Zoo sklep Trójmiasto - bardzo polecam

Wpisuj tutaj linki i swoje komentarze o sprawdzonych internetowych sklepach akwarystycznych oraz o sklepach stacjonarnych spoza Warszawy.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika

Autor
Drottnar
Arcymistrz
Posty: 4189
Rejestracja: czw paź 23, 2008 9:11 pm
Lokalizacja: Saska Kępa
Płeć:

Zoo sklep Trójmiasto - bardzo polecam

#1

Post autor: Drottnar »

Http://zooskleptrojmiasto.pl/" onclick="window.open(this.href);return false;

Bardzo bym chciał polecić sklep z linku powyżej. Trafiłem na nich gdy szukałem podstawki pod akwarium w kolorze buk. Wszędzie czarna kosztowała, powiedzmy, 30 złych zaś inne kolory dwa razy więcej. U nich - cena była ta sama. A do tego przesyłka kurierska bezpłatnie!!!

Potem, gdy szukałem pokrywy alu, u nich znalazłem najtańszą ofertę. W informacjach było, że czas oczekiwania do 6 tygodni. Mimo to się zdecydowałem i dodatkowo zamówiłem belkę T8. Po dwóch tygodniach zadzwonili i zapytali czy chcę może dostać przesyłkę wcześniej, to puszczą prosto od producenta. I tak zrobili. Okazało się (o tym w innym temacie), że belka się nie mieści. Dałem znać, że jest problem, ale potrzebuję czasu do środy (pisałem w poniedziałek). Odpisali, że mogę dać znać do piątku i... jeśli zrezygnuję to oni wyślą kuriera po belkę. No i dałem znać wczoraj a dzisiaj kurier przyszedł i belkę odebrał.

Naprawdę, fajne ceny i świetna obsługa. Ja już sobie ich do ulubionych dodałem i jak będę czegoś szukał to będę od nich zaczynał.

GSA
Zapaleniec
Posty: 234
Rejestracja: ndz wrz 02, 2012 5:16 pm
Lokalizacja:
Płeć:

Zoo sklep Trójmiasto - bardzo polecam

#2

Post autor: GSA »

No ale asortyment na stronie to dosyć mały...
A i ceny np. świetlówek też bez rewelacji...
Awatar użytkownika

Autor
Drottnar
Arcymistrz
Posty: 4189
Rejestracja: czw paź 23, 2008 9:11 pm
Lokalizacja: Saska Kępa
Płeć:

Zoo sklep Trójmiasto - bardzo polecam

#3

Post autor: Drottnar »

Wiesz, belki też nie mieli, a zorganizowali.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Internetowe sklepy zoologiczne (i stacjonarne spoza Warszawy)”