Słodki zbiornik na podobieństwo morskiego :) Pomysł :):)

Zaczynasz przygodę z akwarystyką? Koniecznie przeczytaj ten dział :!:
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika

Autor
piotrekkr
Gaduła
Posty: 150
Rejestracja: ndz maja 02, 2010 6:01 pm
Lokalizacja:
Płeć:

Słodki zbiornik na podobieństwo morskiego :) Pomysł :):)

#1

Post autor: piotrekkr »

Witajcie

Pomysł mnie dziś na szedł jakoś w pracy i jestem ciekaw waszych opinij mianowicie podobają mi się morskie baniaki ale niestety nie mam czasu i środków na zrobienie takiego i pomyślałem o zrobieniu słodkiego odpowiednika czy ktoś z was może spotkał się z czymś takim lub ma może jakiś pomysł jak by można było to zrobić ? :)

Pozdrawiam
Awatar użytkownika

ORZECHOPCJA
Uzależniony
Posty: 513
Rejestracja: wt mar 09, 2010 8:00 pm
Lokalizacja:
Płeć:

Re: Słodki zbiornik na podobieństwo morskiego :) Pomysł :):)

#2

Post autor: ORZECHOPCJA »

Nie bardzo, ale jeśli chodzi o widok księżycowy to zobacz pyszczki, tam niema roślin tylko same skały. Morskie to morskie ukwiały, korale itp. W słodkimi nie uzyskasz takich kolorów i kształtów jak w morskim. A ala morskie to nie bardzo wiem o co chodzi Tobie, może same oświetlenie? jeśli sam wygląd to może Mbuna. Zerknij na Klub Malawi tam na forum w galerie zobaczysz
Ostatnio zmieniony czw sty 20, 2011 1:20 am przez ORZECHOPCJA, łącznie zmieniany 1 raz.
430L + Sump 110L
"Nawet bestia zna nieco litości. Ale ja jej nie znam, więc nie jestem bestią"
http://www.youtube.com/watch?v=ZVa1iAXe ... re=related" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrazek

jagienka82
Początkujący
Posty: 15
Rejestracja: ndz lut 13, 2011 7:52 pm
Lokalizacja:
Płeć:

Re: Słodki zbiornik na podobieństwo morskiego :) Pomysł :):)

#3

Post autor: jagienka82 »

zawsze możesz zakupić plastykowe ukwiały i korale dodać kolorowe rybki ;)
chyba żeby spory kawałek skały albo duży kamień obrośniesz mchami i umieścisz na tym kilka atrakcyjnych roślin (kilka czerwonych, kilka zielonych) może będzie przypominać kawałek rafy.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kącik Początkującego Akwarysty”