Grzałka SKALAR 200W bez termostatu zatapialna x 2sz. lub inna o podobnej mocy i wymiarach

Ogłoszenia i wątki archiwalne
Zablokowany

Autor
OharaWymiatashi
Uczestnik
Posty: 43
Rejestracja: pn lis 27, 2017 8:33 am
Lokalizacja: Warszawa, Ochota
Na imię mam: Tomek

Grzałka SKALAR 200W bez termostatu zatapialna x 2sz. lub inna o podobnej mocy i wymiarach

#1

Post autor: OharaWymiatashi »

Cześć.

Poszukuję grzałki akwarystycznej SKALAR 200W - bez termoregulatora, bez termostatu (najlepiej nowej). Jak wiadomo wielkość grzałki idealnie nadaje się do budowy termoreaktora na korpusie 10''. Jeśli ktoś dysponuje większą liczbą bądź wie gdzie taki cud techniki kupić chętnie kupię 2 szt.

Obrazek

Grzałka oczywiście może być z termoregulatorem, ale zewnętrznym takim jak poniżej:

Obrazek

Próbowałem u producenta, ale nie wiem czy firma działa, bo na telefon nikt nie odpowiada, a na stronie nie bardzo jest opcja napisania wiadomości.

Pozdrawiam

ArekRaszyn

Grzałka SKALAR 200W bez termostatu zatapialna x 2sz. lub inna o podobnej mocy i wymiarach

#2

Post autor: ArekRaszyn »

.
Ostatnio zmieniony pn sty 08, 2018 9:35 am przez ArekRaszyn, łącznie zmieniany 1 raz.

Wojtekxxx9

Grzałka SKALAR 200W bez termostatu zatapialna x 2sz. lub inna o podobnej mocy i wymiarach

#3

Post autor: Wojtekxxx9 »

Podłączam się pod pytanie

Autor
OharaWymiatashi
Uczestnik
Posty: 43
Rejestracja: pn lis 27, 2017 8:33 am
Lokalizacja: Warszawa, Ochota
Na imię mam: Tomek

Grzałka SKALAR 200W bez termostatu zatapialna x 2sz. lub inna o podobnej mocy i wymiarach

#4

Post autor: OharaWymiatashi »

Jeśli nie uda mi się dostać powyższego rozważam zakup

HYDOR KABEL GRZEWCZY HYDROKABLE 100W

Obrazek

ale koszty znacznie wyższe i pewnie większy problem z uszczelnieniem korpusu, poza tym nie wiem czy upcham 10m przewodu w 10'', ale jestem optymistą.
Zablokowany