Wyjazd na giełdę do Łodzi

Ogłoszenia i wątki archiwalne
Zablokowany

Autor
Zbyszek
Zapaleniec
Posty: 440
Rejestracja: śr kwie 03, 2013 4:32 pm
Lokalizacja: Brwinów
Płeć:

Wyjazd na giełdę do Łodzi

#1

Post autor: Zbyszek »

W przyszły czwartek tj 24.08.2017 wybieram się na giełdę akwarystyczną do Łodzi. Mogę zabrać ze sobą 3 osoby.
Wyruszam około godziny 12 z Brwinowa. Koszt paliwa w obie strony (Brwinów- giełda- Brwinów) to 85 zł - dzielimy po równo pomiędzy wszystkich uczestników wyjazdu. Chętnych, zdecydowanych na 100% proszę o zgłoszenie w temacie lub pw. Proszę dobrze przemyśleć decyzję, żeby później w ostatniej chwili nie nawalić.

ArekRaszyn

Wyjazd na giełdę do Łodzi

#2

Post autor: ArekRaszyn »

Weźmiesz moją teściową? za całe paliwo oddam :)
Ostatnio zmieniony czw sie 17, 2017 2:58 pm przez ArekRaszyn, łącznie zmieniany 1 raz.

Autor
Zbyszek
Zapaleniec
Posty: 440
Rejestracja: śr kwie 03, 2013 4:32 pm
Lokalizacja: Brwinów
Płeć:

Wyjazd na giełdę do Łodzi

#3

Post autor: Zbyszek »

ArekRaszyn - jeśli teściowej odpowiada termin to nie ma problemu. Wysyłam na pw numer telefonu do mnie - zadzwoń i potwierdź rezerwację.

ArekRaszyn

Wyjazd na giełdę do Łodzi

#4

Post autor: ArekRaszyn »

Teściowa nie ma wyboru :)
Numeru nie wysłałeś i chyba nie wyślesz :P

Autor
Zbyszek
Zapaleniec
Posty: 440
Rejestracja: śr kwie 03, 2013 4:32 pm
Lokalizacja: Brwinów
Płeć:

Wyjazd na giełdę do Łodzi

#5

Post autor: Zbyszek »

Wczoraj wysłałem do Ciebie swój nr telefony na pw - sprawdź może masz przepełnioną skrzynkę ?

Przepraszam, ale chyba z moją skrzynką jest coś nie tak - cały czas pokazuje mi 3 powiadomienia i 4 wiadomości - a wszystko mam odebrane. Poproszę moderatora o sprawdzenie i skontaktuję się z Tobą.
Dodano po przerwie do tego postu:
Ogłoszenie nieaktualne, Proszę moderatora o usunięcie.
Ostatnio zmieniony pt sie 18, 2017 10:07 am przez Zbyszek, łącznie zmieniany 1 raz.
Zablokowany