Poszukiwana Klinika weterynaryjna tania i dobra

W tym dziale możesz poruszać różne sprawy, niekoniecznie związane z akwarystyką. Pisz o wszystkim i o niczym.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika

Autor
mazior
Zapaleniec
Posty: 224
Rejestracja: wt maja 29, 2012 8:58 pm
Telefon: 511367988
Lokalizacja: Wa-wa. Mokotów
Płeć:

Poszukiwana Klinika weterynaryjna tania i dobra

#1

Post autor: mazior »

Witajcie. Jako ze Nasza suczka ostatnio podupadła na zdrowiu i zauwazyliśmy zmiany hormonalne w okolicach sutków zabraliśmy ją dziś do kliniki X w której dostaliśmy diagnozę... Mastektomia piersi. Najpier jedna strona + po 6-8 tygodniach druga strona i tu kieruję swoje pytanie: moze ktoś z Was zna jakąś dobrą i w miarę tanią klinikę weterynaryjną godną polecenia. Koszt tej operacji w tej dzisiejszej klinice wyszedł bagatela 1500zł dlatego poruszam niebo i ziemię zeby uratować psa choc trochę mniejszym kosztem. Oczywiście jezeli nic nie znajdę to zapłacę i większe pieniądze ale wiecie jak to jest. Dlatego jeśli ktoś z was wie, zna bądz ma kogoś kto mógłby wiedzieć coś na ten temat prosiłbym o info. Ja i Dora będzięmy wdzięczni. Pozdrawiam

Rrrrogaty

Poszukiwana Klinika weterynaryjna tania i dobra

#2

Post autor: Rrrrogaty »

Nie szukaj taniej, szukaj takiej, która jest polecana, jeśli do obecnej nie masz zaufania.
Awatar użytkownika

Lech-u
Admin
Posty: 21841
Rejestracja: ndz paź 30, 2011 10:22 pm
Lokalizacja: Warszawa-Piaseczno
Na imię mam: Lech-u
Płeć:

Poszukiwana Klinika weterynaryjna tania i dobra

#3

Post autor: Lech-u »

Adres: Puławska 509, 02-844 Warszawa
Telefon:22 822 09 09
http://weterynarzpulawska.pl/

Ja nie mam doświadczeń z tą kliniką.
Ale moja koleżanka leczyła tam psa przez ponad 8 miesięcy (onkologia).
Najpierw miała być operacja (w innej klinice) a skończyło się na leczeniu w tej klinice.

Sugeruję, żebyś sprawdził trafność diagnozy w innym miejscu niż klinika X. Tak dla porównania... Szczególnie metody leczenia i kosztów.
Pozdrawiam serdecznie
Lech-u


Business Card

DrRymsza

gregorion
Zapaleniec
Posty: 341
Rejestracja: ndz paź 27, 2013 11:01 am
Lokalizacja: Glasgow
Na imię mam: Grzesiek
Płeć:

Poszukiwana Klinika weterynaryjna tania i dobra

#4

Post autor: gregorion »

Na Umińskiego 16 jest świetny gabinet weterynaryjny. Uczciwie i ceny moim zdaniem niewysokie. Zawsze są tam kolejki co też dobrze o nich świadczy. Jak mój kot chorował to zwiedziłem kilka gabinetów i dopiero tam postawili dobrą diagnozę i go uratowali.
Awatar użytkownika

Miro
Arcymistrz
Posty: 4938
Rejestracja: ndz sty 13, 2013 8:29 pm
Lokalizacja: Centrum
Płeć:

Poszukiwana Klinika weterynaryjna tania i dobra

#5

Post autor: Miro »

Ceny są właściwie w wawie podobne + - 100 zł. Ja bym szukał fachowca a nie taniego.
Raczej fachowiec się ceni .
Każdy z nas poleci wet. " swojego " u którego leczy swojego zwierzaka co forumowicz to będzie inny adres.
Awatar użytkownika

saintpaulia
Arcymistrz
Posty: 4346
Rejestracja: ndz cze 07, 2009 6:12 pm
Lokalizacja: Warszawa -Bielany
Na imię mam: Ilona
Płeć:

Poszukiwana Klinika weterynaryjna tania i dobra

#6

Post autor: saintpaulia »

W przypadku moich zwierzaków korzystam z lecznicy 24H na Bemowie, bo mają tam specjalistów wielu dziedzin i specjalsityczny sprzęt. Korzystałam też z lecznicy na Gagarina i również byłam zadowolona.
Pogadaj o możliwosci rozłożenia płatnosci na raty.
Zwróć uwagę na rodzaj stosotwanej narkozy i czy przed zabiegiem zostaną wykonane wszystkie niezbędne badania.

Edit. Literówka, telefon wiedział lepiej
Ostatnio zmieniony sob sie 22, 2015 5:18 pm przez saintpaulia, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika

Autor
mazior
Zapaleniec
Posty: 224
Rejestracja: wt maja 29, 2012 8:58 pm
Telefon: 511367988
Lokalizacja: Wa-wa. Mokotów
Płeć:

Re: Poszukiwana Klinika weterynaryjna tania i dobra

#7

Post autor: mazior »

saintpaulia pisze:W przypadku moich zwierzaków korzystam z leczniny 24H na Bemowie, bo mają tam specjalistu wielu dziedzin i specjalsityczny sprzęt. Korzystałam też z lecznicy na Gagarina i również byłam zadowolona.
Pogadaj o możliwosci rozłożenia płatnosci na raty.
Zwróć uwagę na rodzaj stosotwanej narkozy i czy przed zabiegiem zostaną wykonane wszystkie niezbędne badania.
właśnie skierował nas tam znajomy i nasza psinka juz tam będzie leczona. Aktualnie miała zrobione rtg płuc (brak przerzutów), teraz dostaje antybiotyk zeby stan zapalny zgonić i w przyszły czwartek jedziemy umówić się na operację. Zostaliśmy tam pokierowani do dr.Kowalczyka (właściciela lecznicy) - podobno mistrz nad mistrze jeśli chodzi o uleczanie psiaków.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Rozmowy "Nie na temat"”