Diversa - pochwała

Wpisuj tutaj linki i swoje komentarze o sprawdzonych internetowych sklepach akwarystycznych oraz o sklepach stacjonarnych spoza Warszawy.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika

Autor
falco
Maniak
Posty: 996
Rejestracja: czw sty 24, 2013 9:55 am
Lokalizacja: K-J
Płeć:

Diversa - pochwała

#1

Post autor: falco »

Siema,
jak w temacie a dokładniej mówiąc...

Od dłuższego czasu bezskutecznie szukałem 4 szt plastikowych, wkręcanych kapturków (wraz z uszczelkami), które osłaniają startery od wody w akwariowych belkach oświetleniowych firmy Diversa.

W końcu napisałem do producenta, bo ze sklepem w którym kupowałem nie mam kontaktu i przez B.O.K. zostałem skierowany do Sz. P. Adama Luranca, Kierownika Działu Produkcji.

W czasie krótkiej i bardzo miłej rozmowy dostałem odpowiedź, że co prawda nie zajmuje się takimi rzeczami, ale chętnie pomoże Klientowi firmy. Poprosił tylko, aby skierować się jeszcze raz do B.O.K. podając dane, czyli co potrzeba oraz adres do wysyłki. Spytałem tylko o koszty, ale to miała być sprawa groszowa kilka, kilkanaście zł + przesyłka.

Wysłałem "zamówienie" do B.O.K. i co prawda musiałem się jeszcze raz przypomnieć, bo pewnie w B.O.K. sprawa ugrzęzła, ale wkrótce dostałem ponowną odpowiedź od Sz. P. A. Luranca i za parę dni dotarła przesyłka... zupełnie gratis :!:

Dziękuję! :-D
Pozdr!falco
Pustkowie. MO...
Awatar użytkownika

2pac01
Gaduła
Posty: 167
Rejestracja: ndz maja 06, 2012 1:37 am
Lokalizacja: Kobiernice
Płeć:

Diversa - pochwała

#2

Post autor: 2pac01 »

Ja jak kupowałem w Kakadu swoje 375l akwarium(2 razy, 2 różne zbiorniki) i rozlazł się silikon to też nie było problemów...całą reklamację prowadziła jakaś młoda pani która na bieżąco informowała o postępach...jeszcze wtedy nazywali się Akwa-Rynkar...
Wstydzę się za praktyki stosowane na forum roslinyakwariowe.pl
Obrazek Piszę poprawnie po polsku.
Moje korzenie są na holenderskie.pl
Awatar użytkownika

Hooltayos
Fanatyk
Posty: 1106
Rejestracja: śr sty 04, 2012 9:45 am
Lokalizacja: Ząbki
Płeć:

Diversa - pochwała

#3

Post autor: Hooltayos »

W Kakadu na Wileńskim pytałem się o zbiorniki większe niż 120x40, to powiedzieli mi że nie mają i nie mieli i mieć nie będą :D

Ale muszę dać wielki plus dla Kakadu Wileńska za wymianę kosiarek (10 szt. które w całości zdechły mi - wszystkie na raz - podczas transportu - a umiem przewozić żywy towar. (toć przewoziłem zdziry do NRD-owa :D - joke)).

Reklamacja nieoficjalnie została uznana :D Pan o pseudonimie "kurczak" od tej pory pamięta mnie jak swoją matkę :D
Jeśli "kurczak" przeczyta ten tekst z woojka googla - to pozdrawiam i życzę wiele zdrowia :D
ODPOWIEDZ

Wróć do „Internetowe sklepy zoologiczne (i stacjonarne spoza Warszawy)”