Zapraszamy na comiesięczne spotkania warszawskich akwarystów i użytkowników FAWA.PL.
Szczegóły w wątku: kliknij!. Najbliższe spotkanie już... w sobotę, 18.11.2017.o o godzinie 17:00. Zapraszamy do PUBu Zielona Gęś koło Metro Pole Mokotowskie
UWAGA! Konkurs FAWArium 2. Czytaj na Forum.

Matrix

Zamawiasz, licytujesz, jedziesz poza Warszawę, daj znać!
W przypadku licytacji podaj dokładne namiary.
Zamawianie grupowe - z pewnością będzie tańsze.
Regulamin forum
REGULAMIN DZIAŁU GIEŁDA
  1. W tytule ogłoszenia należy podać nazwę miasta lub jeżeli oferta ma charakter lokalny dodatkowo nazwę dzielnicy a ponadto krótki, ale treściwy opis oferowanego dobra, np.: [Warszawa Śródmieście] Oddam mieczyki i rogatka.

Uwaga!!!
    W przypadku ogłoszeń: Sprzedam, Oddam, Zamienię, Pożyczę, Użyczę - Punkt 1. będzie bezwzględnie egzekwowany.
    Nie dotyczy zaś ogłoszeń: Kupię, Przyjmę, Poszukuję oraz Grupowe: zakupy, zamówienia i transport.
  2. Opis przedmiotu powinien być możliwie jak najdokładniejszy, zawierać ewentualną cenę oraz w miarę możliwości jego zdjęcie. Dozwolone jest wklejanie linków do serwisów aukcyjnych.
  3. Giełda nie jest miejscem darmowej reklamy sklepów internetowych, sprzedaży hurtowej, jak również prezentacji własnej oferty handlowej czyli "wszystkich przedmiotów sprzedającego" w serwisach aukcyjnych.
  4. Na zamieszczone ogłoszenie prosimy odpowiadać pisząc post na forum.
    Stosowanie się do ww. punktu pozwoli zachować większy porządek i uniknąć nieporozumień w naszym koleżeńskim gronie.
  5. W przypadku rezerwacji, prosimy o podawanie informacji na bieżąco w wątku.
  6. We wspólnym interesie wszystkich użytkowników prosimy również, aby po zakończeniu transakcji zainteresowani dokonywali na forum krótkiej wzajemnej oceny.
  7. Jeśli ogłoszenie jest już nieaktualne, bardzo prosimy o informację - albo w wątku (w tytule albo nowym poście), albo poprzez PW do moderatora.
  8. Wszystkie wystawiane ogłoszenia są ważne przez 14 kolejnych dni i nie ma możliwości ich przedłużania.
  9. Nie dyskutujemy na inne tematy. Niedopuszczalne są komentarze niemające związku z ofertą. Osoby niezainteresowane ofertą proszone są o niezabieranie głosu w temacie, chyba, że narusza on w jakiś sposób regulamin lub podstawowe zasady moralne (w takim razie prośba o PW do moderacji).
  10. Nieprzestrzeganie powyższych zasad będzie skutkowało usunięciem tematu i nie będzie w tej kwestii żadnych wyjątków i odwołań od decyzji Moderacji. Uporczywe niestosowanie się do regulaminu będzie karane ostrzeżeniami.
  11. Administracja zastrzega sobie prawo, utworzenia listy osób, które nagminnie łamią Regulamin Giełdy (tylko do wglądu administracji). Ogłoszenia osób z listy będą bezwzględnie odrzucane.
  12. Administracja fawa.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za sprzedawany/kupowany towar a zwłaszcza jeśli był on obarczony wadami technicznymi i/lub prawnymi.
    Administracja fawa.pl nie ponosi również odpowiedzialności za zawierane pomiędzy użytkownikami transakcje.

Uwaga!!

Ogłoszenia z działu giełda nieaktualizowane dłużej niż dwa tygodnie będą automatycznie przenoszone do archiwum

Autor
Witek
Zapaleniec
Na imię mam: Witek
Matrix

Post autor: Witek » czw lis 09, 2017 1:58 pm

Witam, na OLX jest fajna oferta na Matrix
https://www.olx.pl/oferta/2x-4l-seachem ... 1d4b2bde5a

8l 300zł !
Clarias 225 za 4 litry...
może by tak grupę skołować i zakupić!
40 złoty za litr z przesyłką, a nie 79 jak w Clariasie.
No ja z 1,5 litra bym brał jak nic... kto stawi czoła temu wyzwaniu?

Awatar użytkownika

boro1
Zapaleniec
Na imię mam: Piotr
Matrix

Post autor: boro1 » czw lis 09, 2017 2:19 pm

jeżeli to za dwa wiaderka to cena rewelacyjna. Generalnie 175 brutto to zakup 1 wiadra u producenta
Z podwodnej krainy,
Boro1

Awatar użytkownika

radmac
Maniak
Na imię mam: Jarek
Matrix

Post autor: radmac » czw lis 09, 2017 2:22 pm

kiedyś już tu pisałem - brałem udział w grupowym zakupie powyższego - moje wrażenie - droższego żużlu nie widziałem.
Czy coś zmieniło się w akwarium po zastosowaniu? Nie zauważyłem.
oddajcie Tapatalka!!!

Awatar użytkownika

Lech-u
Admin
Na imię mam: Lech-u
Matrix

Post autor: Lech-u » czw lis 09, 2017 2:33 pm

radmac pisze:
czw lis 09, 2017 2:22 pm
moje wrażenie - droższego żużlu nie widziałem.
Hehehe!
Toż to Matrix!
Pozdrawiam serdecznie
Lech-u

Awatar użytkownika

mariom222
Gaduła
Telefon: 504205724
Na imię mam: Mariusz
Matrix

Post autor: mariom222 » czw lis 09, 2017 5:46 pm

przy pierwszych kubełkach też inwestowałem w podobne spieki po cenie diamentów
teraz oprócz gąbek wszystkie kosze w siedmiu czy ośmiu nawet kubełkach zasypuję tym

https://www.castorama.pl/produkty/ogrod ... -16-l.html

testowane octem, zoolekami i czym tam jeszcze
także kilka tygodni obserwacji zbiorników powoduje u mnie coraz większe wątpliwości czy warto inwestować w taką ceramikę

no żeby chociaż mieli znaczek mercedesa na wiaderku albo dodawali naklejki z bohaterami gwiezdnych wojen to może jeszcze

Awatar użytkownika

rupert
Uzależniony
Na imię mam: Hubert
Matrix

Post autor: rupert » czw lis 09, 2017 6:42 pm

Mam dokładnie ten sam keramzyt. I także go polecam Tani jak barszcz. Matixu nigdy nie używałem i nie zamierzam. Za tą cene miałbym ze 100 kilo keramzytu :-)

ODPOWIEDZ