KREakcja – kreowanie podwodnych pejzaży Warsztaty akwarystyczne

Tutaj znajdziesz informacje związane z wydarzeniami akwarystycznymi np. naszymi spotkaniami, wspólnymi imprezami, giełdami, wystawami, sympozjami itp.
Awatar użytkownika

Pawel Iglewski
Gość
Posty: 4
Rejestracja: pt paź 09, 2015 2:46 pm
Telefon: 506156999
Lokalizacja: Spała
Na imię mam: Pawel
Płeć:

Re: KREakcja – kreowanie podwodnych pejzaży Warsztaty akwarystyczne

#121

Post autor: Pawel Iglewski »

Ostatni post z poprzedniej strony:

Lech-u pisze: Ja wiem jedno: naturalne akwaria nie są dla mnie. Wcześniej myślałem, że może spróbuję, ale teraz już wiem, że nie jest to moja bajka. A więc to jest niewątpliwa korzyść (dla mnie ) z tych warsztatów i prezentacji.
A podobno wszystkiego w zyciu trzeba sprobowac ;)

Rrrrogaty

KREakcja – kreowanie podwodnych pejzaży Warsztaty akwarystyczne

#122

Post autor: Rrrrogaty »

Cześć Pawe, miło Cię tu widzieć.

Możesz uchylić rąbka tajemnicy na ile miałeś wolną rękę w aranżowaniu tych warsztatów, a na ile formę Ci narzucono przez organizatora?
Awatar użytkownika

Pawel Iglewski
Gość
Posty: 4
Rejestracja: pt paź 09, 2015 2:46 pm
Telefon: 506156999
Lokalizacja: Spała
Na imię mam: Pawel
Płeć:

Re: KREakcja – kreowanie podwodnych pejzaży Warsztaty akwarystyczne

#123

Post autor: Pawel Iglewski »

ROGATEK pisze: Możesz uchylić rąbka tajemnicy na ile miałeś wolną rękę w aranżowaniu tych warsztatów, a na ile formę Ci narzucono przez organizatora?
Mateuszu, nie moge :)
a na serio, dostalem tyle swobody na ile bylo to potrzebne, wspolpraca z marka Tetra to przyjemnosc, bo to profesjonalisci.

-- Pt paź 09, 2015 4:26 pm --

" do Adminow"
Nie mogle sie zarejestrowac jako "Pawel Iglewski"...wyskakiwal caly czas blad ze zle wpisana nazwa uzytkownika ?

Rrrrogaty

KREakcja – kreowanie podwodnych pejzaży Warsztaty akwarystyczne

#124

Post autor: Rrrrogaty »

Szkoda tylko, że Ci profesjonaliści popełnili tyle szkolnych błędów...

Takiej nazwy nie mogłeś zarejestrować ze względu na spację między imieniem, a nazwiskiem. Prawdopodobnie jedynie admini będą mogli Ci to zmienić.


A teraz mam pytanie już bardziej z Twojej bajki, zostawiając kwestie warsztatów trochę.

Możesz podać jakieś przykłady akwariów naturalnych, które są zbudowane na ogólno dostępnych materiałach? Tzn. przychodzi do Ciebie gość i mówi: "Panie Pawle chce mieć akwarium naturalne, ale nie stać mnie na te wszystkie redmoory, dragonstony czy inne manteny. Pomóż Pan i pokaż mi jakąś inspiracje."

pkucaba
Miszcz
Posty: 3741
Rejestracja: śr gru 01, 2010 9:58 pm
Lokalizacja: Witolin
Na imię mam: Piotr
Płeć:

Re: KREakcja – kreowanie podwodnych pejzaży Warsztaty akwarystyczne

#125

Post autor: pkucaba »

PAWELiglewski pisze: " do Adminow"
Nie mogle sie zarejestrowac jako "Pawel Iglewski"...wyskakiwal caly czas blad ze zle wpisana nazwa uzytkownika ?

Pawle pw.
Kiedy spytają cię, jak się masz, odpowiedz po prostu, że wcale.
Z pszczołami nigdy nic nie wiadomo. Ani z misiami, prosiaczkami, królikami, sowami, kucykami…
Awatar użytkownika

Magia
Uczestnik
Posty: 21
Rejestracja: sob kwie 09, 2011 4:45 pm
Lokalizacja:
Płeć:

KREakcja – kreowanie podwodnych pejzaży Warsztaty akwarystyczne

#126

Post autor: Magia »

Panie Pawle,
powiem o moich oczekiwaniach względem warsztatów.
Oczekiwałam właściwie, że prócz tej suchej teorii zdradzi Pan nam kilka swoich patentów, na przykładzie aranżacji np. swoich... pokaże swoje spojrzenie i przekaże nieco to "coś", co odróżnia dobrze zrobione aranżacje zgodnie z zasadami od tych, które zapierają dech... Oczywiście też technicznie - nawożenie, parametry wody itd. Biorąc pod uwagę czas trwania warsztatów, jak i ich samą konwencję nie można wymagać zbyt wiele. Ale rzeczywiście może na przyszłość byłoby fajnie zrobić aranżacje na naszych rodzimych produktach (kamienie i korzenie), z sadzonkami, a nie gotowymi roślinami, żeby każdy mógł w domu się pobawić - co tu kryć - myślę, że większość z nas, pasjonatów kombinuje domowymi sposobami jak pozyskać materiały, jest grupa młodych ludzi, których nie stać na ADA itd. Może dałoby się porozmawiać głębiej o ułożeniach na zdjęciach: np.: tu kamienie mi się przewracały, nie mogłem złożyć korzeni, więc wpadłem na pomysł...No i jeszcze - akwaria naturalne mają to do siebie, że odwzorowując styl, czasem są skąpe w roślinność, a lubimy przecież duet rośliny+ryby, więc może jakieś ciekawe uwagi poparte doświadczeniem, jak z powodzeniem prowadzić i balansować takie zbiorniki.
Technicznie rzeczywiście mogłoby być lepiej. Każdy chyba wiedział, że Tetra będzie się promowała na spotkaniu. Co do Pana z Tetry - myślę, że mógłby przygotować się lepiej teoretycznie; użycie słów co do preparatu do wody: "on ma to w głowie, żeby trzymać parametry..." wydaje mi się nietrafione. Daleko mi do wiedzy eksperta, ale chciałabym konkretów, popartych chemią i biologią.
No to na tyle w kwestii pierwszych myśli, jakie mogłyby być konstruktywne jako tako.
I chociaż dużo nowych rzeczy się nie dowiedziałam, to uważam, że warto było tam być i dziękuję.
Awatar użytkownika

Pawel Iglewski
Gość
Posty: 4
Rejestracja: pt paź 09, 2015 2:46 pm
Telefon: 506156999
Lokalizacja: Spała
Na imię mam: Pawel
Płeć:

KREakcja – kreowanie podwodnych pejzaży Warsztaty akwarystyczne

#127

Post autor: Pawel Iglewski »

Dzieki za uwagi przekazne do tej pory, w Katowicach je uwzglednie, oczywiscie.
Awatar użytkownika

Lech-u
Admin
Posty: 21839
Rejestracja: ndz paź 30, 2011 10:22 pm
Lokalizacja: Warszawa-Piaseczno
Na imię mam: Lech-u
Płeć:

KREakcja – kreowanie podwodnych pejzaży Warsztaty akwarystyczne

#128

Post autor: Lech-u »

A może pojawi się nowa edycja warsztatów?

Tetra niczego nie planuje?
ODPOWIEDZ