pielęgnicznka kakadu - gdzie kupić w Warszawie

Przedstawiciele: pyszczaki, pielęgnice, pielęgniczki, paletki, skalary
ODPOWIEDZ

Autor
maciuleczek
Bywalec
Posty: 59
Rejestracja: sob sty 01, 2011 10:16 pm
Lokalizacja:
Płeć:

pielęgnicznka kakadu - gdzie kupić w Warszawie

#1

Post autor: maciuleczek »

Jak w temacie. Gdzie można je kupić ? Najlepiej okolice Warszawy Bielany - Bemowo, Żoliborz, no ale ostatecznie gdziekolwiek byleby znalazł te piękne rybki :)

od razu tez zapytam, aby nie tworzyć nowych wątków. Mam akwarium 112 litrów i planuję kupić jako podstawę 1 samca i 3 samiczki pielęgniczek kakadu. Co byście mi radzili do nich dorzucić, aby ryby były ciekawe i nie stresowały się nadmiernie sobą ?
Ostatnio zmieniony sob sty 01, 2011 10:35 pm przez maciuleczek, łącznie zmieniany 1 raz.

JPK
Guru
Posty: 2040
Rejestracja: sob wrz 27, 2008 10:28 am
Lokalizacja: Warszawa Wola
Na imię mam: Kuba
Płeć:

Re: pielęgnicznka kakadu - gdzie kupić w Warszawie

#2

Post autor: JPK »

Zadzwoń jutro do Discusa na pl. Inwalidów i się podpytaj. Ew. może Rybka na Wólczyńskiej. Inne sklepy raczej kiepsko zaopatrzone są, hm...
Poza Twoimi okolicami to warto zajrzeć/zadzwonić do Discusa na Radzymińskiej, sklepiku na Małej Radzymińskiej (gościu sprzedaje też na allegro, nick roboo - jakoś tak :P ), Aquarius w Tesco na Górczewskiej, aMustela w ok. metra Stokłosy, no i ew. jakieś Kakadu, ale tu to raczej nie polecam, ryby nie są w dobrej kondycji.
Najbardziej celowałbym w któregoś Discusa. Zazwyczaj mają zadbane ryby. Albo w aMustelę, tam ryby są bardzo ładne.
450l + 112l :)

pkucaba
Miszcz
Posty: 3741
Rejestracja: śr gru 01, 2010 9:58 pm
Lokalizacja: Witolin
Na imię mam: Piotr
Płeć:

Re: pielęgnicznka kakadu - gdzie kupić w Warszawie

#3

Post autor: pkucaba »

Widziałem ostatnio (po Świętach) w Discusie na Radzymińskiej. Nie pamiętam ceny.
Ostatnio zmieniony ndz sty 02, 2011 11:01 am przez pkucaba, łącznie zmieniany 1 raz.

Autor
maciuleczek
Bywalec
Posty: 59
Rejestracja: sob sty 01, 2011 10:16 pm
Lokalizacja:
Płeć:

Re: pielęgnicznka kakadu - gdzie kupić w Warszawie

#4

Post autor: maciuleczek »

bardzo wam dziękuję za podpowiedzi, poszukam w tygodniu w sklepach które poleciliście.
ODPOWIEDZ