Prośba o ocenę gry - Warcaby dla iPhone / iPad

W tym dziale możesz poruszać różne sprawy, niekoniecznie związane z akwarystyką. Pisz o wszystkim i o niczym.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika

Autor
bory
Maniak
Posty: 775
Rejestracja: pn mar 16, 2015 2:52 pm
Lokalizacja: Józefów k. Otwocka
Na imię mam: Borys
Płeć:

Prośba o ocenę gry - Warcaby dla iPhone / iPad

#1

Post autor: bory »

Hej,

po kilku miesiącach pracy wydałem swoją pierwszą grę dla iPhone / iPad / iPod - Warcaby - i od wczoraj jest dostępna w AppStore :) Ponieważ do tej pory jedynymi testerami były moje dzieci, żona i ja, chciałbym poprosić Was o zainstalowanie i wyrażenie swojej opinii w tym wątku.

Wiem, że podobnych gier w AppStore jest sporo, ale moja wyróżnia się zasadniczo: implementuje wiele wariantów Warcab i bardzo dobrze odwzorowuje ich zasady. Konkurencyjne gry albo mają zaimplementowany jeden wariant (najczęściej angielskie), albo za dodatkowe warianty trzeba płacić. W mojej nie trzeba za nic płacić :) Dodatkowym atutem są cztery poziomy trudności podczas gry z komputerem - Jaś, Janek, Jan i Janusz. Ten ostatni czasem myśli dość długo, ale za to ciężko go pokonać :D

W drodze jest już aktualizacja, która poprawia kilka drobnych rzeczy a także wyświetla pasek postępu gdy myśli komputer. Aktualizacja powinna się pojawić w ciągu kilku dni, nie mniej jednak bez aktualizacji gra i tak jest świetna ;)

Jeśli gra się podoba to proszę także o ocenę i komentarz w AppStore :)

Najprościej grę można znaleźć w wyszukiwarce wpisując "Checkers for iOS" lub "Draughts for iOS" albo po kliknięciu "Download on the AppStore" na http://www.draughtsforios.com/" onclick="window.open(this.href);return false;

A tu obrazek na zachętę:

obrazek
Kliknij obrazek, aby powiększyć

Dzięki! :)
Moje 215L: viewtopic.php?f=15&t=28099&start=90#p248162" onclick="window.open(this.href);return false;
Moja robalownia: viewtopic.php?f=15&t=28627&start=30#p248522" onclick="window.open(this.href);return false;
Zagraj w moje warcaby na iOS: http://www.bfdraughts.com/" onclick="window.open(this.href);return false; :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Rozmowy "Nie na temat"”