Błędy w pisowni.

W tym dziale możesz poruszać różne sprawy, niekoniecznie związane z akwarystyką. Pisz o wszystkim i o niczym.

Psyho

Błędy w pisowni.

#91

Post autor: Psyho »

Ostatni post z poprzedniej strony:

Proponuję zamknąć już tę sprawę i wrócić do normalnego funkcjonowania forum. Sprawa tego co się wpisuje w nicku to sprawa tego ,kto ten nick posiada. Ja też mam na jednym z forów początek maila jako nick bo się pomyliłem przy rejestracji.
Na tym forum jak i na wielu innych błąd w moim nicku jest celowy .
Pozdrawiam .





Wysłane z mojego HTC Desire 610 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika

ziabak
Guru
Posty: 2115
Rejestracja: pt wrz 11, 2009 7:37 pm
Lokalizacja: Bielany
Na imię mam: Monika
Płeć:

Błędy w pisowni.

#92

Post autor: ziabak »

o rany... U mnie też jest błąd!! Przecież ja miałam być ziabka... A nie jakiś paskudny ziabak :/
Ameca splendens, Xenotoca eiseni, P.wingei standard, snake skin, japan blue, blond, red scarlet, El Tigre, Limia tridens, drobniczka, Limia nigrofasciata, Poecilia gillii, C.pygmaeus, L.multifasciatus, wieloplamka, Gambusia affinis.

Dein

Błędy w pisowni.

#93

Post autor: Dein »

Lech-u pisze:Dzień Świra oddaje klimat tej dyskusji: "Moja jest tylko racja i to święta racja. Bo nawet jak jest twoja, to moja jest mojsza niż twojsza. Że właśnie moja racja jest racja najmojsza!"
A po co był ten wątek i po co Marcin dopytywał, skąd się wziął ten wątek?
Gdyby w połowie nie było pytania, o co w tym wszystkim chodzi, nie brałbym się za łopatologiczną interpretację specjalnie dla Marcina (nadal nie wiem, do jakich ukrytych motywów tajemniczy "Ktoś" ze starej gwardii miałby się przyznać). Da mnie to jasne od pierwszego posta w wątku. A nawet wcześniej. Otwartą kwestią było tylko to, kto nie wytrzyma i okaże się niepoprawny.

Trzeba było powiedzieć, ze baner się nie podoba? Ja się nie chciałem o ten baner dzióbać, bo uważałem, że to nie pora. Zresztą dla mnie sytuacja, w której ktoś się tak nadstawia, jest bardziej powodem do podśmiechujek niż oburzenia. Taki jestem niedobry w sercu. A przy tym co w sercu, to na języku. Bardzo byłem z siebie dumny, że nie ode mnie tym razem wyszło i tylko mogę wytłumaczyć, o co komuś innemu chodziło.

Sytuacja jest taka, że dużo rzeczy na raz się zmieniło i dużo na raz prowokuje do komentarza. Z jednej strony ciężka dyskusja o kasę, z której nic już pod koniec nie rozumiem, a która była wyraźnie zniechęcająca dla Zespołu Administracyjnego. Dla mnie też, bo to jakieś robienie ludziom wody z mózgu.

I potem na świeżo dobić otwartą krytyką banera? Chociaż nie chciałbym, żebyś miał dość, bo nie wyobrażam sobie w tej chwili właściwszej osoby na miejscu admina?
Nie mówiąc o Marcinie, który dopiero ufnie zaczyna i widocznie nie wie, że trzeba się liczyć z tym, że będzie więcej wymagane. Nie zdążył okrzepnąć, IMO nie zdążył się wykazać i oto jest na głębokiej wodzie.
A już uderzacie w męczeńskie tony... Niebezpiecznie. Lepiej nic nie mówić, żeby kogoś nie urazić.

Może trzeba zwolnić z "udogodnieniami". Każda grubsza inicjatywa na forum rodziła się w bólach. Jest teraz tak samo, tylko więcej, bo i więcej na raz inicjatyw i zmian. Siłą rzeczy łatwo otrzymać potwierdzenie dla teorii, że ostatnio co byście nie wymyślili, grupka osób jest na nie i w ogóle się odechciewa. I pewnie nawet trudno będzie uwierzyć, że to nic szczególnie intensywnego jednostkowo. Jakiś gupi temat o błędach, jakaś gupia pretensja o prefixy, jakieś zastrzeżenia do reakcji moda, jakieś niezrozumienie intencji w kwestii zbiórki piniędzy. Parę małych dymków w jednym czasie i zrobił się smog. I klimat "nie chcecie, to nie, o niewdzięcznicy".

Wręcz jakoś tak czuję, że ten post, w którym nadal próbuję rozkminić na chłodno i bez uprzedzeń związek przyczynowo-skutkowy, nie kogoś ukamienować, uznany zostanie za próbę podcięcia skrzydeł Panom, którzy przecież chcą dobrze.
Awatar użytkownika

fajerka
Fanatyk
Posty: 1770
Rejestracja: wt gru 01, 2009 9:52 pm
Lokalizacja: Warszawa Rembertów
Na imię mam: Asia
Płeć:

Błędy w pisowni.

#94

Post autor: fajerka »

u mnie tez jest ;-) powinno byc frajerka a nie fajerka :viva:

wydaje mi sie, ze brakuje tu dystansu do sprawy. Moderator, tez czlowiek, wiem, nie powinien sie obrazac. powinien miec swiadomosc ze forum to zbior ludzi o bardzo roznych charakterach. I ze swiata sie nie zbawi... Poza tym jak juzwspomniano nadgorliwosc jest gorsza od faszyzmu.
Come back :oklaski:
Awatar użytkownika

ziabak
Guru
Posty: 2115
Rejestracja: pt wrz 11, 2009 7:37 pm
Lokalizacja: Bielany
Na imię mam: Monika
Płeć:

Błędy w pisowni.

#95

Post autor: ziabak »

aleś błędów nasadziła frajerko :D
Ameca splendens, Xenotoca eiseni, P.wingei standard, snake skin, japan blue, blond, red scarlet, El Tigre, Limia tridens, drobniczka, Limia nigrofasciata, Poecilia gillii, C.pygmaeus, L.multifasciatus, wieloplamka, Gambusia affinis.
Awatar użytkownika

Lech-u
Admin
Posty: 21839
Rejestracja: ndz paź 30, 2011 10:22 pm
Lokalizacja: Warszawa-Piaseczno
Na imię mam: Lech-u
Płeć:

Błędy w pisowni.

#96

Post autor: Lech-u »

Haha, a ja man taki błąd, którego jeszcze nikt nie zauważył.
A to już kilka lat...
Awatar użytkownika

fajerka
Fanatyk
Posty: 1770
Rejestracja: wt gru 01, 2009 9:52 pm
Lokalizacja: Warszawa Rembertów
Na imię mam: Asia
Płeć:

Błędy w pisowni.

#97

Post autor: fajerka »

ziabak, to dlatego ze jeszcze nie jestem w Pl :x
Come back :oklaski:
Awatar użytkownika

an207
Maniak
Posty: 715
Rejestracja: czw sie 11, 2016 12:13 am
Lokalizacja: Marki
Na imię mam: Aneta
Płeć:

Błędy w pisowni.

#98

Post autor: an207 »

asheka pisze: jesteś niepoprawną idealistką.
Idealistką? Mam nadzieję że nie masz na myśli infantylności....... :)
Lotosem mnie rozwaliłaś :hah:
asheka pisze: Oberwało się moderatorowi, którego nie podejrzewam o złe intencje. Idę o zakład, że nikt nie podejrzewa.
No widzisz, nikt nie podejrzewa a na Marcinie skupiło się całe zło. Dobry jak zwykle
dostaje po d....
Rafał Odo pisze: Zamiast się dąsać szykujcie się na najbliższe fawa- spotkanie
I teraz Marcin zrezygnował ze spotkania(podejrzewam że ten wątek był powodem), mówi o wykopaniu go z forum a biedny Tygrys, choć się poprawił,prosi o zamknięcie wątku. To wszystko dzięki temu fajnemu "szalonemu chamstwu". Przykre, bardzo przykre.
I Asiu wiesz.....tak jestem, przynajmniej w tej sprawie, niepoprawną idealistką, bo ktoś w tym WREDNYM świecie być musi........
AquaDreams pisze: Niemal idealny Anioł
Do anioła mi daleko(chociaż sama je robię) i takie porównania tylko spłycają to co napisałam, pewnie taki był cel.
AquaDreams pisze: Rafał Odo pisze:
Źródło postu Reagujcie tam gdzie trzeba i będzie dobrze ale pamiętać należy też że,
nadgorliwość gorsza od faszyzmu.

I to jest sedno sprawy. I raczej nie dotyczy Lecha ...
Cytuje takie słowa ten, który innych poucza odnośnie moralności......Wszystko można powiedzieć czy napisać, ale właśnie to jak się to napisze jest bardzo ważne.
No cóż, ignoranci i aroganci niestety pozbawieni są empatii czy odrobiny refleksji przed napisaniem czegokolwiek.
AquaDreams pisze: Poradzę Ci coś. Weź mały (kilkudniowy??) urlop od forum.
No normalnie wujcio dobra rada i profesor Miodek w jednym się znalazł...... :razz:
ziabak pisze: Ty się weź chłopie nie rozklejaj i nie kontynuuj tych przepychanek, bo już niejedne podobne na forum były.
Masz całkowitą rację, też nie zamierzam tego kontynuować, bo coraz mniejszy widzę w tym sens.....
Awatar użytkownika

Miro
Arcymistrz
Posty: 4938
Rejestracja: ndz sty 13, 2013 8:29 pm
Lokalizacja: Centrum
Płeć:

Błędy w pisowni.

#99

Post autor: Miro »

Ta cała awantura wisiała w powietrzy. Taki temat był poruszany wiele razy , i nic to nie zmieni. Jesteśmy jacy jesteśmy. Każdy chciałby być pięknym i młodym. [ ja jestem :viva: ]
Ta bombo cykała już od paru miesięcy. Zobaczcie jakie zainteresowanie ten temat wzbudził :-D Ten temat to był wentyl bezpieczeństwa, i tak by zaraz coś wybuchło.
Ciągłe ; ładna rybka, ładna roślinka, daj tło, zdejmij termometr itd. powodowało że energia w nas nie miała ujścia. :-D Pęcznieliśmy jak rybka po czosnku, a teraz znów zapanuje spokój, flaki z olejem. :-D
Fawa nie takie burze przetrzymała i starych drzew nie powywracała a tylko wzmocniła. Będzie OK ! Damy rade ,puki akwarium stoi w domu. :viva:
ps, Lechu i Marcinie powinniście z urzędu co tydzień wywoływać jakiś zaczepny temat żeby fawowe ludki się wyżyli. Albo co tydzień niech ktoś wstawi prowokacyjny temat i niech idzie w zaparte że ma racje. :viva:
fajerka pisze: powinno byc frajerka a nie fajerka
powinno być tak z angielska ; fire -ka :-D
Lech-u pisze: ja man taki błąd, którego jeszcze nikt nie zauważył
pewnie powinien być Jarek albo " kobieta " :D
an207 pisze: też nie zamierzam tego kontynuować,
i bardzo dobrze ! :papa:
Awatar użytkownika

ziabak
Guru
Posty: 2115
Rejestracja: pt wrz 11, 2009 7:37 pm
Lokalizacja: Bielany
Na imię mam: Monika
Płeć:

Błędy w pisowni.

#100

Post autor: ziabak »

a Ty "miszczu" miro też masz błędy aż oczy bolą :D
Ameca splendens, Xenotoca eiseni, P.wingei standard, snake skin, japan blue, blond, red scarlet, El Tigre, Limia tridens, drobniczka, Limia nigrofasciata, Poecilia gillii, C.pygmaeus, L.multifasciatus, wieloplamka, Gambusia affinis.
Awatar użytkownika

Miro
Arcymistrz
Posty: 4938
Rejestracja: ndz sty 13, 2013 8:29 pm
Lokalizacja: Centrum
Płeć:

Błędy w pisowni.

#101

Post autor: Miro »

że "miro " z małej litery ? Bo ja jestem " mały " Miruś " czytaj - miro ! :viva:
Awatar użytkownika

ziabak
Guru
Posty: 2115
Rejestracja: pt wrz 11, 2009 7:37 pm
Lokalizacja: Bielany
Na imię mam: Monika
Płeć:

Błędy w pisowni.

#102

Post autor: ziabak »

a Lech-u to pewnie powinien być Liszek, sama widziałam jak jeden użytkownik tak się do niego zwracał...
Ameca splendens, Xenotoca eiseni, P.wingei standard, snake skin, japan blue, blond, red scarlet, El Tigre, Limia tridens, drobniczka, Limia nigrofasciata, Poecilia gillii, C.pygmaeus, L.multifasciatus, wieloplamka, Gambusia affinis.
Awatar użytkownika

Autor
AquaDreams
Maniak
Posty: 721
Rejestracja: pn kwie 16, 2012 4:03 pm
Lokalizacja:
Płeć:

Błędy w pisowni.

#103

Post autor: AquaDreams »

marcinzabki29 pisze: Jeżeli chodzi o to "nie" napisane osobno, to po co mam poprawiać, skoro mnie zacytowałeś? I tak byk zostanie.
Amen.
Pozdrawiam,
Arek
Facebook
Awatar użytkownika

Lech-u
Admin
Posty: 21839
Rejestracja: ndz paź 30, 2011 10:22 pm
Lokalizacja: Warszawa-Piaseczno
Na imię mam: Lech-u
Płeć:

Błędy w pisowni.

#104

Post autor: Lech-u »

miro, daj jakiś wierszyk okolicznościowy, żeby ładnie zakończyć temat z wentylem i błędami.
Dein, może jakiś ładny rysunek zmalujesz (też okolicznościowy).

I proszę zachować czujność. Jak ktoś coś zobaczy, to proszę meldować. Oko i ucho na pulsie:
[youtubebb3][/youtubebb3]

Dein

Błędy w pisowni.

#105

Post autor: Dein »

ziabak pisze: a Lech-u to pewnie powinien być Liszek, sama widziałam jak jeden użytkownik tak się do niego zwracał...
Najpierw ten ktoś zapytał, czy może się tak do Leszka zwracać od czasu do czasu. Ale to nie jest jego prawdziwe imię, ten Liszek.

Nie bedzie rysunku. Jest za zimno. Tusz w cieńkopisie nie chce ciurkać.
Awatar użytkownika

Lech-u
Admin
Posty: 21839
Rejestracja: ndz paź 30, 2011 10:22 pm
Lokalizacja: Warszawa-Piaseczno
Na imię mam: Lech-u
Płeć:

Błędy w pisowni.

#106

Post autor: Lech-u »

Dein pisze: Nie bedzie rysunku. Jest za zimno. Tusz w cieńkopisie nie chce ciurkać.
Nie mógłbyś na chwilę wejść do jakiegoś ciepłego pomieszczenia? Tusz się rozgrzeje, Ty namalujesz obrazek i znowu se pójdziesz w te zimne miejsce czy gdzie tam chcesz.

A obrazek ociepli atmosferę w tym wątku.
Chyba, że ze złości zrobisz obrazek o złej treści i znowu rozpęta się burza na temat, który tak naprawdę nie istnieje.


PS. Dzisiaj jest piękny dzień. Na rower w sam raz. Sprawdziłem.
Awatar użytkownika

sum
Arcymistrz
Posty: 4995
Rejestracja: ndz sty 11, 2009 12:31 am
Telefon: 510847789
Lokalizacja: Warszawa[gocław]
Na imię mam: Krzysztof
Płeć:

Błędy w pisowni.

#107

Post autor: sum »

Ło matko i córko,jaki temat :shock:
W tematach o poprawności politycznej :wink: nigdy nie zabierałem głosu ze względu na moje przekonanie iż jestem jednym z inspiratorów tego typu tematów. Robię błędy wszelakiego typu :oops: Staram się pracować nad sobą :wink: choć nie zawsze się udaje :( Tyle mojego kajania.
Teraz co mnie z lekka denerwuje. Głównie chodzi o tytuły tematów. Bardzo często są zupełnie niedorzeczne lub nijak się mają do treści postu. Tu uważam jest pole do popisu dla Moderacji. Druga sprawa to ewidentny bełkot w postach. Rozumiem Marcina, że niektórych postów nie mógł zrozumieć, też mam czasami problemy. Nie przeszkadza mi zwracanie uwagi w ekstremalnych przypadkach, aby nie stało się to tematem przewodnim dyskusji.
Kurna, już od dłuższego czasu zauważyłem, że ludzie są bardzo wrażliwi i każdą uwagę odbierają jak atak. Normalnie trzeba jak z jajkiem :evil: O ile w przypadku naszych Szanownych Pań,jestem to w stanie zrozumieć,o tyle Panowie, gdzie wasz cojones :mrgreen:
A teraz Panowie Marcin i Arek. Proszę dajcie sobie na luz. Jeden niech nie obraża się jak dziecko co mu cukierka nie dali, a drugi niech pohamuje swe kąśliwe uwagi. Jesteście fajnymi kumplami zarówno moimi jak i wielu i niech tak pozostanie. Proponuje na najbliższe spotkanie przyjechać autobusem i pogadać sobie przy...Lechu ;)

Ps. całkiem niedawno byłem geriatria.Teraz jestem stara gwardia. Idzie w dobrym kierunku :mrgreen:
Nie jestem na garnuszku żadnego sklepu akwarystycznego itp.
Nie należę do żadnej loży,towarzystwa wzajemnej adoracji,sekty,kasty itp.
Jestem prostym miłośnikiem naszego hobby.
Awatar użytkownika

Winter
Noble
Posty: 1455
Rejestracja: pt lut 27, 2009 11:38 am
Lokalizacja: Sadyba
Na imię mam: Magda
Płeć:

Błędy w pisowni.

#108

Post autor: Winter »

O rany! :shock:
(komentarz dotyczy całego wątku)
sum pisze: Ps. całkiem niedawno byłem geriatria.Teraz jestem stara gwardia. Idzie w dobrym kierunku
Za chwile okaże się, żeś "świeżynka" :wink:
Magda
----------------------------------
200L - roślinne, neony czerwone, bystrzyki, błyszczyki brylantowe, kiryski i glonojad
topics15/6898.htm
Awatar użytkownika

Miro
Arcymistrz
Posty: 4938
Rejestracja: ndz sty 13, 2013 8:29 pm
Lokalizacja: Centrum
Płeć:

Błędy w pisowni.

#109

Post autor: Miro »

Lech-u pisze: PS. Dzisiaj jest piękny dzień. Na rower w sam raz. Sprawdziłem.
No ładnie ! :razz:

Gdy w państwie Fawa
Kryzys ogłaszali
To Trzej Królowie na wycieczkę
Się wybrali
Duda, na nartach w górach szusuje
To drugi w Portugalii d... poklepuje
Trzeci w Piasecznie pedałami kręci
A my na forum, my pierdyknięci
Nigdzie nie wyjeżdżamy
Bo swoje państwo Fawa kochamy.
Awatar użytkownika

Lech-u
Admin
Posty: 21839
Rejestracja: ndz paź 30, 2011 10:22 pm
Lokalizacja: Warszawa-Piaseczno
Na imię mam: Lech-u
Płeć:

Błędy w pisowni.

#110

Post autor: Lech-u »

Noooo i git.
Brawo.
Awatar użytkownika

marcinzabki29
Cesarz
Posty: 10975
Rejestracja: pn kwie 13, 2015 9:15 pm
Lokalizacja: Ząbki
Na imię mam: Marcin
Płeć:

Błędy w pisowni.

#111

Post autor: marcinzabki29 »

miro pisze: Bo swoje państwo Fawa kochamy
I chociaż czasami jest w państwie tym ciężko
To z każdego sporu wychodzimy zwycięsko
Bo cóż nam spory, cóż niesnaski
Na Fawa wracamy zawsze w swe łaski
Nic to, że zdania różne czasami mamy
Zniszczyć atmosfery na Fawa nigdy nie damy.
Ostatnio zmieniony sob sty 07, 2017 11:38 pm przez marcinzabki29, łącznie zmieniany 1 raz.
Pozdrawiam Marcin
Awatar użytkownika

ziabak
Guru
Posty: 2115
Rejestracja: pt wrz 11, 2009 7:37 pm
Lokalizacja: Bielany
Na imię mam: Monika
Płeć:

Błędy w pisowni.

#112

Post autor: ziabak »

o matko... Poeci, jak w mordę strzelił!! :pada:
Ameca splendens, Xenotoca eiseni, P.wingei standard, snake skin, japan blue, blond, red scarlet, El Tigre, Limia tridens, drobniczka, Limia nigrofasciata, Poecilia gillii, C.pygmaeus, L.multifasciatus, wieloplamka, Gambusia affinis.
Awatar użytkownika

Winter
Noble
Posty: 1455
Rejestracja: pt lut 27, 2009 11:38 am
Lokalizacja: Sadyba
Na imię mam: Magda
Płeć:

Błędy w pisowni.

#113

Post autor: Winter »

Fawa to jednak niesamowite forum :viva:
Magda
----------------------------------
200L - roślinne, neony czerwone, bystrzyki, błyszczyki brylantowe, kiryski i glonojad
topics15/6898.htm
Awatar użytkownika

sum
Arcymistrz
Posty: 4995
Rejestracja: ndz sty 11, 2009 12:31 am
Telefon: 510847789
Lokalizacja: Warszawa[gocław]
Na imię mam: Krzysztof
Płeć:

Błędy w pisowni.

#114

Post autor: sum »

miro, marcinzabki29, :pada: :viva: :pada:
Nie jestem na garnuszku żadnego sklepu akwarystycznego itp.
Nie należę do żadnej loży,towarzystwa wzajemnej adoracji,sekty,kasty itp.
Jestem prostym miłośnikiem naszego hobby.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Rozmowy "Nie na temat"”