Bystrzyki Amandy

Wszystkie sprawy dotyczące żywienia, sposobu przyrządzania pokarmu, własne oryginalne przepisy.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika

Autor
wojtus
Uczestnik
Posty: 45
Rejestracja: ndz sie 02, 2009 4:49 pm
Lokalizacja:
Płeć:

Bystrzyki Amandy

#1

Post autor: wojtus »

Ma je ktoś może? Czym je karmicie. Ja próbuje płatkami NovoBel JBLa, ale moje bystrzyki sobie z nimi nie radzą, nawet jeśli drobno je pokruszę. Ogólnie wyglądają na zdrowe i mają apetyt więc to raczej wina pokarmu...

JPK
Guru
Posty: 2040
Rejestracja: sob wrz 27, 2008 10:28 am
Lokalizacja: Warszawa Wola
Na imię mam: Kuba
Płeć:

Re: Bystrzyki Amandy

#2

Post autor: JPK »

Spróbuj micro pellets hikari - jest drobniutki.
450l + 112l :)

ala
Uczestnik
Posty: 38
Rejestracja: pn maja 11, 2009 9:10 pm
Lokalizacja:
Płeć:

Re: Bystrzyki Amandy

#3

Post autor: ala »

ja mam je - jedzą wszystkie płatki i drobne robale -dafnia, oczlik , mała artemia itd...
Piszesz ''mają apetyt'' - a po czym to wnosisz skoro nie jedzą tego co im dajesz?
Moje Amandy są a raczej były bardzo wybredne i myśle że tak jest tez z Twoimi - to nie chodzi o to ze te płatki sa dla nich za duże tylko pewnie im nie smakują - próbują i wypluwają a potem już nawet patrzeć nie chcą - ale kilka dni głodówki i karmienie potem tylko tym nie lubianym pokarmem i się przyzwyczają - u mnie tak samo było z Astacolorem -a koniecznie chciałam go podawać żeby były jak najczerwieńsze :wink: najpierw nie chciały tykać potem grymasiły a z czasem się przyzwyczaiły i teraz wcinają tak samo jak wszystko inne.
Ostatnio zmieniony pt wrz 04, 2009 7:29 pm przez ala, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika

Autor
wojtus
Uczestnik
Posty: 45
Rejestracja: ndz sie 02, 2009 4:49 pm
Lokalizacja:
Płeć:

Re: Bystrzyki Amandy

#4

Post autor: wojtus »

No dostają szału jak żarcie wrzucam, połykają te płatki, a potem je wypluwają i tak po kilka razy. Mam nadzieję, że też się przyzwyczają, bo to już czwarty dzień głodówki :D Swoją drogą ciekawe czym je karmią w hodowli skoro takie wybredne.

neonka
Bywalec
Posty: 89
Rejestracja: wt sty 20, 2009 1:49 am
Lokalizacja:
Płeć:

Re: Bystrzyki Amandy

#5

Post autor: neonka »

Moje jedzą wszystko;) Są w ogólnym i "walczą" o każdy kęs z konkurencją. Daje płatki różniaste, mrożonkę.
200+112+63+54+25+20+20+27 OW w drodze;)=521l
Awatar użytkownika

Władek Pompka
Fanatyk
Posty: 1449
Rejestracja: sob gru 06, 2008 11:14 pm
Lokalizacja: Warszawa, Białołęka
Płeć:

Re: Bystrzyki Amandy

#6

Post autor: Władek Pompka »

Miałem kiedyś. Nie było problemów z jedzeniem, jadły wszystkie płatki.
Moim jedynym, a zarazem najlepszym przyjacielem jest współżyjący ze mną tasiemiec, którego regularnie dokarmiam.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pokarmy/Żywienie/Przepisy”