który filtr

Sposoby na filtrację akwarium.
ODPOWIEDZ

Autor
mwanamaji
Uczestnik
Posty: 47
Rejestracja: sob gru 12, 2009 3:51 pm
Lokalizacja: MMz
Na imię mam: Marcin
Płeć:

Re: który filtr

#1

Post autor: mwanamaji »

Ja mam w 100l jbl od 2 miesięcy i jest ok.

Linf

Re: który filtr

#2

Post autor: Linf »

Ja u siebie mam w 126L Tetre i nie narzekam woda kryształ kilka osób było i widziało :)

krasnal
Guru
Posty: 2602
Rejestracja: czw sty 08, 2009 4:30 pm
Telefon: 537543206
Lokalizacja: Urlychów
Płeć:

Re: który filtr

#3

Post autor: krasnal »

:idea:
Ostatnio zmieniony pn lis 29, 2010 10:43 pm przez krasnal, łącznie zmieniany 1 raz.

Linf

Re: który filtr

#4

Post autor: Linf »

krasnal pisze:łatwiejsze zalewanie startowe
---ale to ma osobista ocena :razz:
Ja z zalewaniem Tetry nie mam problemów :)
Awatar użytkownika

Tomacha
Zapaleniec
Posty: 349
Rejestracja: śr lip 29, 2009 11:43 am
Lokalizacja:
Płeć:

Re: który filtr

#5

Post autor: Tomacha »

Ja mam tetre ex700 i jbl e1500. Obydwa bardzo sobie cenie. Ale jesli mialbym Ci doradzac jeden ALBO drugi to wybralbym JBL. To jest nowsza linia filterkow niz Tetry. I tutaj zgodze sie z przedmowca- latwiej zalewa sie JBL. Zdecydowanie.

jerrymagu

Re: który filtr

#6

Post autor: jerrymagu »

crookass pisze:W najbliższym czasie zamierzam kupić filtr kubełkowy i zastanawiam się który. Najbardziej jestem przekonana do dwóch: JBL Cristalprofi e900 i Tetra Tec Ex 700. Filtr będzie w akwarium 112L. Który wg was jest lepszy?
..... a ja używam w dużym akwarium Eheima 2026 i Fluvala 305, natomiast w 112l używam Fluvala 205 fimry Hagen i polecam Ci tą linie kubełków są ciche i małe gabarytowo i łatwe w obsłudzie i ew. czyszczeniu. 305 tka zainspirowała mnie do kupna 205tki do 112l i nie żałuję i ... był tańszy choć niewiele od JBL i Tetry i powiedziano mi iż najmniej awarii ma Eheim drugi w kolejności jest Fluval.
To tak żebyś miała zagwostkę.... :cool: :evil:
ODPOWIEDZ