Prosba o pomoc w naprawie filtra...

Sposoby na filtrację akwarium.
ODPOWIEDZ

Autor
franzz1983
Bywalec
Posty: 69
Rejestracja: wt lut 21, 2012 10:38 am
Lokalizacja:
Płeć:

Prosba o pomoc w naprawie filtra...

#1

Post autor: franzz1983 »

Witam , a wiec sytuacja wyglada mianowicie tak ze dzis czyszczac filtr wewnetrzny o taki : http://ww.belio.pl/p1520,penn-plax-filt ... 0-60l.html" onclick="window.open(this.href);return false; , nieszczesliwie upadl mi sam kubeczek (tam gdzie znajduje sie gabka i porcelana ) na podloge i niestety pekl na dwie czesci :( i tu moja prosba , czy znacie jakis dobry sklep z czesciami do filtrow ewentualnie moze ktos ma jakis dobry patent z czego moznaby zrobic taki kubeczek? bede wdzieczny za kazda podpowiedz , propozycje naprawy. oczywiscie sklejenie nie wchodzi w gre gdyz zbyt male czesci sie odlupaly i raczej nie chcialbym ingerowac w to klejem .
Awatar użytkownika

rudy1986
Guru
Posty: 2966
Rejestracja: śr kwie 06, 2011 9:57 pm
Telefon: 531694684
Lokalizacja: Goclaw/Legionowo
Na imię mam: Lukasz
Płeć:

Prosba o pomoc w naprawie filtra...

#2

Post autor: rudy1986 »

Hmmm wiesz co przejedz sie do Iquitosa bo mozliwe ze zamowia to ale mysle ze lepiej bedzie jak podjedziesz do Krzyska z FaunaZoo na Goclawiu. Mysle ze jest to do zalatwienia ale to juz musisz z nim pogadac bo w Iquitosie bedziesz na to czekal wiekami

slupek89
Gość
Posty: 1
Rejestracja: czw sty 24, 2013 5:19 pm
Telefon: 691999371
Lokalizacja:

Prosba o pomoc w naprawie filtra...

#3

Post autor: slupek89 »

Witam
mam problem z filtrem zewnetrznym TETRATEC EX 700 delikatnie cieknie jak go przechyle.
filtr sie grzenie i wylacza chodzi jakies 5 min po tym musze go wylaczyc i wlaczyc za jakas godzine znow na 5min
ma ktos jakis pomysl czemu tak sie dzieje
Awatar użytkownika

probielany
Zapaleniec
Posty: 341
Rejestracja: pt wrz 21, 2012 8:23 am
Lokalizacja: Pruszków
Na imię mam: Emil
Płeć:

Re: Prosba o pomoc w naprawie filtra...

#4

Post autor: probielany »

Od kiedy tak się dzieje? Sprawdzałeś wirnik, czy nie pracuje na sucho?
375 - BW
Więcej na razie nie będzie !
ODPOWIEDZ