MartaS
Bywalec
Posty: 64
Rejestracja: wt gru 16, 2014 4:04 pm
Telefon: 504 758 272
Lokalizacja: Pruszków
Na imię mam: Marta
Płeć:

Sklepy w Pruszkowie

#44

Post autor: MartaS »

Zdecydowanie polecam sklep. Korzystam, jestem zadowolona z obsługi i jakości usług. Z panią pracującą tam studiowałam. Wie ona z całą pewnością co to skalar, a co to neon i czym połączenie tych dwóch grozi. Jestem stałą klientką i ostatnio nie było tam żadnych dużych skalarów.

PALETUSIA
Gość
Posty: 7
Rejestracja: ndz mar 08, 2015 10:11 am
Lokalizacja: piastów
Na imię mam: Marek
Płeć:

Sklepy w Pruszkowie

#45

Post autor: PALETUSIA »

U lala poszukują pracownika do Tego sklepu :viva: :viva: :viva: :viva: :viva: :viva: :viva: :viva: :viva: :viva: :viva: :viva: :viva: :what: :what: :what: :what: :what: :what: :what:
Ludziska składać swoje CV, HE,

Indala
Gość
Posty: 2
Rejestracja: czw wrz 15, 2011 11:12 pm
Lokalizacja:
Płeć:

Re: sklepy w Pruszkowie

#46

Post autor: Indala »

Tak, szukamy pracownika, ponieważ ja przeprowadzam się do innego miasta, gdzie dalej zamierzam polecać jadowite neonki do skalarów :viva:

A Ty Paletusiu, zastanów się dobrze, czy chcesz dalej grać w swoją grę, bo nie tylko ja wiem kim jesteś, ale i reszta zgromadzonego tu forum również. Z chęcią podam Twoje dane personalne i POWÓD dla którego zacząłeś się tu udzielać. Jesteś pewien, że tego chcesz?
Pseudomugil paskai!
Girardinus metallicus!
Awatar użytkownika

Lech-u
Admin
Posty: 21839
Rejestracja: ndz paź 30, 2011 10:22 pm
Lokalizacja: Warszawa-Piaseczno
Na imię mam: Lech-u
Płeć:

Sklepy w Pruszkowie

#47

Post autor: Lech-u »

PALETUSIA pisze:A jak tu zdjęcie wstawić ?
Paletusia, poczytaj tu: http://www.fawa.pl/viewtopic.php?f=10&t=20881" onclick="window.open(this.href);return false;

I nie używaj słów powszechnie uważanych za wulgarne.

Jeśli masz jakieś osobiste "ęsy pęsy" do tego sklepu, o którym tak chętnie piszesz, to może skieruj dyskusję na PW.
A tu staraj się pisać o konkretach i faktach. Na razie wygląda, że chcesz jeden ze sklepów oczernić w ramach jakiegoś odwetu. Nie to miejsce i nie ten czas.
Awatar użytkownika

Limak86
Zapaleniec
Posty: 490
Rejestracja: śr paź 30, 2013 7:37 am
Lokalizacja: Pruszków/Warszawa
Na imię mam: Kamil
Płeć:

Sklepy w Pruszkowie

#48

Post autor: Limak86 »

Byłem wczoraj w Twoje zoo na Helenowskiej i przyszły Badisy bengalskie (Dario dario), rybki często poszukiwane i rzadko spotykane.
Rybki w dobrej kondycji, nabyłem 2 parki więc polecam jak ktoś też ma smaka na ten rzadki gatunek :)
Kamil.
[650L] Labirynty Azji Południowej...
[160L] Szybciej płynące wody Azji...
[160L] Mała rafa...

grande_calvo
Bywalec
Posty: 57
Rejestracja: wt lis 29, 2016 4:22 pm
Lokalizacja: Pruszków

sklepy w Pruszkowie

#49

Post autor: grande_calvo »

Jest sklepik na Kraszewskiego ale za wczesnie na ocene.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sklepy zoologiczne w Warszawie i okolicach”