Wyniki III Edycji Konkursu Fotograficznego FAWA

Tutaj znajdziesz informacje związane z wydarzeniami akwarystycznymi np. naszymi spotkaniami, wspólnymi imprezami, giełdami, wystawami, sympozjami itp.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika

Autor
Lech-u
Admin
Posty: 21839
Rejestracja: ndz paź 30, 2011 10:22 pm
Lokalizacja: Warszawa-Piaseczno
Na imię mam: Lech-u
Płeć:

Wyniki III Edycji Konkursu Fotograficznego FAWA

#1

Post autor: Lech-u »

Ogłoszenie wyników III Edycji Konkursu Fotograficznego Forum Akwarystycznego Warszawy fawa.pl:

Po zakończonym głosowaniu oraz przeprowadzonej dogrywce dla dwóch zdjęć o jednakowej ilości głosów, ogłaszam wyniki w naszym konkursie:
I – sze miejsce:
Tytuł: „Gupik”
Nick: mcten
Imię i nazwisko : Marcin Wnuk
Nagroda:
Zestaw nawozów Water Boost
FERRUM (500 ml)
POTASSIUM (500 ml)
MICROELEMENTS (500 ml)
MACROELEMENTS (500 ml)
obrazek
II – gie miejsce:
Tytuł - "Zebra z klasą"
Nick - Przemo_K
Imię i nazwisko - Przemysław Klimkowski
Nagroda:
Pokarmy Tropical:
BIO-VIT (110 g)
CRUSTA STICKS (175g)
SUPERVIT (55g)
obrazek

III – cie miejsce:
Tytuł - "Pasażer na gapę "
Nick: wiechet
Imię i Nazwisko: Rafał Wiechetek
Nagroda:
Mały zestaw nawozów Water Boost
FERRUM (200 ml)
POTASSIUM (200 ml)
MICROELEMENTS (200 ml)
MACROELEMENTS (200 ml)
obrazek

Grono Jurorów podjęło niniejszą decyzję na podstawie Regulaminu naszego konkursu oraz przeprowadzonego głosowania. Zgłaszane zastrzeżenia do tematu zdjęcia zostały odrzucone, ponieważ zapis regulaminu mówi, że: „Motyw przewodni zdjęcia powinien być z kategorii: "Jedno zdjęcie - jedna ryba z profilu", co nie oznacza, że „musi” być „jedną rybą z profilu”. Dlatego dopuszczono zarówno do konkursu jak i do głosowania zdjęcie z Krewetką i ślimakiem (III miejsce).
Także zastrzeżenia dotyczące aparatu jakim wykonano zdjęcia zostały zweryfikowane i stwierdziliśmy, że wszystkie zgłoszone zdjęcia zostały wykonane telefonem komórkowym (za wyjątkiem jednego przypadku, w którym autor zdjęcia sam wycofał swój udział w konkursie przed zakończeniem głosowania). Zdjęcia nadesłane na konkurs zostały wykonane telefonami komórkowymi.

Nagrody za zdobycie miejsc od pierwszego do trzeciego są do odbioru w czasie spotkania forum FAWA lub u pkucaba, po wcześniejszym uzgodnieniu na PW. Przypominamy, że : „Jeżeli w ciągu trzydziestu dni od wysłania stosownej informacji o wygranej zwycięzca nie skontaktuje się z Organizatorem w celu ustalenia szczegółów dotyczących odbioru nagrody traci do niej prawo, po czym przechodzi ona na kolejnego uczestnika z największą ilością zdobytych głosów.”. Proszę zatem zwycięzców o skontaktowanie się z organizatorami i ustalenie miejsca i czasu odbioru nagród.


Moderatorzy dziękują za przesłane zdjęcia, głosowanie, zaangażowanie komentatorów, lożę szyderców, a także za dobrą zabawę w czasie konkursu i głosowania.

Pozostałe osoby biorące udział w konkursie zajęły następujące miejsca:
  • Zajęte miejsce: 4; Ilość głosów:14 "Jestem gruba, ale mnie to bawi!" Lech-u
  • Zajęte miejsce: 5; Ilość głosów:7 "Discus" rafalwienio
  • Zajęte miejsce: 6; Ilość głosów:6 "Herbaciana Pielęgniczka" Amonhell        
  • Zajęte miejsce: 7; Ilość głosów:6 "Wychyl się robaczku" krasnal
  • Zajęte miejsce: 8; Ilość głosów:5 "Kierunek Majdanek" jgoluch
  • Zajęte miejsce: 9; Ilość głosów:4 "Powoli wracają mi kolory" zsaiboT
  • Zajęte miejsce: 10; Ilość głosów:4 "W słońcu" miro
  • Zajęte miejsce: (zdjęcie wycofane); Ilość głosów:0 "Garbusek" tzw79


PS. Za przebieg konkursu, głosowania, dogrywkę, wszystkie uchybienia, ewentualne błędy lub sukcesy odpowiedzialność ponosi Lech-u. W niego można rzucać jajkami.

Dein

Wyniki III Edycji Konkursu Fotograficznego FAWA

#2

Post autor: Dein »

Gratz, Koledzy.
Zwłaszcza Miro, bo tym razem on wziął na siebie niewdzięczną rolę dżentelmena, który wszystkich przepuszcza przodem.
I zwłaszcza Przemo, bo zdjęcie może nie tak doskonałe technicznie, jak zwycięskie, ale zwyczajnie fajnie wypatrzone. Takie geometryczne.
Tłumaczenia dotyczącego 3. miejsca nie kumam. Trzeba popracować w następnym konkursie nad sformułowaniem tematu, skoro można wrzucić cokolwiek, a ludzie niepotrzebnie się ukierunkowują na konkret. To nie było zrozumiałe posunięcie, co było doskonale widać w komentarzach w trakcie głosowania.
Awatar użytkownika

tzw79
Zapaleniec
Posty: 339
Rejestracja: wt maja 21, 2013 8:26 pm
Lokalizacja: Warszawa, Tarchomin
Na imię mam: Maciek
Płeć:

Wyniki III Edycji Konkursu Fotograficznego FAWA

#3

Post autor: tzw79 »

Dein pisze:Tłumaczenia dotyczącego 3. miejsca nie kumam.
Również tym bardziej, że pierwsze zgłoszenie jakie wysłałem przedstawiało kilka rybek i zostało odrzucone, ale co tam gratki dla zwycięzców.
ODPOWIEDZ