Anty kakadu

W tym dziale możesz poruszać różne sprawy, niekoniecznie związane z akwarystyką. Pisz o wszystkim i o niczym.
Awatar użytkownika

dune
Fanatyk
Posty: 1255
Rejestracja: śr lip 08, 2009 11:54 am
Lokalizacja: ...
Na imię mam: Pilar
Płeć:

Re: Anty kakadu

#31

Post autor: dune »

Ostatni post z poprzedniej strony:

krasnal pisze:
etna pisze:akwa znajduje się w kakadu w wola park
Ciekawy :razz: chwyt reklamowy
Na przeciwko tego "kakadu" jest duży sklepik zabawkarski
Dzieci mają dużą siłę perswazji
własnie chciałam zapytac o cel takiej aranżacji zbiornika
alez ja jestem niedomyślna....

-- 21 lut 2013, o 11:13 --
Archonus pisze:Tych ludzi to sie do psychiatryka powinno wyslac na leczenie elektrowstrzasami :|


w szpitalach psychiatrycznych leczy sie choroby....
a nie bezmyslność i bezguscie

to tak jakbys napisał ze powinno sie ich wysłać na onkologię
i poddac chemioterapii np

tak samo nietaktowne i pozbawione sensu....
twój wpis moze komus sprawic przykrość....po co...?
...tak mi się wydaje...
Awatar użytkownika

miodek85
Bywalec
Posty: 88
Rejestracja: sob sty 19, 2013 12:18 am
Lokalizacja:
Płeć:

Re: Anty kakadu

#32

Post autor: miodek85 »

krasnal pisze: Dzieci mają dużą siłę perswazji
Oj to prawda. Miałem okazję widzieć przy wychodzeniu jak przy tym "akwarium" stał dzieciaczek mały z oczami jak 5zł. Opiekun tego dziecka wyglądał na zdecydowanego, żeby sprawić dziecku przyjemność i coś mu kupić. Pokręciłem głową i poszedłem dalej.

Do takich sklepów warto tylko wejść, żeby zobaczyć jak wygląda dana rybka na żywo lub ewentualnie pooglądać fajną aranżację (w Arkadii była fajna przy wejściu zanim pojawiła się malawi, a przy Tesco górczewska fajny holender)

FAUNAZOO
Gaduła
Posty: 185
Rejestracja: czw maja 17, 2012 4:00 pm
Lokalizacja:
Płeć:

Anty kakadu

#33

Post autor: FAUNAZOO »

saintpaulia,
pomysł na takie akwarium z punktu widzenia akwarysty to porażka i co do tego nie ma nikt wątpliwości. Moim dobrym znajomym jest starszy akwarysta który tam pracuje, na imię ma Andrzej i wiedzę o rybach ma dużą, on też swojego czasu opiekował się akwarium roślinnym w Arkadii i jak ktoś widział to wie że wychodziło mu to dobrze. mogę zagwarantować że on nie wpadł by na tak głupi pomysł, lecz jego kierowniczka lub ktoś z biura tak. Jak ktoś chce to może napisać e-mail do biura kakadu z pytanie czy osoba która zleciła postawienie takiego akwarium wie jakie rosną welony i że nie nadają się do takiego akwarium, napiszcie jakie wymiary osiąga ta ryba, że ma duża przemianę materii itp. to prędzej poprawi im byt niż wklejanie fotek na forum bo zapewne nikt z dyrekcji i zarządu kakadu go nie odwiedza, a jak to wymysł jakiegoś kierownika to ten zarząd może "naprostować" jego pomysły.
Można też wysyłać e-mail do oddziału opieki nad zwierzętami (tylko też im trzeba opisać co w takim akwarium jest nie tak bo sami mogą się nie domyśleć)
pozdrawiam
Pozdrawiam
Faunazoo
Awatar użytkownika

rudy1986
Guru
Posty: 2966
Rejestracja: śr kwie 06, 2011 9:57 pm
Telefon: 531694684
Lokalizacja: Goclaw/Legionowo
Na imię mam: Lukasz
Płeć:

Anty kakadu

#34

Post autor: rudy1986 »

Krzysiu to nic nie da, Kakadu chce sie podobno przerobic na cos w stylu Rossmana lub Biedronki ze wchodzisz kupujesz wychodzic, dlatego takie zwolnienia sa, juz nawet zrobili redukcje ok 50 osob i zwolnili Iwone Regionalna
Awatar użytkownika

grazdar1
Uzależniony
Posty: 693
Rejestracja: wt wrz 08, 2009 11:04 am
Lokalizacja:
Płeć:

Anty kakadu

#35

Post autor: grazdar1 »

Dlaczego w arkadii nie ma już roślinniaka na wystawie- a kto da na nawozy ?,kto da na co2 -jeszcze większy problem -kto pojedzie napełniać butle -dlatego pływają teraz tam pyszczaki .
Na piasecznie jakiś czas temu sam szef Aqua-artu urządzał duże iwagumi -po 3 m-cach widziałem już je zaciemnione -pewnie z powyższych powodów- ciekawe ,czy istieje nadal i w jakim jest stanie
nikt z akwarystów nie będzie jeżdził własnym samochodem po co2 i kupował za własną kasę nawozów.
Akwarium z zabawkami -żenada
grazdar1

FAUNAZOO
Gaduła
Posty: 185
Rejestracja: czw maja 17, 2012 4:00 pm
Lokalizacja:
Płeć:

Anty kakadu

#36

Post autor: FAUNAZOO »

rudy1986,
nieraz w biurze nie wiedzą o wielu projektach kierowników sklepów, ten jest dość kontrowersyjny więc może zareagują.
A co do straży dla zwierząt to powinni przyjechać, w sumie za to biorą pieniądze :roll: grazdar1, druga rzecz nie ma kto sie takim akwarium zajmować, bo jak wiesz kilka godzin się nad tym schodzi.

Kakadu podąża właśnie tą drogą a nie inną, co nie zmienia faktu że ja tam nigdy krzywdy nie miałem. Była umowa o prace, urlop, możliwość dogadania się w sprawie grafiku z kierowniczką, pieniądze na czas. Jak ktoś z pracowników twierdzi że powinno być inaczej to niech otworzy własny sklep i tam próbuje się wykazać, a nie pisze że kakadu to takie i takie, i że robią bezsensu. Chcą zrobić z kakadu rossmana to niech robią, ich sklepy, ich pieniądze, ich wizja, jak ktoś nie chce pracować w takim systemie jak jest to niech zmieni pracę.
Co do zwolnień to faktycznie przesadzili bo powinni dać odprawy, ale z drugiej strony to pracownicy podpisali "za porozumieniem stron" a teraz mają pretensje.
grazdar1, widziałeś zapewne na FB fote z zasuszonymi rybami i z podpisem. dowodzi to tego jak dany akwarysta przykładał się do swojej pracy i nie zakrywał nawet szyb nakrywowych. Teraz ma pretensje ze czepiają się się jego za straty w rybach, a 1000zł leży za regałem na podłodze.
Pozdrawiam
Faunazoo
ODPOWIEDZ

Wróć do „Rozmowy "Nie na temat"”